Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Spikeey

Użytkownik
  • Zawartość

29
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

2

Ostatnia wygrana Spikeey w dniu 20 Marzec

Użytkownicy przyznają Spikeey punkty reputacji!

O Spikeey

• Tytuł
    Gracz

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Cześć jestem spike chciałbym przyjaciela na gwt każdy mnie lubi jestem miły i bardzo dobrze się spisuje by poprawić humor przykład- ostatnio koleżanka płakała, urwałem jej łeb i zakończyłem męczarnie. Bardzo bym chciał kocham wszystkich (całe GWT) I AMDINISTRACJE ! dałem nawet miły kolorek jestem dla karzdego .
  2. Spikeey

Podanie bo chciałbym być w ekipie eventowej!

Napisano 19 Marzec Dzisiejsza data - 29.3.18
  3. Spikeey

NAPRAWDE JUŻ NIE CHCEM !!!111!!!!1!!!
  4. Spikeey

Kosz: PODZIO WYBACZYSZ CZY W KULKI LECISZ?

ej jak to usunąć nie aktualne bodzio to lamus brat mi to zrobił karny XD
  5. Spikeey

Kosz: PODZIO WYBACZYSZ CZY W KULKI LECISZ?

HAPFU
  6. Bodzio zrozum jedno, choć miłość twarda i ciężka w utrzymaniu jak my się lubimy tak panu ni daju, pewnego razu gdy Kargul mieć dzień miał fajny tak bodzio dostał CA i litr fanty choć szkoda i choć fajnie bodzio ogarni dupe albo wypadniesz, żartami do celu bodzio PRZYMUJESZ PRZEPROSINY ALBO CIE ZABIJE ! 123 123 123 123 BABAJAGA PATRZY
  7. Spikeey

Naprawdę chce być w ekipie eventowej
  8. Imię: Matheo Wiek: pełna 16'nastka Nick z TS3: spike, dj gruby, kosa, tatatogangster, ewentualnie Sierżant Bambuko lub pimpek Dyspozycyjność: Jestem jak batman zawsze i wszędzie Unique ID: 2tX74eKRU6to28cCYDCH2Eg71ZQ Coś o sobie: Głównym moim zainteresowaniem jest szukanie sensu życia. Można się rozwinąć na ten temat choć myślę że rozwinę go w odpowiednim momencie i nie sądzę by podanie było odpowiednim momentem, (jak widać zagranie psychologiczne więc mam 16 lat) tak czy siak co nie co mogę powiedzieć o tym co robię. No więc pewnego razu (3 lata temu) przystąpiłem do kółka w którym zrozumiałem sens życia. I tak jako że jestem mężczyzną, mam 3 cele do zrealizowania oraz moim marzeniem jest by się spełniły mowa o zaliczeniu (dzieciak) wybudowaniu domu i posadzeniu drzewa. Kim bym chciał zostać w przyszłości? To proste chciałbym być maszynistą, jestem idolem Karola Krawczyka bardzo chciałbym jeździć pociągami. Ulubiony model!? Exact Train 10009, podoba mi się jego lekko wojenna barwa jak i samo wyposażenie w środku, jednym słowem SZTOS. Moje zamiłowanie do pociągów zaczęło się gdy miałem 9 lat wtedy właśnie dziadek wziął mnie na moją pierwszą przejażdżkę było super, zastanawiałem się czy nie jestem w dalekiej przyszłości albo czy ja śnię, ale nie to było na serio, guma turbo i 14 godzin super wyścigu z powietrzem ukształtowały mnie na dobrego i pełnego humoru byczka. Poza tym lubię jeść, moim ulubionym jedzeniem jest keczup. Jak prowadziłbyś event?: Co tu dużo mówić prowadził bym jak pociąg, czyli szybko, bezpiecznie, i żeby zapewnić pasażerom jak najwięcej frajdy! Myślę że nie ma co się tu rozpisywać, zachować się umiem bo i tak mama w domu, a dymów nie zabraknie;). Jakie masz pomysły na eventy?: Ciężko się na ten temat wypowiedzieć ponieważ pomysłów mi nie brak, przykładem jest moja ostatnia ucieczka z komisariatu. Poza tym jestem w vipie.. vipach* i nie raz już organizowałem fajne rozrywki od tak, a propo ucieczki z komisariatu żeby nie było że jestem zbuntowany, po prostu mnie nie gonili. Szkoda mi wydawać pomysły na forum, wolał bym zadziwić team speak'a ! Pozdrawiam Spike całuje i czekam z niecierpliwością na odpowiedź!
  9. Spikeey

[Odrzucone] Podanie bo chciałbym być adminem!

Poczułem się urażony, choć wiem że nie każdy ma talent do przemawiania, oceniania więc przeprosiny przyjęte. + chciałem zaznaczyć że ładnie dziś wyglądasz; _ ) ....
  10. Imie: Mateuszek Wiek: 16 Nick z Ts3: Spike, Spoke, Sprite, Kosa, gangster, i takie tam Dyspozycyjność: nie mam życia więc easy Unique ID: 2tX74eKRU6to28cCYDCH2Eg71ZQ= Coś o sobie: Jestem dobrą i miłą osobą, uczę się na 6,oraz mam w miarę dobrze rozwinięte słownictwo. Wydaje mi się że będzie to idealne stanowisko dla mnie,zwłaszcza dlatego bo dobrze potrafię rządzić się w domu, nie pyskuje, i nie mam problemu ze znalezieniem przyjaciół...;( noo poza tym jedynym minusem we mnie jest ja i moja historia znaczy tylko historia. Jeżeli chodzi o bycie adminem to jestem w tym dobry kiedyś miałem serwer w minecraft i znam się na informatyce, nawet mam hodowle mrówek i mam sporo umiejętności w tym fachu. Nikt mnie nie złamie i nie dam się podpuścić więc depresji mieć nie bendę! Lubię nature i zwierzątka zwłaszcza lubię myszołów'a zwyczajnego jest on moim ulubionym ptakiem ponieważ jest on jednym z naszych Polskich pospolitych ptaków ładnie wygląda i jest silnym drapieżcą z wygląda przypomina trochę orła aczkolwiek mi się podoba najbardziej odmiana ciemna ma spory, zawinięty dziób którym dobrze potrafi rozszarpać ofiarę. Nie mam dziewczyny choć chciałbym wejść w jakąś ładną jaskinie stworzoną z zbepieńca jak pisałem wyżej minusem jest moja historia nie jest zbyt przyjemna wręcz mogę śmiało stwierdzić że jest mocno drastyczna ponieważ gdy byłem mały dokładnie jak miałem 7,5 lat, byłem z wujciem na rybach i nagle spotkaliśmy dzika wskoczyłem na drzewo i mnie znalazł, przestraszyłem się krzyczałem ale wujek już dawno uciekł jako że miał młode to mnie zagryzł krzyczałem niesamowicie głośno aczkolwiek nikt nie słyszał wiedziałem że moje życie zależy teraz tylko i wyłącznie ode mnie dzik tata odgryzł mi noge lecz uciekałem na prawej, wziąłem kamienia i naszczęście trafiłem mamie dzik w żebro prawdopodobnie bolało bo się skuliła i przestała gonić choć tata dzik był nadal zawzięty przypomniało mi się nagle że mam kose pod biurkiem bez zawachania chwyciłem za ostrze i zadźgałem tata dzik wziąłem go do domu by zrobić zupe z dzika, była dobra choć martwiła mnie moja ucięta noga na szczęście przypomniało mi się jak zrobić prosty przepis na regeneracje szybko zareagowałem i zadzwoniłem do pani która mi zregenerowała ciało hard, jak widać żyje i mam się dobrze zapomniałbym podzielić się informacją o mojej kolekcji kart z pokemonów. No liczę na admina i kocham <333 Pozdrawiam Spike
  11. Spikeey

Kosz: POCHWAŁA GOMESA

dziekuije bardzo
  12. Spikeey

Kosz: POCHWAŁA GOMESA

super ze hej pozdrawaiam Lsniacy AKA kosa AKA spike AKA bike JEZELI KTOS USUNIE TO MOKOTOW PRZYJEDZIE MOJ WOJEK JEST W VALVE I WAS ZNAJDZIE WIEC ZOSTAWIC TO !! 123
  13. super ze hej pozdrawaiam Lsniacy AKA kosa AKA spike AKA bike

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin