Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

SofeQ

Użytkownik
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana SofeQ w dniu 30 Styczeń

Użytkownicy przyznają SofeQ punkty reputacji!

2 obserwujących

O SofeQ

• Tytuł
    Gram w grę

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. co tam słychać

2. Dobry typek :D

1. SofeQ

SofeQ

Dzięki mordo

3. Sofian Wiek:16 Nick z TS: SofeQ Dyspozycyjność: Praktycznie codziennie w godzinach wieczornych. Uniqe id: tiXaT87w6UtZLm4L1HsptbAp1q0= Coś o sobie: Jestem człowiekiem, który lubi spędzać czas w towarzystwie, pośmiać się, zwyczajnie pogadać. Mam również smykałkę do rozwiązywania spraw pokojowo. Osobiście uważam, że nie ma spraw, których rozmowa nie była by w stanie rozwiązać. Mam duże poczucie humoru, ale potrafię zachować powagę, gdy sytuacja tego wymaga, jestem raczej osobą opanowaną, z dystansem do siebie i ciężko mnie wyprowadzić z równowagi. Administratorem byłem ostatnio rok temu , od tego czasu sporo się zmieniłem, ale stanowisko administratora wspominam z uśmiechem po dziś dzień. Do ponownego dołączenia przekonało mnie wiele czynników m.in: Atmosfera, jaka panuje w administracji uważam, że jest niezastąpiona Postawa jej członków, która zachęca mnie do dołączenia do ekipy Miłe wspomnienia z przed roku Co mogę zaoferować od siebie?: Od siebie mogę zaoferować głównie miłą atmosferę, jednak z rzeczy bardziej formalnych dodam, że znam się na grafice cyfrowej, interesuję się tym nie tylko hobbystycznie, ale również uczęszczam do szkoły, która pozwala mi na poszerzenie wiadomości w tym temacie.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin