Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Siasiu

Użytkownik
  • Zawartość

3
  • Ostatnio

• Wygrane dni

1

Siasiu wygrał w ostatnim dniu 8 Kwiecień

Siasiu ma najbardziej lubianą zawartość!

O Siasiu

• Ranga
    Gram w grę
  • Urodziny 08.04.2002

Metody kontaktu

• Gadu-Gadu
    Brak

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    New Admin

Ostatnio na profilu byli

142 wyświetleń profilu
  1. Nick(TS3): Michał Nick administratora: Xαnøxø Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ= Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał . Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię. Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
  2. Imię: Michał Wiek: 16 Nick z TS3: Michał Dyspozycyjność: Czas poświęcony na "siedzenie" na TeamSpeak'u, zależy od mojej szkoły oraz czynności wykonywanych poza nią. Tygodniowo będzie to czas w granicach 6 godzin, natomiast weekendowo może podnieść się nawet do 12 godzin. Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ= Coś o sobie: No to zacznijmy od tego, że mam na imię Michał i mieszkam w Niemczech w Konstanz (w Polsce pochodzę z Radomska). Dużą frajdę sprawia mi gra w gry komputerowe, ale nie zapominając o pływaniu, siłowni czy też jeżdzeniu na rowerze. Moją osobę cechuje systematyczność oraz łatwo mi nawiązywać kontakty z nowymi osobami. Gdy podejdę się jakieś zadania to jest ono priorytetem co do moich obowiązków. Swoją przyszłość widzę w logistyce magazynej, w której uczę się, aby w przyszłości wykonywać ten zawód. Liczę się z zdaniem każdej osoby i zawsze jestem bezstronny. Siedzę na tym TeamSpeak'u od bardzo dawna, gdzie z resztą posiadam rangę "Przyjaciel". Mam bardzo dobry kontakt z administracją z którymi rozmawiam dzień w dzień i świetnie się dogadujemy. Moim jednym z celów jest pomóc oraz wsparcie dla GWT, ponieważ na tym TS'ie przesiedziałem najlepsze momenty w moim wolnym czasie. Niestety nigdy nie miałem okazji być administratorem na większych TeamSpeak'ach (Udało mi się kiedyś dorwać administratora na jednym z prywatnych serwerów, ale to nic wielkiego). Administratorzy znają moją osobę, więc nie ma co tutaj więcej dopisywać . Co do moich "umiejętności" administratorskich oceniam siebie na 8/10. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania Pozdrawiam Michał
  3. Poszukuje ekipy do gta5

Siema ja mogę mój nik to BROICHUJ na Socialu