Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sheriss

User
  • Content Count

32
  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Sheriss

• Rank
    Coś wie o grach

Profile Information

Recent Profile Visitors

7,572 profile views
  1. Od kiedy tak tryskasz bezinteresowna pomocą ? Nie ma sprawy, przecież zwierzęta nie są niczemu winne. Ustawiam.
  2. Ni etylko coca colą. Dodaj przede wszystkim, że orginalną. Nawet ząb zacznie sie rozkłądać
  3. Hej. Co się stało z twoim forum ? Jakim forum ? Nie ma w temacie mowy o jego forum//FreeZzz
  4. Zgadzam sie, ostatecznie mozna dodać osobe do wypowiedzi przez ktora inna zostala zbanowana. Inne wypowiedzi Uzytkowników, któzy nie byli zamieszani karac wedlug statusu kar
  5. Oosba zbanowana jednak powinna mieć szansę obrony a nie od razu skazana. Jak już wiemy tutaj są bany rozdawane za free, za prawdę i większość nieslusznie, tylkod latego że Użytkownik nie spodobal się Adminowi. Oosba zbanowana musi miec mozliwosc obrony
  6. W dziale zbanowani powinny pisać tylko osoby zbanowane w celu włąsnej obrony nikt po za tym. Więc poł na pół/
  7. Nie przejmuj się, lepsza nie jestem. Jak nie ma mojego Mena u Mnie to siedze w sumie cały dzień
  8. Niby jak mam się przywitać z Użytkownikiem ? Hmm ... Jednak trzeba porozmawiać z Dark o degradacji twojej osoby. Z tego co wiadome dostałeś ostatnią szansę i tak na marginesie nie publikuj moich danych bo dobrze wiesz czym się to kończy. Screen posiadam i przedstawie go właścicielowi forum. UrbanGamerPL co porabiasz w wolnych chwilach ?
  9. Hey Spam,Słowne//FreeZzz
  10. Temat jest widoczny. Jeśli tak bardzo chcesz to wysyłamy w ciagu 3 dni do adminów prace, nie publikujemy tutaj.
  11. Wyzywasz na pojedynek z tym plusem, że wszystkik wziąłeś przeciwko Mnie. Ocena prac nie będzie obiektywna
  12. Temat nei ejst do twoejgo żałosnego spamu, raporcik poleciał razem z ss trollku he he he
  13. Nie strasz raportami bo się nie boje. Nie bierz się za coś czego nie umiesz. Prace takie robi dziecko 5 letnie. Mój siostrzneic 3 latek lepsze robi.
  14. Sheriss

E-serce na WOŚP

Ja w rok w rok pomagam. Tak naprawde dzięki sieci Play w której mam numer telefonu.
  15. Przywrócenie SB zpowoduje masowe awantury, hejtowanie, troling i inne tego typu zjawiska. Na nie.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines