Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sekatorr

User
  • Content Count

49
  • Last visited

Community Reputation

9 Startujący

About Sekatorr

• Rank
    Pasjonat gier I

Recent Profile Visitors

7,321 profile views
  1. Mamy stronkę, ale jakoś mimo dobrego wyglądu nie przyciąga graczy.... Jesteśmy na wszystkich listach serwerów jakie znaleźliśmy. W paru innych miejscach również. Na Youtube - jak widać w reklamie - też mamy filmik, ale Youtuberów nie znamy praktycznie żadnych. Jakieś sugestie, lub konkretna oferta pomocy ? Bardzo chętnie skorzystamy i z góry dziękujemy.
  2. Tak poza tym - pytanko mam konkretne - znacie może jakieś portale gdzie mógłbym płatnie rozreklamować stronkę i serwer wśród konkretnej grupy - graczy MC, żeby to się jakoś ruszyło ?
  3. Nie ma sprawy Pewnego dnia po przybyciu do pracy ów drugi administrator Tombula77 (Tomek - jak się można domyślić), również wieloletni maniak komputerowy powiedział mi o pewnej grze. Minecraft - pierwsze słowo mnie bardzo zniechęciło, widziałem grę pare razy na YouTube i zastanawiałem się - co tak może ludzie podniecać i cieszyć w budowaniu wszystkiego z klocków, jakieś badziewie i tyle. Ale po przyjściu do domu - stestowaniu jak to wygląda - pierwsza dawka była uzależniająca Przed robotą, po robocie, ciągle jakieś plany, jakieś budowy, domki, pułapki,l co chwila coś nowego przychodziło do głowy, a w pracy omawialiśmy plan na kolejny dzień Na bodajże trzecim serwerze, na jakim graliśmy już mieliśmy wiele rzeczy dopracowanych. Bardzo nas nie lubili gracze, bo do naszego domku nie dało się wejść w żaden uczciwy sposób - domek od dachu po sam bedrock otoczony obsydianem - ponad 21,000 kostek obsydianu ukopany przez dwóch graczy. Buggerzy wchodzili nam do domku stosując różne niedozwolone metody, a ja to nagrywałem. Sypał się ban za banem. Tak zostałem adminem na serwie, szybko nabyłem niezbędne umiejętności, i wtedy nagle.... serwer zszedł na psy, właściciel wszystko olał. Jednakowoż nasz talent - mój nabyty i Tombuli wrodzony nie mógł pójść na marne. W styczniu zaczęliśmy przygotowywać teren, uczyć się zabawy z pluginami, tworzyć świat i wszystko co niezbędne. Po pół roku wszystko było prawie gotowe. No i tak 13 lipca nadszedł ten dzień. Serwer wystartował i tak się jakoś toczy. Graczy na razie jest mało, ale wszystko w swoim czasie.
  4. Fajna rzecz, ale na konkretnie ukierunkowany serwer. Na zwykłym za bardzo zmieniłoby styl rozgrywki
  5. Mod fajny, ale wielki minus za tłumaczenie. Wklejenie tekstu do nierozumiejącego google-translatora i wklejenie potem bezsensownego tekstu tutaj nie jest pomysłem zachęcającym do pobrania go.
  6. Dobry plugin, testowałem, ma masę fajnych opcji. Jak ktoś jest ogarnięty to da sobie z nim radę. Z serii bliźniaczych pluginów do tego - plugin UltraBans ma praktycznie identyczne funkcje. Przy obu tych pluginach trzeba uważać na permisje dawane modom, czyli tym, którzy mają pilnować serwera, bo jeden mały błąd i moderator może roota zbanować, dać sobie * itp. Wiem po sobie, sam byłem modem z takimi własnie możliwościami przez niekompetencje właściciela serwera.
  7. Niby fajny, ale czemu by to miało służyć ? Produkuje EU i po co to ?
  8. Piękna robota, przydatna rzecz. By the way - a wprowadzić swoje zmiany do jakiegoś pluginu - dałbyś radę ? W jednym pluginie dostęp i ochronę do efektu tego pluginu ma tylko jego budowniczy, a na resztę - nawet członków gildii - oddziałuje i działa na niekorzyść. Daj znać czy byś spróbował, to powiem konkrety.
  9. I tego właśnie z Essentiala szukałem - dzięki wielkie Subtelny
  10. Tak tak, rozumiem. Pluginik fajny, pomysł też. Wtrąciłem jedynie, że MobArena może działać na podobnej zasadzie, a jest troszkę bardziej rozbudowana, choćby o samodzielne ustawianie przez admina gdzie ma się respić stworek, jak często, itp. A działać może tak samo
  11. Premier przechadza się po Warszawie wraz ze swoją żoną. Oglądając wystawy sklepowe mówi do żony: - Popatrz! Spodnie 50zł, koszulka 40zł, futro 150zł. Nie wiem o co ludziom chodzi, że jest tak źle, jest dość tanio. Wszyscy mówią, że nikogo na nic nie stać. Żona popatrzyła na męża z ogromną czułością, jak tylko kobieta potrafi i mówi: - Kochanie. To jest pralnia. ---------- Do sklepu obuwniczego wchodzi mężczyzna. Zauważa piękne białe buty. Z zachwytem pyta ekspedientki: - Jakie cudowne buty, ile kosztują? - 10 tysięcy złotych. - Oj, a czemu tak drogo? - Bo to proszę pana jest unikat, ręcznie robione z ludzkiej skóry. Ale jeśli jest pan zainteresowany tym modelem to mamy jeszcze czarne, za 9,99. ---------- Przychodzi dwóch facetów obok Sejmu i słyszą jak krzyczą wszyscy: Sto Lat! Sto lat! Jeden do drugiego: - Ktoś tam ma chyba urodziny. - Nie. Wiek emerytalny ustalają. ---------- Politycy doprowadzili do tego, że kiedy czytam: "PREZYDENT BYŁ NA PREMIERZE..." To nie wiem czy to relacja z wydarzenia kulturalnego, czy skandal seksualny. ---------- Spotyka się Putin z Miedwiediewem. - Słuchaj Dmitrij, trzeba coś zrobić z tymi różnicami w czasie, bo same gafy strzelam. Na przykład dzwonię do Prezydenta Chin, żeby mu złożyć życzenia urodzinowe, a on mi mówi, że to dopiero jutro. Przerywa mu Miedwiediew: - To jeszcze nic Władimir, ja dzwonię do Tuska, żeby złożyć kondolencje, a on mi mówi, że jeszcze nie wystartowali!
  12. Sądzę, że to pomoże graczom znacznie bardziej, wszystko jasno i wyraźnie widać
  13. Tożto kolego nie arena, a jedynie wyznaczony teren. Żeby arena miała ręce i nogi polecam jakiś pluginik kontrolujący EQ graczy, ich zachowanie, neguje "wspomagacze" i daje nagrody. Masa takich pluginów jest - i wtedy można by rzec, że to arena
  14. To co kolega napisał, nie jest w żaden sposób powiązane z DDOS. Ilość botów/graczy i tak nie wyjdzie ponad ustawioną maksymalną ilość graczy, jaką administrator sobie ustawił w Server.properties. Atak DDOS to coś całkiem innego, to atak zmasowanych pakietów na dany adres, wykonywany z wielu maszyn, lub wynajętych w tym celu urządzeń. Atak DDOS ma na celu unieruchomienie serwera i uniemożliwienie jakichkolwiek działań graczom a Twój przykład jedynie mógłby spowodować większe lub mniejsze lagi. Nie zamierzam tu niczego takiego opisywać, ale obrona przed czymś takim to cholernie ciężka rzecz, zwłaszcza jak się trafi na upartego idiotę.
  15. Niby prosta rzecz - a cieszy Dodać trzeba, że zdobycie 3 czaszek wither_skeletonów to nie łatwe zadanie. Można je znaleźc jedynie w netherowych fortecach, a szansa na wypadnięcie czaszki ze szkieletu wynosi 2,5% czyli 1/40 - co nie znaczy, że na 40 szkieletów na pewno wypadnie nam czaszka.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines