Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

SateDoyate

Poster
  • Content Count

357
  • Last visited

Community Reputation

59 Pomocny

About SateDoyate

• Rank
    cZŁOwiek
  • Birthday 03/04/1995

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    45389849

Profile Information

Recent Profile Visitors

19,360 profile views
  1. Od Frapsa zaczynają amatorzy i Fraps w ogóle zmniejsza ci FPS w grze, a Camtasia nie
  2. 1. Fraps? Śmiech na sali. Tym gównem nic nie nakręcisz. Polecam Camtasia 8 2. AudaCity 3. W Camtasia 8 wszystko skleisz i zmienisz na HD
  3. 44%.. czas trollować do 100 :)

4. Możesz, on do adwokata z tym nie pójdzie, chce zastraszyć
  5. @up A może nie mam matki skurwielu? A pismo sądu chuja dostanę, bo od pedałów zleceń nie biorą. xxx Dawaj do Bydgoszczy, chcę widzieć jak dostajesz w mordę.
  6. A mam ci kurwo wyjebać za matkę? Jak chcesz coś do mojej matki to dawaj w 4 oczy frajerze. Teksty się skończyły to na matkę ciskasz?
  7. Bo teksty z neta Ci się skończyły? Jak chcesz chętnie wstawię z imieniem i nazwiskiem, mi prawo zwisa.
  8. Wystarczą filmiki miglanca na yt + zdjęcia kichy na wiocha.pl, bestach itd.
  9. No to będę cię ciskał a ty o tym nie będziesz wiedział. Na tak
  10. Na nie ... czemu? Żeby mieć drużynę rankingową trzeba conajmniej 5 osób najlepiej doświadczonych bo żeby wiochy nie przynieść, a sądzę by ktoś tu grał profesjonalnie.... ;x
  11. 1:0 Nie ma to jak Lechia wygrywająca z Barceloną ..

12. Po co nam kopiuj wklej? Rób swoje, bo takie nie mają sensu
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines