Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
pacmaneq

[SA:MP][RP][ZAPOWIEDŹ] Old School Role Play

Recommended Posts

logo.png.383b63f8f67c6f5b42027cc93fb64ba9.png
 

 

Witam, trafiłeś na projekt, który może Ci się wydawać nieco odklejony od norm polskiej sceny role play. Zainspirowani fabułą GTA:SA i latami 90 stworzyliśmy Old School Role Play. Co nas niby tak odróżnia od reszty? Przekonaj się sam!

Zapraszam do dalszej prezentacji! 

 

 

TłO FABULARNE

1.png.04ecf7956fa3d54ca122380dce1bb4a4.png

Oferujemy nietypową kreację rzeczywistości. Wymieszaliśmy fabułę GTA:SA z nieco dzisiejszymi realiami i tak o to powstał Old School RP. Będziesz miał możliwość przeżyć na nowo 90's, a przy okazji zagrać z Tenpennym'm, przyjarać z The Truth czy pokopać w ogródku z Ryder'em. Za mało by Cię przekonać? A co powiesz o systemie zadań jakie oferuje gra przy takich postaciach?

 

90's

2.png.c79ffbe139c3cad3ffed065dda5f7213.png

Postanowiliśmy cofnąć się o dwadzieścia parę lat wstecz i stworzyć rzeczywisty klimat tamtych czasów. Walka z wirusem HIV, który zabrał Eazy-e i Frieddiego Mercury, zamieszki w LA, potem 1-szy zamach na WTC oraz szał grunge. Podjęliśmy taką decyzję ze względu na gameplay GTA:SA, który został ulokowany w tamtych czasach. Gangi poniewierające ulicami Los Angeles, ciągłe problemy z rasizmem i dyskryminacją czy tez epidemie ćpunów to elementy szarej rzeczywistości tamtych czasów. Ruchy hippisowskie zostawiły po sobie tylko nowe modele narkotyków, które unowocześniły dystrybucje heroiny, kokainy, marihuany, LSD... Zaczyna się też problem z crackiem, panuje narkotykowa Nirvana. A tak z innej beczki. Internet będzie dostępny do kupienia In Game - odblokuje to nowy dział na forum i parę innych bajerów.

 

 

Przestępcze grupy zorganizowane

3.png.0a879364f5976f1970afdc184d64f4f0.png

Grupy przestępcze nie będą dzieliły się na mafie, szajki, gangi - tak samo nie będzie pisania aplikacji aby stworzyć Bloods'ów. Mamy bardziej naturalne podejście do tej kwestii. Gra samotnego wilka będzie powszechna i w miarę zarobkowa, jednak prawdziwe pieniądze robi się ze wspólnikami. Najważniejsze są wpływy; im więcej kontrolujesz, tym więcej robisz kasy. Każda znacząca akcja będzie niosła za sobą widoczne skutki - napad na tira sprawi, że jakiś biznes nie otrzyma dostawy, a podłożenie ładunków wybuchowych rzeczywiście zburzy budynek i wykluczy go z użytku na dłuższy czas.

 

Władza i prawo

4.png.ea892319d64a4aabe30250aafc8ed12d.png

Rząd San Andreas toczy zacięty pojedynek aby zdjąć z ulic Los Santos ciężar skrajnej patologii. Obywatele czekają na swojego wybawiciela, który przepędzi kryzys. Tylko odważni walczą z tym mafijnym systemem, mówi się o nich jak o męczennikach. Cała gra na relacji - Policja vs Przestępcy - będzie polegała na zabawie w policjantów i złodziei. Grupy przestępcze próbują przejąć czarny rynek, a policja rozbija każdy ich interes. 

 

 

Epizody

5.png.08cfccebb14a7b3d5f6197928277ba88.png

Czasem będziemy odgrywali pewne epizody, które będą miały wpływ na gospodarkę i ogólny stan rzeczy. Zaczynamy od okrutnego pobicia A-A Rodney'a King'a przez policjantów LAPD. Pomimo niestawiania oporu, policjanci wciąż chcieli go obezwładnić - facet leżał na ziemi, a policjanci razili go paralizatorem, rzucając przy tym wyzwiskami. Finałem tej historii jest uniewinnienie oprawców. Później morderstwo 15-letniej Latash'y... Cóż. Koniec końców musiało dojść do zamieszek, które również przeszły przez Los Santos. Powstanie specjalne miejsce, gdzie wszystko zostanie dokładnie opisane. Śledźcie forum!

 

 

A TY?

6.png.43882cbc3df12197149d5eebfd68f333.png

Nikt nie jest zmuszony do siedzenia w knajpie na /g x duty. niskie zarobki dotyczą tylko szarych graczy, którzy skupiają się na zwykłych biznesach. Każdy oryginalny sposób na grę przyniesie kupę kasy, wszystko zależy od waszych pomysłów. Będą istniały specjalne miejsca i postacie, które wycenią wasz wysiłek. Także zostanie przedstawiona wam pewna piramida, która odzwierciedli gospodarkę naszego serwera.

 

 

SKRYPT, A ROZGRYWKA

7.png.9a55c9bc5283d299e25d6fa54c1e7e04.png

Nie opiszę i nie wymienię teraz żadnego systemu - wyjaśnienie niżej. Chcę teraz powiedzieć o samym wpływie skryptu na rozgrywkę. Osobiście nie jestem fanem żadnych systemów, bajerów, doczepianych obiektów itp. ale mimo wszystko jestem pod wrażeniem funkcjonalności gamemode'a. Sama rozgrywka będzie napędzana przez GM'ów i zarys fabularny. Skrypt jednak da wam trochę frajdy i powiewa też nutką... Innowacyjności? Nie jest to jednak najważniejsze, skupiamy się głownie na klimacie rozgrywki - nieodłącznym elemencie Role-Play. Na początek powiem, że mamy podstawowe systemy siły, domu, telefonu, przedmiotów, panelu gry z poziomu forum (już dostępny), graffiti, narkotyków, botów... 

 

 

Wpływ @ na rozgrywkę

8.png.8d9fd08532cf91ff29d8c4580027a4d4.png

Nie będziemy raczej grali w żadnych organizacjach ze względu na nasze powołanie. Naszym celem jest pilnowanie porządku i to zupełnie tyle. Jednak niektórzy administratorzy będą na pewno chcieli grać wśród innych - dlatego będziemy prowadzili projekty zarobkowe, postacie epizodyczne oraz organizowali wydarzenia (słyszeliście może o Crenshaw?). Prócz wlepiania AJ'otów musimy was także rozbawiać.

 

 

911

9.png.f1863dc936cd4724de0c429f4c1bd690.png

Intensywna gra bandziorów będzie napędzała grę PD/EMS. Strzelaniny, porwania, podpalenia czy nawet zamachy będą częstym zjawiskiem, więc szerokie grono graczy już ma co do roboty. Rozgrywka w zamkniętym środowisku będzie praktycznie niemożliwa i zbyt nudna. Stan rzeczy jest zupełnie zależny od zachowania graczy - na przykład wybrany prezydent może wspomóc biedne dzielnice.

 

 

Podsumowanie

Nie wiem czy nie wygadałem zbyt dużo jak na pierwszy raz. Reszta news'ów będzie tematycznie uporządkowana, osobno opiszę skrypt i gameplay każdego środowiska. Data startu jest bardzo bliska, lecz nieokreślona - myślę, że do 10 newsa już wszystko będzie stabilne. Jeśli zbierzemy odpowiednią liczbę zainteresowanych (powiedzmy 300 użytkowników forum) to zapowiemy datę startu, więc wszystko w waszych rękach! Każdy kolejny news będzie otwierał za sobą rekrutacje, tematy dot. gry i tym podobne. 

Jeśli jesteś zainteresowany naszym projektem to zajrzyj na Discord, gdzie wrzucamy czasem jakieś ssy z serwera

 

Forum: http://oldschool-rp.pl/
Discord: https://discord.gg/kacBTj6

Szczegółowa prezentacja serwera: http://oldschool-rp.pl/prezentacja

Edited by pacmaneq

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

https://oldschool-rp.pl/public/style_images/master/logo.png

 

Siema, na wstępie zaznaczę, że to będzie króciutki artykuł, który jest tylko kroczkiem naprzód. Opiszę dziś nieco pewną część gry ze swojej perspektywy. Miłego czytania!

 

 

To serve and protect!

https://i.imgur.com/I79sS0g.png

Postać skorumpowanego gliniarza nie będzie obcym widokiem - liderzy nie będą mogli was ograniczać w tej kwestii. Sami będziecie decydowali o sprawiedliwości na serwerze. Gdy korupcja osiągnie status zarazy to spodziewajcie się protestów i kryminalnej władzy. Jednak Ci dobrzy gliniarze będą nagradzani od rządu USA sowitymi nagrodami. Zabawa w Mike Lowrey'a czy Hans'a Kloss'a będzie waszym osobistym wyborem.

 

 

Skrypt

https://i.imgur.com/tCSqFBm.png?1

LSPD dysponuje rozbudowanym systemem bazy danych(/lspd), który pozwala na sprawdzenie statusu poszukiwania, kartotek, listę pojazdów z blokadami oraz wbudowanym mobilnym terminalem. Pomimo tego mogą zakładać blokady na koła, prowadzić śledztwa (System zwłok), tworzyć barierki/taśmy oraz pakować do aresztu - czyli standard. 

 

 

Służby ratownicze

https://i.imgur.com/Rrd4oxb.png

Lekarze w zamian za ratowanie życia otrzymują wyższe pensje, poza tym mają dostęp do apteki z której mogą podwędzić trochę proszków. Mogą także uśmiercić czyjąś postać fałszując akt zgonu. W podobnej sytuacji znajdują się strażacy, którzy mogą sfałszować dla kogoś wyniki śledztwa. Uważam, że jeżdżenie karetką będzie tylko wyjściem dla świeżej krwi. Prawdziwe akcje zaczynają się, gdy w grę wchodzą duże pieniądze.

 

 

Skrypt służb ratowniczych

https://i.imgur.com/NlxsW2W.png?1https://i.imgur.com/68HTETG.png?1

Służby ratownicze to połączenie strażaków i medyków w jedną organizację. Jedni będą walczyli z pożarami, ratowali miasto przed katastrofami i awariami - drudzy zaś będą brali odpowiedzialność za życie mieszkańców. Dysponują systemem badania zwłok, reanimacji oraz wystawiają zaświadczenia o poczytalności. Strażacy będą musieli zmagać się z pożarami, które będą tworzyli gamemasterzy, a także organizacje przestępcze.

 

 

Federales

https://i.imgur.com/DwvqHuy.png?2

Agenci federalni są postrachem przestępczych grup zorganizowanych, przemytników i skorumpowanych urzędasów. Jeśli oni mają zwalczać korupcję to wyobraźcie sobie jaką władzę ma skorumpowany agent federalny. Grupy zorganizowane będą musiały kupić sobie przychylność FBI, ponieważ są ich największą zmorą. Wychwycenie aktu korupcji, rozbicie grupy przestępczej czy wytropienie nielegalnego laboratorium to kolejny krok do zwiększenia stanu konta. Skrypt nie różni się wiele od tego co ma LSPD. Jednak nie każdy będzie mógł zostać federalnym, ponieważ nie tworzymy takiej organizacji, więcej informacji wkrótce.

 

 

O samej korupcji

https://i.imgur.com/qlKghAR.png?3

 Żeby korupcja miała sens to musi być wystarczająco opłacalna. Gra skorumpowanego w innym celu niż zarobkowym będzie możliwa dla prawdziwych bogaczy, którzy tylko szukają frajdy. Wypłaty z instytucji państwowych nie będą bardzo duże, jak już to na tych wyższych szczeblach. Korupcja przekłada się na wzrost przestępczości, jednak będą wciąż ci praworządni. Więc co jeśli każdy będzie skorumpowany? W tym wypadku liczymy na liderów, którzy odciągną od tego swoich podopiecznych.

 

 

City of Los Santos

https://i.imgur.com/bBTl74M.png?2

Wyobraź sobie obszar, który wiecznie wymyka się spod kontroli - prawo tam nie istnieje, panują wieczne zamieszki. Jaką podejmiesz decyzję aby odciąć miasto od takiego miejsca? Twórcy filmu '13 Dzielnica' odgrodzili murem zarażone patologią i narkotykami francuskie ulice. Władza jest u nas tak silna i ważna, że gdy poziom niebezpieczeństwa osiągnie stan krytyczny to wtedy skażony kawałek miasta zostanie odizolowany od reszty społeczeństwa. Wszystko jest możliwe, dosłownie wszystko, byleby zapewnić bezpieczeństwo i porządek miastu. Wraz ze startem serwera nadejdą wybory na prezydenta Los Santos. Zastanówcie się nad swoim kandydatem, a może nawet kandydaturą.

 

 

Zarobki

 https://i.imgur.com/fw2xZJz.png?1

Każde rozbicie grupy przestępczej, uchwalenie korzystnych decyzji w radzie miasta czy przeciwdziałanie korupcji przełoży się na wpływ kasy do konta grupy. Im bezpieczniej będzie w mieście tym większe będą pensje w instytucjach państwowych. Dość sensowne rozwiązanie. Także prowadzenie press release i ogólnej zabawy w mediach poprawi stan konta grupy.

 

 

Bezpieczeństwo obywateli

https://i.imgur.com/5goOkM0.png?3

Czasem zdarzy się sytuacja w której jesteśmy napadnięci w środku miasta gdzie jest pełno kamer. Co w takiej sytuacji? Jak unikniemy nadużywania takich przywilejów ze strony bandziorów? Mamy klawisz F8, który pełni funkcję monitoringu. Jeśli w nieodpowiednim miejscu zostaniemy zrabowani to wtedy możemy udać się na komendę, gdzie wraz z dowodami dojdziemy do sprawcy napadu. Także granie roli świadka, ratowanie życia innych i pomoc w prowadzeniu śledztwa sprawi, że dostaniemy dodatkowe gamescore, a nawet pieniądze. Ta kwestia będzie się często przewijała ale każda interakcja z innym graczem będzie nagradzana.

 

 

Podsumowanie

Stan rzeczy jaki będzie w Los Santos to suma podjętych decyzji przez każdego z was. Jeśli miasto będzie poniewierane przez przestępców, a może wcale nie będzie, to pensje PD/ERS/CLS będą ulegały ciągłej zmianie. W zależności od danej sytuacji na serwerze będziemy dostosowywali gospodarke i wizualną oprawę. Następny news opisze bardzo ważną kwestię bandziorów. Jeśli macie jakieś uwagi to śmiało dajcie znać w komentarzu.

Jako, że to już ten czas na szukanie liderów to koniecznie sprawdź dział LINK. Poszukujemy ordynatorów, komendantów i dyrektorów, każdy ma szansę więc się nie krępuj.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By sewerynxx
   💥Nazwa: Evolution RP💥
    
   💥 Typ: RP 💥
    
   Serwery: 
    
   Evolution RP    IP SERWERA : 51.38.129.230:30120🔑
    
    
   💥 Sloty: 64  💥
    
    
   🎤🎤DISCORD🎤🎤
    
   https://discordapp.com/invite/zb5sQcu
    
   📑 Whitelist: OFF [Pojawi się wkrótce] 📑
    
   📑 Opis: 📑
    
   📜📜📜Szukasz nowego serwera na dłuższy okres zabawy ? Dobrze Trafiłeś  Evolution RP  jest własnie dla Ciebie !  Dużo nowości  Prace oraz Ogarnięta Administracja    Tworzymy społeczność taką jaką jest !📜📜📜
    
   🚧-Innowacyjne skrypty 🚧
   🚧Kajdanki !🚧
   🚧Ubrania !🚧
   🚧Worek !🚧
   🚧Bagażnik !🚧
   🚧Radary w pojeździe LSPD🚧
   🚧Zbalansowana Gospodarka !🚧
   🚧Czarny Rynek 🚧
   🚧Notatnik🚧
   🚧Garaże🚧
   🚧Ulepszone Więzienie🚧
    🚧 Nowy Kościół🚧
   🚧 Prywatne Domy Lub Wynajem 🚧
   🚧 Napady na Bank/ Sklepy🚧
   🚧 Kolejka 🚧
   🚧 Pralnia Pieniędzy 🚧
   🚧 Czarny Rynek 🚧
   🚧Cartel🚧
   🚧Mafia 🚧
   🚧Dodatkowy System Prac🚧
   🚧Prywatne Bazy🚧
   🚧Modowane Auta🚧
   🚧Pojazdy dla Mafi oraz Cartelu 🚧
   🚧I wiele wiele innch 🚧
   🚧Bardzo dobra optymalizacja serwera🚧
   💊💊💊Ciekawy system Narkobiznesu💊💊💊
    
   Częste ✨Eventy✨ takie jak:
   -Przemyty długiej broni np: Nad wodą, transport lotniczy lub bronie które są ukryte w torbach i gdzieś odstawione
   -Wyścigi aut, motocykli: Auta ścigają się na prędkość a motocykle robią wyznaczony slalom.
   -Evolution MMA w Ringu: Zapisy w wyznaczonym miejscu i walki, można obstawiać kto wygra i zgarnąć nagrode
   -Transport Narkotyków: Konwój np. Marihuany (Leczniczej) wyrusza z Paleto i kieruje się na szpital (Los Santos) w celu dostarczenia "Leków"
   -Skoki spadochronowe: Zbiórka ludzi np. Na głównym, 2 Limuzyny zabierają ludzi i jadą na lotnisko gdzie są rozdawane spadochrony a następnie skoki
   -Imprezy w klubach: Limuzyny zabierają ludzi którzy są chętni aby miło spędzić czas w klubie i wiozą ich do klubu Galaxy gdzie można fajnie się zabawić Nad każdym Eventem panuje administracja czyli każdy Event jest wcześniej ustalany i jest dobrze zrobiony Nabór do Police Department, Medical Services, Mechanik, Psycholog, Podania na Organizacje przestępczą, Biznes, Kancelaria adwokacka .
    
    
    
   Prace dodane:
   Elektryk
   Piekarz 
   Sadownik
   Płetwonurek
   Złomiarz
    
   Standardowe:
   🔧Mechanik🔧
   🚕Taxi🚕
   Rybak
   Tkacz
   Rzeźnik Górnik
   🌴Drwal🌴
   Kierowca Ciężarówki
   Śmieciarz Magazynier
    
    
   🔥Aktywna Administracja 🔥
    
   ✨Eventy✨
    
   🚙🚗Customowe Auta🚗🚙
    
   🔥🔥🔥Nabór ON do 🚑EMS🚑  🚓LSPD🚓 🔧LSC🔧 i do wielu innych frakcji !🔥🔥🔥
    
    
    
    
   ⚠️Administracja Otwarta na każdy nowy pomysł Obywatela, chętnie wysłuchamy społeczności !⚠️
    
   🎤DISCORD🎤
    
   https://discordapp.com/invite/zb5sQcu
    
   🔥🔥🔥🔥🔥🔥Chcesz więcej ?   Wejdź już dziś i spróbuj swoich sił na Evolution RP🔥🔥🔥🔥🔥🔥
  • By Marathis
   Nazwa Serwera: Casa-RP

   IP Serwera : 149.202.89.80:30120

   Tryb Gry: Role-play Medium-RP

   Casa-RP.pl to polski server RolePlay na platformie Fivem (GTA5). Działamy prawie od roku a więc mamy spore doświadczenie w tym, co robimy. Naszym graczom zapewniamy pełne zaplecze techniczne jak i administracyjne. W razie problemów lub pytań mamy liczne grono doświadczonej administracji, większość to osoby dorosłe i opanowane, więc możesz liczyć na spokojne rozwiązanie każdej sprawy! Zapraszamy serdecznie nowych graczy, którzy nie mają doświadczenia w RP a chcieliby spróbować swoich sił. Aby wam pomóc prowadzimy serię poradników na casa-rp.pl/forum oraz dodajemy pomoce w grze, takie jak komenda /help

   Z ostatnio wprowadzonych nowości polecamy Ci sprawdzić

   - Automatyczne awanse w nowych rozbudowanych pracach (kurier/amazon/klimmonter)
   - Sprzedaż narkotyków "na zamówienie"
   - Dwa rodzaje kluczy do wymiany kół (już nie musisz się martwić pękniętą oponą)
   - Zmienna rotacja aut w salonie oraz w pełni działający komis samochodowy pokazujący poziom ulepszeń auta
   - Rozbudowane struktury EMS i LSPD zapewniające ciągłość rozgrywki poprzez różne urozmaicenia
   - Różne animacje i akcje dla urozmaicenia rozgrywki, które wciąż rozbudowywujemy (/podnies, /nabarana, animacje)
   - Prace dodatkowe gdzie możesz dorobić do zawodu (zbieranie owoców, warzyw, łowienie ryb, żółwi, rekinów)
   - Przejrzyste i wygodne menu kołowe pod F1
   - Przyjemna ekonomia która pozwala na różne sposoby sie wzbogacić
   - Wspaniała atmosfera (szczególnie nocą)
   - 64 Sloty ON
   - Unikalny wygląd wizualny, od HUD'a po każde menu, banki, prawo jazdy itd.
   - Liczne eventy z atrakcyjnymi nagrodami!
   - Oraz wiele nadchodzących rzeczy nad którymi pracujemy...


   Znajdziesz nas tutaj
   casa-rp.pl/discord - Ładny i przejrzysty discord
   casa-rp.pl - strona internetowa zawierająca własne koszulki i wiele więcej
   casa-rp.pl/fb - facebook który sie aktualnie rozwija

  • By DiabelekV2
   [PL]🍉Arbuzowa strefa roleplay'u |🔥MEDIUM RP🔥|👮LSPD|🚑EMS|🔫Gangi|💊Narkotyki|🔗Kajdanki|🔒WL Off|

   🍉Coś o naszym arbuzowie: Jest to serwer tworzony z myślą o wysokim poziomie roleplay'u. Posiadamy kilka autorskich skryptów, które sami tworzyliśmy. Naszym celem jest zbudowanie doskonałej relacji między graczami a administracją przy czym korzystać z uroku gry i tym samym bawić się z naszymi arbuzowymi frakcjami medycznymi,policyjnymi, strażackimi a także strefą przestępczą.
    🍉Oferujemy :
   Ogarniętą administrację, która zamiast wyzywać i obrażać się na graczy tworzy z nimi grono zaufanych osób
   Customowe auta między innymi lubiane przez was audi rs7
   Pracę strażaków posiadających własny uniform
   Grono doświadczonych policjantów jak i również medyków
   Profesjonalne podejście do spraw rządowym
   Wspólna gra również poza tematyką GTA 5
   Cóż więcej mówić wbij i się przekonaj, że arbuzowy świat jest dla Ciebie
   Discord --> https://discord.gg/ufSaPKZ
   🍉Pozdrawiamy arbuzowa administracja !  🍉
  • By tusiek4411
   Witam wszystkich. Chciałbym was zaprosić na serwer, który tworzę razem z koleżanka o nazwie Lakewood
   Na naszym serwerze znajdziesz wiele ciekawych rzeczy:

   Mapa wygląda następująco. Jest parę prac dorywczych typu:
   Zbieranie ziemniaków

   Praca rybaka jako praca dorywcza. Aby łowić należy kupić wętke i przynętę 
   Prac jest więcej
   Dodaliśmy sklep zielarski w którym można kupić nasionka (jest ich więcej dla każdego narkotyku)
   Dodane są niestandardowe auta (jest ich więcej niż na zdjęciu) do tego dodano też tor na którym można rywalizować

    
    

   Link do naszego discorda:  https://discord.gg/asSxqky
    

   IP naszej wyspy: 178.32.107.193:30120
   Zapraszam wszystkich serdecznie i życzę miłej gry !
    
  • By sewerynxx
   💥Nazwa: Grants Life💥
    
   💥 Typ: RP 💥
    
   Serwery: 
    
    
   GRANTS LIFE | Mount Everest | Polski Serwer | RP / WL OFF   IP 
    🔑
   54.37.128.13:3111
    
   💥Sloty: 32 💥
    
   🎤🎤DISCORD🎤🎤
    
   https://discord.gg/yyBrq5e
    
   📑 Whitelist: OFF [Pojawi się wkrótce] 📑
    
   📑 Opis: 📑
    
   📜📜📜Szukasz nowego serwera na dłuższy okres zabawy ? Dobrze Trafiłeś  Grants Life  jest własnie dla Ciebie !  Dużo nowości  Prace oraz Ogarnięta Administracja    Tworzymy społeczność taką jaką jest !📜📜📜
    
   🚧-Innowacyjne skrypty 🚧
   🚧Kajdanki !🚧
   🚧Ubrania !🚧
   🚧Worek !🚧
   🚧Bagażnik !🚧
   🚧Radary w pojeździe LSPD🚧
   🚧Zbalansowana Gospodarka !🚧
   🚧 Prywatne Samoloty 🚧
   🚧Garaże🚧
   🚧Ulepszone Więzienie🚧
    🚧 Nowy Kościół🚧
   🚧 Prywatne Domy Lub Wynajem 🚧
   🚧 Napady na Bank/ Sklepy🚧
   🚧 Kolejka 🚧
   🚧 Pralnia Pieniędzy 🚧
   🚧 Czarny Rynek 🚧
    
   Wkrótce :
    
   🚧Cartel🚧
   🚧Mafia 🚧
   🚧Dodatkowy System Prac🚧
   🚧Prywatne Bazy🚧
   🚧Pojazdy dla Mafi oraz Cartelu 🚧
    
    
   🔥Aktywna Administracja 🔥
    
   ✨Eventy✨
    
   🚙🚗Customowe Auta🚗🚙
    
   🔥🔥🔥Nabór ON do 🚑EMS🚑  🚓LSPD🚓 🔧LSC🔧 i do wielu innych frakcji !🔥🔥🔥
    
   🔧Mechanik🔧
    
   🚕Taxi🚕
    
   Rybak
    
   Tkacz 
    
   Rzeźnik
    
   Górnik 
    
   🌴Drwal🌴
    
   Kierowca Ciężarówki
   Śmieciarz 
    
   Pizza Grants
    
   💧Marynarka💧
    
   Lotnictwo
   💰 Unikatowe Auta Dla Sponsorów 💰
    
   🌴Magazynier i wiele wiele innych sprawdź sam !🌴
    
   💊 Narkotyki 💊
    
   ⚠️Administracja Otwarta na każdy nowy pomysł Obywatela, chętnie wysłuchamy społeczności !⚠️
    
   🎤DISCORD🎤
    
   https://discord.gg/yyBrq5e
    
   🔥🔥🔥🔥🔥🔥Chcesz więcej ?   Wejdź już dziś i spróbuj swoich sił na Grants Life 🔥🔥🔥🔥🔥🔥
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines