Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

RubZy

Użytkownik
  • Zawartość

2
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

1

Ostatnia wygrana RubZy w dniu 15 Grudzień 2018

Użytkownicy przyznają RubZy punkty reputacji!

O RubZy

• Tytuł
    Gram w grę
  • Urodziny 18.09.2002

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Imię: BartoszWiek: 16Nick z TS3: RubZyDyspozycyjność: Wszystko zależy od ilości nauki i moich wyjazdów poza dom ale myślę że przez tydzień około 4h (dziennie) a weekendy nawet do 10h (dziennie)Unique ID: tBX5TEo+IPTO0jcxF417kodk4GQ=Coś o sobie: Mam na imię Bartosz tak jak napisałem powyżej. Pochodzę z małego miasteczka na Śląsku. Moje zainteresowanie komputerami zaczęło się gdzieś 4 lata temu gdy dostałem pierwszego laptopa od rodziców. Na tamten moment ten laptop był potworem wśród laptopów (nawet ostatnio go znalazłem i trzymam go na półce jako taką "pamiątkę") Pamiętam jak całe dnie poświęcałem na znajdowanie nowych opcji i rzeczy które mogą podszkolić moje umiejętności informatyczne. Nie raz zdarzało się że wgrałem jakiegoś wirusa i musiałem sam formatować komputer co na tamte czasy było dla mnie nie lada wyzwaniem. Jak dostałem około 3 lata temu pierwszą "stacjonarkę" siedziałem i gadałem z kolegami na skype, pewnego dnia jeden z kolegów zaproponował przejście z skype na ts3 i przez 2 dni tworzyliśmy kanały i się nim bawiliśmy. Od tamtego momentu bardzo się zaciekawiłem tematem ts3. Moje doświadczenie z ts3 to stanowisko w administracji niegdyś największego ts3 w Polsce i pozycja moderatora na również niegdyś 2 największym ts3 w Polsce, ale niestety jeden z tych teamspeaków upadł a na drugim była (i chyba nadal jest) niemiła atmosfera dlatego z niego odszedłem. Oczywiście jest wiele rzeczy które muszę sobie przypomnieć i dużo których się jeszcze muszę nauczyć. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
  2. Imię: BartekWiek: 16Nick z TS3: RubZyDyspozycyjność: Wszystko zależy od ilości nauki itd. Więc myślę że w tygodniu gdzieś od 17 do 22 a w weekendy od rana do wieczora.Unique ID: 9Z7nPw1H8EBFGc8LadPSonu89/4=Coś o sobie: Mam na imię Bartosz ale wszyscy wołają na mnie Niemiec. Pochodzę z małego miasteczka na Śląsku. Interesuję się sportem, wszystkim związanym z komputerami. Pasja do informatyki przyszła do mnie jakoś 3-4 lata temu jak dostałem jak na tamte czasy komputer który był bestią, od tamtego momentu można tak powiedzieć że coś we mnie "pękło" i praktycznie cały mój wolny czas spędzałem przed komputerem kombinując w opcjach i szukając jakiś ciekawych programów do szkolenia moich umiejętności itd. Natomiast moje drugie największe hobby to granie na harmonijce robię to gdzieś od 2-3 miesięcy ale się bardzo wciągnąłem w ten temat. Moja pierwsza styczność z ts3 była jakoś w 2014-2015 jak koledzy mnie przekonali do przejścia z skype na ts3, wtedy pomagałem stworzyć jakiegoś naszego małego, darmowego ts`a i się tematem zaciekawiłem. Moje doświadczenie w ts3 to stanowisko administratora na największym ts w Polsce i pozycja moderatora na niegdyś 2 największym ts w Polsce. Tylko że jeden z tych ts`ów w jakiejś części upadł a z drugiego odszedłem bo atmosfera na nim była bardzo niemiła. Oczywiście jeszcze sporo rzeczy muszę się nauczyć itd. ale uczę się szybko na błędach i co ważniejsze uczę się bardzo szybko. I dlatego myślę że się nadaję i wam mogę chociaż w jakimś stopniu pomóc.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin