Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Tomekst

[Rozpatrzony] IS-2 VS T13-1....Kogo bardziej polecacie . ? :D

Recommended Posts

/\

|

|

Tak jak w temacie  :lol:

Edit:Błąd w temacie :D

IS-2 VS T13-1....Kogo bardziej polecacie . ? :D IS-2 VS T34-1....Kogo bardziej polecacie . ? :D Edited by Tomekst

Zdecydowanie  T34-1. Bardzo przyjemnie mi się nim gra :)

Tak,ale z tego co widziałem ma dużo gorsze działo i jest raczej typowym medem do objeżdzania wroga... ; D

Edited by Tomekst

Tak,ale z tego co widziałem ma dużo gorsze działo i jest raczej typowym medem do objeżdżania wroga... ; D

Teorie są różne, ale to też zależy od upodobań gracza :)

Teorie są różne, ale to też zależy od upodobań gracza :)

No cóż...wbiję expa i jeszcze się poradzę ciebie  ^_^

To zależy od ciebie i od twojej taktyki.

Jeżeli chcesz dobrze przycampić to polecam IS-2. Jak każdy IS cechuje go dobre działo i dość fajny wygląd.

Jeżeli jednak wolisz cały czas być w ruchu i wolisz strzelać z bliższych odległości lub podczas jazdy to T34-1 jest lepszy.

Można wiedzieć jakie masz czołgi w garażu? Wtedy mógłbym bardziej doradzić.

Moim zdaniem IS-2 jest dobry do gry taktycznej i zwycięża z T34-1, pancerz pod kątem może dużo odbić, a działo jak każdy IS daje przewagę.

To zależy od ciebie i od twojej taktyki.

Jeżeli chcesz dobrze przycampić to polecam IS-2. Jak każdy IS cechuje go dobre działo i dość fajny wygląd.

Jeżeli jednak wolisz cały czas być w ruchu i wolisz strzelać z bliższych odległości lub podczas jazdy to T34-1 jest lepszy.

Można wiedzieć jakie masz czołgi w garażu? Wtedy mógłbym bardziej doradzić.

W garażu wielu tanków nie mam niestety  :(

>Ferdinand

>Tiger II

>StugIII

>Hummel

>Type 58(29k expa do IS'a-2/T34-1 

>Sherman Jumbo

W garażu wielu tanków nie mam niestety  :(

>Ferdinand

>Tiger II

>StugIII

>Hummel

>Type 58(29k expa do IS'a-2/T34-1 

>Sherman Jumbo

Widzę że przeważają TD. 

Skoro lubisz kampić Ferdinandem lub StuG'iem  i fajnie ci się jeździ Tigerem to ja bym szedł na ISa.

Sprawdź jeszcze jakieś poradniki czy opisy jazdy tymi czołgami ;)

Widzę że przeważają TD. 

Skoro lubisz kampić Ferdinandem lub StuG'iem  i fajnie ci się jeździ Tigerem to ja bym szedł na ISa.

Sprawdź jeszcze jakieś poradniki czy opisy jazdy tymi czołgami ;)

A ty może grasz w WoT'a . ? Jesli tak to jakie czołgi posiadasz...może kiedyś razem zagramy . ?  :lol:

A ty może grasz w WoT'a . ? Jesli tak to jakie czołgi posiadasz...może kiedyś razem zagramy . ?  :lol:

Gram w WoT'a. Ba nawet mam dwa konta (jedno awaryjne bo często wyłapuje tempy). Możemy zagrać. Ostatnio wolę niższymi tierami. Możemy pograć np. 4 i w górę do 7 :D

Gram w WoT'a. Ba nawet mam dwa konta (jedno awaryjne bo często wyłapuje tempy). Możemy zagrać. Ostatnio wolę niższymi tierami. Możemy pograć np. 4 i w górę do 7 :D

Nie ma sprawy,podaj mi swoją nazwę to nawet zaraz cię zaproszę do znajomych ;)

Okey,nazbierałem wymaganego expa.Więc ponawiam pytanie :D Który czołg wziąć... is-2 czy t-34-1 ?  ;)

IS-2 Pancerz jak Papier, Zwrotny, szybki .

Tylko, to jest prawie, to samo co IS

T-34-1 dobry pancerz dmg, szybko przeładowuje miałem go wolałbym iśc w T-34-1 i iść dalej w T-34-2 niż w IS-2 potem 110 bo, 110 ma taki sam DMG jak IS-3 tylko mówię słaby pancerz .

Więc zdecydowanie lepiej iść w T-34-1 . ;-)

Tak jak mi polecałeś Tyrson,mój wybór padł na t-34-1...teraz nazbieram tylko brakujący hajs...i zobaczymy...

A wiadomo jak on wychodzi z ammo na najlepszym gun'ie i naprawą . ?

Napraw jak na 7 tier, to mały koszt, a jeżeli chodzi o Pociski, to tym bardziej napewno jest mniejszy koszt pestek niż w IS-2 ..

Ja wybrałbym T-34 - nie wiem może sentyment ale dla mnie jest naprawdę bardzo dobry - szybki i zwinny - jeżeli ulepszymy armatę - jest wstanie mocno uderzyć . Jednak IS 2 ma tez swoje zalety - co wykazuje podczas starć z wyższymi tirami 

Ja wybrałbym T-34 - nie wiem może sentyment ale dla mnie jest naprawdę bardzo dobry - szybki i zwinny - jeżeli ulepszymy armatę - jest wstanie mocno uderzyć . Jednak IS 2 ma tez swoje zalety - co wykazuje podczas starć z wyższymi tirami 

Nie odkopywujemy starych tematów ;).

Proszę o zamknięcie,bo robi się SPAM.

Is2 . Według mnie ISy to najlepsze czołgi :)

Prosze o zamknięcie tego Tematu,robi się niepotrzebny spam ...Ludzie ! Temat już dawno został rozwiązany ! 

Kupiłem t-34-1 i dziękuję,dowidzenia.

Edited by Tomekst

Temat został rozpatrzony!

Dyskusja w temacie została zakończona bądź nie ma on dalszego sensu. Zostaje on zamknięty, a jego status zmieniony na ROZPATRZONY.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By damiann
      Hej. Potrzebuję waszej rady. Mój chrześniak za dwa tygodnie będzie miał urodziny. Myślę jaki prezent mu kupić. Wiem, że dzieci lubią gry komputerowe, natomiast na rynku jest ich bardzo wiele. Chciałbym kupić mu coś co go ucieszy. Lubi prace na gospodarstwie, stale udziela się w pracy na roli u dziadka, stara się dbać o zwierzęta. Ma w domu psa, kota i chomika. Myślałem, że może kupię mu jakąś grę o zwierzętach. Kiedyś przewinęła mi się reklama gry, gdzie można hodować zwierzęta, siać rośliny itd. Graliście w takie gry. Nie znam się na grach, ale bardzo bym chciał by ucieszył się z prezentu. Bardzo chciałbym sprawić mu przyjemność. On bardzo lubi zwierzęta, dba o nie. On to uwielbia. Myśle, że to będzie dobry prezent dla niego. Możecie mi podsunąć jakieś propozycje. Chcę, aby taka gra mu się spodobała. On kocha zwierzęta i na tym chciałbym oprzeć wybór gry. Wiem że są jakieś symulatory farmy, zoo czy inne tego typu gry. Wiecie jak jest rzeczywiście? Proszę, pomóżcie mi.   Kupiłem na Allegro
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines