Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

RooT

User
    71
  • Last visited

• Days Won

1

RooT last won the day on February 20 2020

RooT had the most liked content!

About RooT

• Birthday 05/11/1995

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    38624007

Profile Information

• Hobby
    LastChaos.

Recent Profile Visitors

12,857 profile views

RooT's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

1. ahhh, dawno mnie tu nie było Dark :)

1. Dark_Side

Dark_Side

A witam i o zdrowie pytam ;))

2. Lord_Phoenix
  2. Co do kolegi wyżej to bądz cicho, a nie że wyzywasz małolacie. A i masz jakiś probleme do mnie? Jak tak to pisz na pw chętnie Cie zjade.
  3. Dobra zamknijcie już ten konkurs i rozdajcie nagrody. Nikt raczej nie napisze już.
  4. To jest plagiat takie samo jest na M*C.
  5. To zależy od twojego ruchu, możesz otworzyć kilka kart na raz.
  6. http://grywamtu.pl/tutanonymox-i-firefox-czyli-bug-na-grzyby-t13361/ Akceptowane-Saves.
  7. Witam w tym tutorialu pokaże wam jak mieć darmowe grzyby, jednym to nie działa bo nie umieją zrobić a jednym śmiga. Zaczynajmy. Heemmm... co dokładnie potrzebujemy? 1. Mozilla Firefox 12. http://download.cnet.com/Mozilla-Firefox/3000-2356_4-12530326.html 2. Dodatek do Firefoxa Anonymox. https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/anonymox/ Jeżeli ściągliśmy te 2 programy to robimy dokładnie to co napisałem: 1. Wchodzimy w Firefox i uruchamiamy tryb prywatny - to jest taka maska. 2. Wchodzimy na np. s21.sfgame.pl i logujemy sie. 3. Wchodzimy w zakładke grzybiarz i robimy tak jak na obrazku: (Nie jest mój ale zamieszczam go). 4. Gdy już zmieniliśmy IP na np. nl2 to klikamy znowu w grzybiarza i oglądamy Video. Jak się skończy to klikamy więcej kredytów i pojawiają nam się kolejne filmiki. Tak o 21:00 jest duża możliwość trafienia na dużo filmików. Tego poradnika nie skopiowałem tylko napisałem swoimi samymi słowami jakie miałem na myśli. Jeżeli coś wam to nie działa to możliwe że coś zle zrobiliście.
  8. RooT

Fajne gry

ArcaneLegends - gra multiplayer. Jeżeli chcesz zagrać ze mną to nick:Polishstyle :-D
  9. A czy ja tutaj podaje pirackiego IPB? to są Aplikacje! Ludzie pomyślcie.
  10. RooT

Awesome ;)

Dobra było i mineło taki jest internet. <replace>
  11. Fuck Yeah, trzeba by to spożyć,
  12. Szukam jednego kodu na tą wysokość, ale nie m nigdzie, no cóż będe szukał dotąd kiedy nie znajde.
  13. Właśnie czekam na taką okazję, żeby była otwarta rekrutacja na ten dział.
  14. A do jakiej rzeczy jeśli można wiedzieć?. Są ci potrzebne wymiary skryptu?. Opisz to bardziej bo nie wiem o co kaman.
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines