Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Replite

User
  • Content Count

23
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Replite

• Rank
    Gracz
  • Birthday 06/15/1996

Profile Information

• Gram w
    MMOFPS'y
  • Ulubiona gra
    League of Legends
  • Hobby
    Football
  1. Słabe, Master jest znacznie lepszy pod AP.
  2. Dość dawno mnie tu nie było. ;)

1. Show previous comments  5 more
    2. Replite

Replite

To jest moja praca -,-

3. Papryka
    4. Replite

Replite

siewka mnie rozpierdolił, co chwile walił jakimiś sucharami, a nikt sie nie śmiał XD

3. Wyzywający : Replite Wyzwany : kto chce fajta ? ;p Czas oddawania prac : 24h po przyjęciu wyzwania Czas głosowania : 24h od wrzucenia prac Tematyka : Dowolna Typ : Sygnatura Mój shittt ;<
  4. Proszę o zamknięcie tematu, pojedynek już się odbył .
  5. Obie prace to zekslowany stock i nic więce, ale jako, że Patrol pobawił się trochę bardziej i dodał napis to głosuję na niego .
  6. Tak, naprawdę ? nie może być ;o Lepiej oddaj głos, a nie spamujesz, a potem jeszcze upominasz kogoś.
  7. - Nie da się edytować swoich postów - W niektórych miejscach jest za duża czcionka
  8. Siema, proponuję, aby na forum doszedł nowy skin. Może to być Deflection lub Carbon Blue. Aktualny jest niedopracowany, posiada gdzieniegdzie za dużą czcionkę itp. Oczywiście mógłbym się zająć stworzeniem loga oraz ikonek działów na nowy styl. Zapraszam.
  9. Można spróbować, w końcu możemy coś zyskać, a nic stracić .
  10. W takim razie czekamy póki coś wstawi ;d
  11. Jak pierwszy raz wszedłem do tematu, to od razu wiedziałem, że miał z cooltext doczynienia, jednak nie ubliżajcie mu pisząc "0 uczciwości". W końcu nie pisał, że jest ich "oryginalnym" twórcą, ale po części jakoś to stworzył bo wszedł na cooltext i zrobił. Generalnie są brzydkie ;p
  12. Tylko ja zauważyłem, że dolne, białe napisy są zamazane ? Generalnie jest dobrze.
  13. Nowe, całkiem odmienny styl .
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines