Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Recenzja metka 04.11 ;d


resazo
 Share

Recommended Posts

Witam. W tej recenzji opiszę grę Metin2. Do rzeczy : Metin2 to gra MMORPG, która jest kontynuacją nie sławnej w Polsce gry Metin. Pomimo swoich lat, gra wciąż jest popularna! Metin2 głównie opiera się na robieniu misji oraz expieniu. Na początku w grze dużo się nie dzieje, po prostu wykonujemy misje oraz zabijamy złe zwierzęta. Dopiero później, graza rozkręca się, np. po osiągnięciu w miarę wysokiego level'u, dostajemy misje które można wykonać tylko i wyłącznie w innej krainie. Jako iż gra jest multiplayer, możemy zaprzyjaźnić się oraz walczyć w ramię w ramię razem z innymi graczami. Jeżeli macie ochotę zagrać, przeczytajcie drugą i trzecią część artykułu, aby dowiedzieć się, czy gra jest wprost dla was stworzona, czy wręcz przeciwnie - wogóle wam nie odpowiada.
 

W grze mamy do wyboru cztery klasy : Wojownik, Szaman, Sura oraz Ninja. Każda z klas ma inne umiejętności oraz oczywiście inny wygląd. Umiejętności możemy rozwijać za pomocą punktów umiejętności, które dostajemy za level'owanie naszej postaci. Umiejętności mają parę poziomów : Normalny, Mistrz, Wielki Mistrz oraz Perfekcyjny Mistrz. Wraz z wyższym poziomem naszych skilli , zwiększają się ich obrażenia. Gra posiada swój wątek fabularny, który staje się coraz ciekawszy gdy wykonujemy specjalne misje. Na pewnym level'u zaczynamy szukać starych, wyrwanych stron z pamiętnika, a jeśli chcecie się przekonać co jest na nich napisane, to zagrajcie w tą grę! Zwykłe misje polegają na : pójdź , zabij, dowiedz się itd. Co ciekawe , razem z innym graczem który nie ma o wiele wyższego, ani o niższego poziomu od ciebie można stworzyć grupę, w której exp zdobywany z potworów będzie dzielony na was dwóch! Oczywiście grupę da się powiększyć, wtedy exp roździeli się na liczbę osób w drużynie. Grając dłuższy czas, możemy nawet zdobyć wierzchowca, który ma parę rang. Zwykły - możemy na nim tylko jeździć, bojowy - posiada funkcje zwykłego konia, a oprócz tego atakować z niego, miltarny - ma funkcje bojowego konia, lecz dochodzą do tego jeszcze skille konne. W grze występuje ItemShop w którym można kupić itemki, które pomogą nam w rozgrywce. Co ciekawe co 10 leveli ( od 0 do 90 ) w grze dostajmy specjalną skrzynkę, z której wylatują rzadkie przedmioty. W ekwipunku, oprócz oczywiście posiadania rzeczy, możemy robić inne rzeczy, np zakładać kostium, itemki do expa itp. oraz zbroje. Niestety, na postaci widoczna jest tylko zbroja (buty, hełmy, kolczyki, naszyjniki, bransolety nie będą widoczne). Wraz z kolejnymi poziomami, będziemy mogli zakładać inne zbroje. Podczas grania natrafimy na ciekawego NPC - kowala. Możemy u niego ulepszać nasze eq, jednak jest szansa, że ulepszanie nie powiedzie się, wtedy przedmiot który ulepszaliśmy zniknie! Podsumowując, gra Metin2 jest przeznaczona dla graczy, którzy mają cierpliwość (na expieniu spędza się dużo czasu i jest to czasem monotonne) oraz lubiących gry w których co chwilę robimy dużo misji. Jako gracz, który już dużo czasu grał właśnie w tą grę, polecam wam ją gorąco, ponieważ gra jest bardzo ciekawa i nie powinna wam się szybko znudzić. A oto wady i zalety tej gry według mnie :

Zalety :
- bardzo dużo krain oraz różnorakich potworów występujących w nich,
- ogromna pula broni,
- wiele misji,
- ogrom NPC'tów,
- możliwość handlu i zaprzyjaźnienia się z innymi graczami,
- ciekawa fabuła i wiele, wiele więcej!

Wady :
- mnóstwo czasu poświęca się na expienie,
- system walki trochę mało rozbudowany.


Cóż, to wszystko, życzę wam miłego grania!   https://a.allegroimg.com/s1024/0c0be0/c3a433b84a3480d2797fe5f30fa9
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines