Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

RafiMine

User
  • Content Count

43
  • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About RafiMine

• Rank
    Pasjonat gier I
  • Birthday 12/18/1998

Profile Information

• Gram w
    Minecraft, Curve Fever, WC3 Itp. ;)

Recent Profile Visitors

3,437 profile views
  1. Ta wiem, słaby komp. W grudniu prawdopodobnie dostanę lepszy
  2. Jestem na tak, ale przydałoby się szykować już jakieś poradniki itp.
  3. "Cause im only a crack in this castle of glass" - Linkin Park :D

4. 9. Usłyszał "wyciągamy karteczki"
  5. Imię: Rafał Wiek: 14 w grudniu Staż w MineCraft: Gram od wersji 1.3 Premium: Tak, nick, RafiMine Chodzę do 2 gimnazjum, jestem spokojnym, opanowanym człowiekiem nie lubię kłótni. Lubię Linkin Park i zespoły takiego typu Gram w koszykówkę, tenisa oraz z gier komputerowych to: Curve Fever, Minecraft itp. Na komputerze lubię programować i tym podobne ^^ Tak wiem, większość to VideoTutoriale ale miałem na kanale, więc czemu nie? Wszystko powinno działać na najnowszych wersjach mimo, że pisze "1.3.1" Kontakt: GG: 1916951 Jeżeli macie propozycję na poradniki, albo potrzebujecie pomocy związanej z Minecraftem piszcie na PW Dziękuje za rozpatrzenie, życze miłego dnia
  6. Zacznijmy od tego - Co to jest survival games? Otóż Survival Games to plugin jak i typ serwera w którym jest zazwyczaj kilka aren. Zadaniem graczy na arenie jest, zebranie jak najszybciej itemów ze skrzyń(tak więc dobrze się zapoznać z mapą) I wybicie wszystkich innych graczy. Ostatni który wytrwa - wygrywa. Niektóre serwery mają wbudowane WebStats czyli, że można na stronie internetowej sprawdzić swoje statystyki z gry na arenach To bardzo proste! potrzebujemy jedynie pluginu WorldEdit. 1. Wpisz //wand aby dostać "Różdzkę" z WorldEdita 2. Zaznacz 2 kąty areny (przeciwległe) 3. Wpisz teraz 2 komendy, //expand 1000 up oraz //expand 1000 down / Ja zawsze robię 1000 Wy róbcie jak chcecie 4. Wpisz /sg createarena lub /hg createarena 5. Ustaw spawnpointy - stań na miejscach gdzie mają się spawnować gracze oraz wpisz komendę /sg setspawn next lub /hg setspawn next i tak co każdy spawnpoint Gotowe ! masz arenę Jak ustawić ścianę lobby (tam gdzie wyświetla areny i graczy na arenach) 1. Zrób takową ścianę i na tej ścianie daj tabliczki, cała ściana musi mieć na sobie tabliczki 2. Zaznacz 2 tabliczki (1 na dole, 2 na górze przeciwległe od siebie) różdzką z WorldEdita 3. Wpisz /sg setlobbywall lub /hg setlobbywall Gotowe! Permissions sg.arena.join - Pozwala graczowi na kliknięcie w tabliczke (na ścianie z arenami) żeby dołączyć na arene. sg.arena.vote - Pozwala graczowi na głosowanie na start gry (/sg vote) sg.arena.spectate - Pozwala graczowi na oglądanie areny (/sg spectate) sg.lobby.join - Pozwala graczowi na (/sg join) do ściany z arenami. sg.arena.forcestart - Pozwala graczowi na automatyczny start areny (/sg start) sg.arena.disable - Pozwala graczowi na wyłączenie areny (/sg disable) sg.arena.enable - Pozwala graczowi na włączenie areny (/sg enable) sg.arena.create - Pozwala graczowi na zrobienie areny (/sg createarena) sg.arena.setspawn - Pozwala graczowi na ustawianie spawnpointów (/sg setspawn next) sg.arena.resetspawns - Pozwala graczowi na wyczyszczenie wszystkich spawnpointów (/sg resetspawn) sg.arena.delete - Pozwala graczowi na usunięcie areny (/sg delete) sg.lobby.set - Pozwala graczowi na ustawienie ściany z arenami (/sg setlobbywall) //To wszystko, poradnik napisany w 100% przeze mnie i nie kopiować bez mojej zgody
  7. Na początku ściągamy 1 plik: http://www.mediafire...tdo43k753bxs35q Skan: https://www.virustot...sis/1352547966/ 1. Rozpakuj i wklej tam gdzie chcesz nowy katalog minecrafta. 2. Wklej tam swój stary launcher (nie musisz mieć premium) musi mieć nazwę "Minecraft" 3. Odpalaj minecrafta przez "Minecraft.bat" i od teraz masz minecrafta w tamtym katalogu! Poradnik wykonany przeze mnie oraz plik także
  8. @UP wiem, napisałem, że nie ma wszystkich Jeszcze jest: Blaze, magma cube, wither, black skeleton, ghast, itd
  9. 4. Próbował zrobić salto z 4 piętra
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines