Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Radek1288

Helper TS3
  • Content Count

436
  • Last visited

• Days Won

28

Everything posted by Radek1288

1. Witam. Wymagania na kanał VIP, nie zostały spełnione. Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT .
  2. Cześć, Dziękujemy za pochwałę naszego administratora. Zostanie on na pewno wynagrodzony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że tak dobrze odbieracie naszych administratorów! Pozdrawiam Rαdєк1288.
  3. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  4. Musisz podać średnią ilość osób, ponieważ jest to wymagane. Pozdrawiam Rαdєк1288.
  5. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  6. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  7. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  8. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), Pozdrawiamy, Administracja TS3 GWT.
  9. Radek1288

Nowa Ranga

Daj jeszcze propozycje ikonki do tej rangi w wymiarach 16x16
  10. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),    
  11. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),   
  12. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),  
  13. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),  
  14. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]), 
  15. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),
  16. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),
  17. Radek1288

Wisielec

To może będzie literka "R"
  18. Witam, Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),
  19. Po do głębszym przeanalizowaniu całego podania mogę stwierdzić, że należy Ci się szansa. Podanie całkiem sensownie napisane. Widać, że też się starasz poprzez napisanie tych kilku tematów 😉
  20. Cześć Wystarczy, że wejdziesz na którykolwiek kanał "Centrum Pomocy" i poprosisz administratora, aby stworzył Ci kanał
  21. Jeżeli mogę mieć swoje zdanie to jestem na Nie. Argumentując to moimi przekonaniami Pisanie disów na admina raczej nie jest na miejscu gdyż słowo "Dis" oznacza: " Cięta riposta. Zgasić kogoś dobrym tekstem, zdisować." co można rozumieć z równoczesną obrazą, a jeżeli chodzi o użytkowników to nie wiem czy też byli by zadowoleni, że ktoś przysłowiowo mówił "co robi jego stara". Po drugie znajdą się osoby, które będą to nagrywać i np. wstawią na YouTube i takie filmiki mogą naruszyć opinie publiczną o serwerze GWT Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby freestyle.
  22. Ale jeśli była to pewnie została usunięta z powodu małego zainteresowania.
  23. Wydaje mi się, że kiedyś już była taka ranga.
  24. Kolejna aktualizacja, która wprowadza parę zmian. Więcej informacji w filmie.
  25. kupił i przeklął Kasety i inne stare zapomniane rzeczy...
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines