Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Radek1288

Administrator TeamSpeak 3
  • Zawartość

392
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

21

Ostatnia wygrana Radek1288 w dniu 30 Wrzesień

Użytkownicy przyznają Radek1288 punkty reputacji!

O Radek1288

• Tytuł
    TeamSpeak3 Admin
  • Urodziny 26 Styczeń

Informacje

• Gram w
    LoL, CS:GO, i inne :-)

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    SA

Ostatnie wizyty

3491 wyświetleń profilu
  1. Radek1288

utworzenie prywatnego kanału

Cześć Wystarczy, że wejdziesz na którykolwiek kanał "Centrum Pomocy" i poprosisz administratora, aby stworzył Ci kanał
  2. Radek1288

[Odrzucone] BAN GRYGU

Raczej to było celowe nawiązanie do mojego opisu. A tu masz to co napisałeś widać słaba pamięć w tak młodym wieku.
  3. Radek1288

[Odrzucone] Nowy event

Jeżeli mogę mieć swoje zdanie to jestem na Nie. Argumentując to moimi przekonaniami Pisanie disów na admina raczej nie jest na miejscu gdyż słowo "Dis" oznacza: " Cięta riposta. Zgasić kogoś dobrym tekstem, zdisować." co można rozumieć z równoczesną obrazą, a jeżeli chodzi o użytkowników to nie wiem czy też byli by zadowoleni, że ktoś przysłowiowo mówił "co robi jego stara". Po drugie znajdą się osoby, które będą to nagrywać i np. wstawią na YouTube i takie filmiki mogą naruszyć opinie publiczną o serwerze GWT Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłby freestyle.
  4. Radek1288

[Odrzucone] Podanie na New Admina

Prawie kopia 1:1
  5. Radek1288

[Odrzucone] Nowa ranga dla graczy

Ale jeśli była to pewnie została usunięta z powodu małego zainteresowania.
  6. Radek1288

[Odrzucone] Nowa ranga dla graczy

Wydaje mi się, że kiedyś już była taka ranga.
  7. Radek1288

[Odrzucone] Podanie na admina ^^

Nie ten dział.
  8. Radek1288

Opis patch 8.13

Kolejna aktualizacja, która wprowadza parę zmian. Więcej informacji w filmie.
  9. Radek1288

Niekończąca się opowieść

kupił i przeklął Kasety i inne stare zapomniane rzeczy...
  10. Radek1288

Niekończąca się opowieść

Niestety gramofon był słaby i go wyrzucił i postanowił nigdy więcej.
  11. Radek1288

[Odrzucone] Podanie na Redaktora :]

Witaj! Jeżeli Ci zależy napisz jakiś artykuł (tematyka dowolna) tylko mam pewne wymagania sam musisz go napisać i nie ma być nie wiadomo jak długi, ale też nie za krótki. Jak uda Ci się coś sensownego stworzyć będę na Tak w przeciwnym razie Nie Jak na razie się wstrzymuje czekam na rozwinięcie sytuacji. Pozdrawiam Radek.
  12. "Wzorowe" to bym nie powiedział.
  13. Radek1288

[Odrzucone] Propozycja Warta Uwagi

😅👊😋
  14. Radek1288

[Odrzucone] Zaproponowanie Rangi

Cześć! Moim zdaniem ta ranga jest zbędna, gdyż za kanał V.I.P. odpowiadają osoby z rangami: "VIP Admin kanału (Założyciel) i "VIP Admin kanału". Dodanie kolejnej w tym przypadku) trzeciej rangi moim zdaniem nie ma większego sensu. Pozdrawiam Radek.
  15. Witajcie!!! Oto druga cześć serii ciekawostek 😉 W tym artykule znowu postaram wam przybliżyć się trzy najbardziej interesujące nowinki techniczne. A więc zaczynajmy. Pierwszą news' em będzie Rowerek wodny od firmy Manta5. Owy rower ma zostawić w tyle swoich poprzedników. Myślicie pewnie jak to zrobi ? Odpowiedz jest bardzo prosta owy rowerek posiada silnik elektryczny, który wspiera nasze pedałowanie, ale to nie wszystko jego waga wynosi zaledwie 20 kg jest również składany przez co możemy go łatwo przetransporotwać nawet samochodem. Rowerem możemy poruszać się praktycznie wszędzie i osiągniemy na nim prędkość aż do 20 km/h. Brzmi to całkiem interesująco, a co najlepsze produkt ma być dostępny na początku następnego roku. Poniżej krótki film, który udało mi się znaleźć 😉 2. RoboFLy to pierwszy na świecie robo-owad zasilany bezprzewodowo. Inżynierowie z University of Washington zbudowali pierwszego na świecie robo-owada, który porusza się jak prawdziwy owad i zasilany jest bezprzewodowo. Swoim wyglądem przypomina żywe owady, a dzięki silniczkom i skrzydełkom jest w stanie unosić się i opadać na ziemię. Jego twórcy chwalą się, że jest mały, lekki, oraz tani w produkcji i może zastąpić drony przy okazji wykonywaniu zadań. Niestety, na razie największym jego ograniczeniem jest zasilanie. Poniżej film prezentujący urządzenie 3. IRISPen Air 7 jest to długopis, ale to nie jest taki zwykły długopis wystarczy, że zaznaczymy za jego pomocą tekst ukaże się na komputerze lub urządzeniu mobilnym. Owy długopis służy również do zapisywania tekstu. Wyposażony jest w moduł Bluetooth jego bateria starczy na 5 godzin korzystania. Niestety cena jest dość spora, bo wynosi 560 zł. Poniżej film prezentujący urządzenie. Na dziś to już wszystko. A więc do usłyszenia wkrótce. Pozdrawiam, Radek Zespół Redaktorów GWT.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin