Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Radek1288

Moderator Lokalny TeamSpeak 3
  • Zawartość

275
  • Ostatnio

O Radek1288

• Ranga
    Moderator/Administrator Team Speak3
  • Urodziny 26 Styczeń

Informacje

• Gram w
    LoL, CS:Go

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    HA

Ostatnio na profilu byli

2182 wyświetleń profilu
  1. Jestem na NIE, ponieważ czytając drugą cześć podania jestem przekonany, że napisałeś to dla "beki". Wiec, jeżeli chciałeś zabłysnąć przed kolegami to następnym razem rób to gdzie indziej i proszę nie marnuj naszego czasu takimi postami... Pozdrawiam Administracja GWT
  2. [Odrzucone] Podanie na NA - Grygu112

Cześć :-) Czytam twoje podanie i aż trudno uwierzyć, że ma 15 lat, bo nawet twoim starszym kolegom nie chce się pisać takich ciekawych podań. Jeżeli tu napisałeś prawdę to jest pod wrażeniem, twojej dojrzałości bardzo zachęcająco się zaprezentowałeś. Jedyny problem, który sam podkreśliłeś to te 15 lat. Napisanie podania to tylko cześć rekrutacji, która jest jeszcze przed tobą musisz pozytywnie przejść rozmowę wstępną, następnie II etap, który składa się z praktyki :-) Po przeczytaniu podania jak na razie jak osobiście dałbym Ci szansę. Lecz decyzja nie należy do mnie życzę Ci powodzenia. Pozdrawiam Radek
  3. [Odrzucone] Podanie

Jestem na NIE ponieważ twoje zachowanie na Team Speaku jest nie stosowne...
  4. [Odrzucone] Prośba o New Admina !

Podanie odrzucam nie spełnienie wymagań
  5. ATS jest mniej popularną grą wiem, gdyż grałem w obie większość osób i tak zostało przy Euro Truck 2. Na NIE Ps. Nie twórz nowych tematów, gdy wcześniejszy został odrzucony. Pozdrawiam
  6. Podanie ciekawe estetycznie napisane. Przyda nam się jeszcze kilku moderatorów na TAK.
  7. Administracja GryWamTu

Arewar awansował na stanowisko SA
  8. W tym temacie objaśnię wam pewien problem, który zgłaszają użytkownicy na "Centrum Pomocy". Mianowicie chodzi o to, że "nie" mogą zmienić hasła. Oczywiście w większości przypadkach są w błędzie, gdyż sugerują się ilością kropek (zdj. poniżej) Ilość znaków wyświetlana podczas edycji kanału nigdy się nie zmieni. Ta wartość jest ustawiona domyślnie. Zawsze po jakiejkolwiek zmianie opcji kanału wyświetli nam się (zdj. poniżej) Poradnik by Radek
  9. [Przyjęte] Odwolanie do bana

Nadal masz tego bana ? Jeśli tak to tam pisze od kogo dostałeś ;-) Całą sytuacje przedstawiłeś dość chaotycznie. Jak byś wszystko dokładnie opisał było by o wiele lepiej :-)
  10. [Przyjęte] Odwolanie do bana

30 grudnia o godz 4:00 ? Tak wszystkie dowody są istotne...
  11. [Przyjęte] Odwolanie do bana

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Pomoc techniczna do forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Odwołania
  12. [Przyjęte] Odwolanie do bana

Jak byś zastosował się do wzoru rozpatrzenie podania było by szybsze. A wiec od kogo dostałeś bana Kiedy sytuacja miała miejsce Opisze więcej szczegółów Pozdrawiam Administracja GWT
  13. Kosz: [Easy/Medium] SFBlade

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Via WWW > Fora gier > Shakes & Fidget do forum: INNE > Kosz
  14. Kosz: [Easy/Medium] SFBlade

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  15. Skojarzenia

Ciekawe lekcje