Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

quikker

User
    86
  • Last visited

• Days Won

10

quikker last won the day on January 3 2020

quikker had the most liked content!

1 Follower

About quikker

• Birthday 08/08/2002

TS3 Function

• Funkcja na TS
    Użytkownik

Profile Information

Recent Profile Visitors

3,011 profile views

quikker's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

69

1. Gratulacje @pauliś awansu, chciałem Cię złapać na teamspeaku, ale nie jest osiągalna dla mnie taka persona jak ty 🥶

1. pauliś

pauliś

dzięki :D

2. Nick(TS3): quikker Nick administratora: ayumi Twoje Unique ID: aswundVDoZZpmhm/XKj0srWobGU= Opis (za co pochwała): Pani Administrator, jest bardzo miłą i pomocną osobą.
  3. Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Ogólne > Zareklamuj się u nas do forum: Counter Strike - 1.6 > Counter Strike > Fora gier > CS - Publikacje serwerów
  4. milego dnia wszystkim

1. BeneK

BeneK

Tobie również <3

2. xjajo

xjajo

wzajemnie !

5. Nazwa propozycji: Ikona wale wiadro Streszczenie: nowa ikona do grupy 4fun Dokładny opis: Dużo osób, które przychodzą na CP pytają się czy mamy więcej rang związanych z paleniem marihuany , dlatego taka a nie inna ikona . link do ikony: https://i.imgur.com/we4Kntj.png Pozdrawiam quikker
  6. quikker

OGam.net.pl

Powodzenia!
  7. Co leci Ci aktualnie na słuchawkach? Wysyłaj czego słuchasz najlepiej linki do YouTube'a. Może akurat komuś się spodoba to czego słuchasz ;3 Pozdrawiam quikker. U mnie aktualnie łajcior z rana ;33
  8. Witaj. Przyszedłeś do mnie na CP i poprosiłeś bym się wypowiedział ponieważ chcesz "odkupić swoje grzechy", dlatego spełnię Twoją prośbę i powiem co o Tobie myślę. Zacznijmy od sprawy z naszym byłym administratorem Benkiem, którego serdecznie pozdrawiam . Kolega Cię banował, bo po prostu cały czas łamałeś regulamin lub omijałeś bana, a Ty zachowałeś się bardzo agresywnie w stosunku do niego. Bardzo mi się to nie spodobało, te całe grożenie pobiciem itp, to było jak dla mnie bardzo szczeniackie zachowanie, a z tego co wiem to nie masz 13 lat by zachowywać się w ten sposób. Ale no dobra twierdzisz, że się zmieniłeś , i przepraszasz Benka za swoje zachowanie. Aczkolwiek dzisiaj, byłeś na Centrum Pomocy i podnosiłeś głos, wręcz krzyczałeś na Arewara. Przeprosiłeś, tak przeprosiłeś. Fakt sam wybuchłem i powiedziałem Ci co nieco. Ale nie pozwolę by ktoś podnosił głos na mojego kumpla z administracji. Ja jestem osobą bardzo pamiętliwą i aktualnie przynajmniej przez parę miesięcy nie zmienię swojego zdania co do Ciebie, jak dla mnie ban powinien być nadal aktywny. Zobaczymy jak się wypowie reszta administracji, ale za dzisiejszą akcję na Centrum Pomocy swojego zdania nie zmienię. Jeśli Twoje zachowanie w najbliższych paru miesiącach się zmieni to jeśli dostane możliwość wypowiedzi apropo Twojego unbana to będe za. Odwołuje to co napisałem wyżej jestem stanowczo na NIE! Pozdrawiam quikker.
  9. fajna osmiorniczka ps ; dziekuwka
  10. Witam, któryś z adminów, którzy Ci nadawali założyciela kanału, nie sprawdzili czy to Ty byłeś tym pierwotnym założycielem. Dzisiaj przyszedł pierwotny założyciel kanału, wszystkie osoby potwierdziły, że on był pierwotnym założycielem kanału, Ty natomiast okłamałeś admina, który przydzielał Ci rangę kanałową. Ban jest jak najbardziej słuszny, zapraszam Cię za 12 godzin na Centrum Pomocy po Twój kanał prywatny jeśli będziesz miał taką potrzebę.
  11. Wesołych Świąt chłopaczki i dziewczęta

1. Filip

Filip

wesołych świat!

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines