Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

quikker

Query CS:GO
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10

quikker last won the day on January 3

quikker had the most liked content!

Community Reputation

67 Pomocny

6 Followers

About quikker

 • Rank
  Querry CS:GO/TeamSpeak3 Admin/Grafik Moderator Lokalny
 • Birthday 08/08/2002

TS3 Function

 • Funkcja na TS
  SSA

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,228 profile views
 1. Witaj, Twoje podanie, zostało zaakceptowane. Zostałeś/aś przyjęty/a, na okres próbny dwa tygodnie. Pozdrawiam, Quikker Query CS:GO.
 2. Witaj, Twoje podanie, zostało zaakceptowane. Zostałeś/aś przyjęty/a, na okres próbny dwa tygodnie. Pozdrawiam, Quikker Query CS:GO.
 3. milego dnia wszystkim

  1. BeneK

   BeneK

   Tobie również <3

    

  2. xjajo

   xjajo

   wzajemnie !

 4. Nazwa propozycji: Ikona wale wiadro Streszczenie: nowa ikona do grupy 4fun Dokładny opis: Dużo osób, które przychodzą na CP pytają się czy mamy więcej rang związanych z paleniem marihuany , dlatego taka a nie inna ikona . link do ikony: https://i.imgur.com/we4Kntj.png Pozdrawiam quikker
 5. Przyjęty na okres próbny 2 tygodni.
 6. Jak złożyć pochwałę? Aby złożyć pochwałę, napisz wniosek w tym dziale. Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki. W tytule tematu wpisz nick administratora, na którego składasz pochwałę. Wzór:
 7. Jak odwołać się od bana? Aby odwołać się od blokady nałożonej na konto, napisz wniosek w tym dziale. Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki. W tytule wpisz swój nick. Napisałem wniosek, co dalej? Twoje podanie będzie rozpatrzone w ciągu 48 godzin. Użytkownicy Forum oraz serwera mogą zabrać głos w Twojej sprawie. Ostateczna decyzja jest zazwyczaj podejmowana przez HA lub Właściciela. Wzór:
 8. Stan: Otwarta Kim jest Admin? Admin to osoba, która ma pomagać innym, banować cheaterów. Być do dyspozycji graczy. Jak mogę złożyć podanie? Podanie możesz złożyć w tym dziale. Dział widoczny tylko dla Zarejestrowanych Forumowiczów. Temat powinien zawierać wzór oraz ogólne zasady pojętej estetyki, ortografii oraz gramatyki. W tytule tematu wpisz swój nick. Pamiętaj o przedstawieniu nam swojej osoby. Co dalej? Po pozytywnym rozpatrzeniu zostaniesz zaproszony na rozmowę. Czas na rozpatrzenie podania to 48h jeśli trwa rekrutacja (Informacja po wejściu na serwer). Poza rekrutacją podanie czeka na rozpatrzenie tak długo aż będziemy kogoś potrzebować. Czego od Ciebie wymagamy? ➤ Wysokiej kultury osobistej ➤ Dyspozycyjności (przynajmniej 5 godzin w tygodniu) ➤ Chęć niesienia pomocy innym użytkownikom ➤ Komunikatywności ➤ Chęć niesienia pomocy w rozwoju serwera Grywamtu.pl ➤ Dobrze ustawionego mikrofonu ➤ Ukończenia 16-tego roku życia ➤ Chęć uczenia się nowych rzeczy Między innymi: ➥ Banowanie cheaterow, ➥ Mutowanie graczy, którzy używają czatu w nieprawidłowy sposób, ➥ Umiejętność nadawania rang serwerowych/kanałowych, ➥ Znajomości naszych regulaminów. (PODANIA KRÓTKIE ORAZ W <CODE> BĘDĄ OD RAZU ODRZUCANE. POSTARAJ SIĘ OPISAĆ SWOJĄ OSOBĘ TAK ABYŚMY TO WŁAŚNIE CIEBIE ZAPROSILI NA ROZMOWĘ) Czym więcej napiszesz, tym lepiej dla Ciebie, postaraj się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji, składaj poprawnie zdania oraz stosuj poprawną gramatykę. Wzór: Powodzenia!
 9. quikker

  OGam.net.pl

  Powodzenia!
 10. Co leci Ci aktualnie na słuchawkach? Wysyłaj czego słuchasz najlepiej linki do YouTube'a. Może akurat komuś się spodoba to czego słuchasz ;3 Pozdrawiam quikker. U mnie aktualnie łajcior z rana ;33
 11. fajna osmiorniczka ps ; dziekuwka
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines