Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

kukiel11

[Przyjete] Podanie o kanał vip

Recommended Posts

1. marlboro
2. eXWO6Zbq5HzI2eUnkIDon1zY0+Q=
3. Damage
4. 10
5. Nie mam, nie potrzebny mi siedzialem na publikach i u kumpli.
6. Ponieważ chcemy porozmawiać, zgromadzić dużo osób żeby była przyjemna atmosfera.
7. Liga legend, gta i inne
8. 18

Witam,

Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),  

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By tarzan35
      Wzór:
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: Tarzan35
      2.unikalne ID: Hx5271j/07auptTlZ3gS7QOj3ZI=    kupiłem nowego kompa, stąd nowe id, ale masa osób potwierdzi że jestem stałym bywalcem od dłuższego czasu
      3. Nazwa twojego kanału VIP: Biznesmeni
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: około 10 i ciągle rośnie.
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: nie mam
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: Jesteśmy biznesmenami więc potrzebne nam odpowiednie miejsce do obrad, oczywiście chodzi o to że stworzyliśmy niezłą małą społeczność i chcemy w dobrej atmosferze pogadać (czego nie można robić na publikach) chcemy też mieć własną grupę by wyróżniać się na tle innych ludzi na tsie+ mamy sekcje graczy Lola na poziomie D1, Cs:go na faceit na poziomie masterów, dodatkowo gramy też w metka i wowa więc potrzebne są nam dodatkowe kanały.
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: LOL, CS:GO, METIN2,Wow
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) 18
      Pozdrawiam serdecznie całą administrację.
    • By Drwal00
      1. Drwal00
      2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      3. chillwagon
      4. około 10
      5. niestety nie posiadam
      6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą
      7. gramy w gry które przypadną nam do gustu
      8. Od 17 do 30 

• By Lele45
      Witam, także ostatnio często słyszę iż na serwerze jest za mało kanałów max 2, chciałbym też dodać że dobrze by było wprowadzić kanały max 4 i kanały, dobrze by było też gdyby pojawiły się kanały max 2 z botem muzycznym, gdzie osoba która tam się znajduje ma możliwość wyboru jaki będzie następny grany utwór. 

• By xXTravmon
      1. xXTravmon
      2. 4Op+JtH5hmE1eDjeg/di3Csw5SA=
      3. Nazwa twojego kanału VIP: RichBitches
      4. 8-11
      5.  532
      6. Chciałbym otrzymać u was kanał VIP, ze względu na wieksza ilość kanałow, a co za tym idzie wiecej ludzi bede mógł zaprosić.
      7. LoL , Fortnite, CS:GO
      8. 18,19

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines