Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Drwal00

[Przyjete] Podanie o kanał VIP

Recommended Posts

1. Drwal00

2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
3. chillwagon
4. około 10

5. niestety nie posiadam

6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą :)

7. gramy w gry które przypadną nam do gustu

8. Od 17 do 30 

• Haha 1

Witam,

Proszę zgłosić się po kanał VIP na TeamSpeaku (kanał ★ Chcesz Kanał? Wejdź tutaj [AutoPoke]),

Pozdrawiam ραυℓiś .

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Joe_Mafia_Grubeleone
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: Joe
      2. UID: cFXl3hUn1U2VzQb3xuVkuz3mP4g=
      3. Nazwa twojego kanału VIP: Mafia Grubeleone
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: 7
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: 720
      6. Opisz w skrócie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: Chciałbym otrzymać kanał VIP ponieważ przebywamy już na tym serwerze od 2016, mamy dużą aktywności po kilka/kilkanaście godzin dziennie, a ja sam posiadam użytkownika tygodnia i miesiąca. 
      7. Wypisz gry w które najczęściej gracie razem na kanale: GTA V, CS;GO, Kalambury, Karaoke, The Forest, Human Fall Flat, Minecraft, PUBG, Liga Legend, Borderlans 2,  Dead Island, Rainbow Six  Siege, Rust, Raft, Valorant, H1Z1, Payday 2, Garry's Mod, World Of Tanks, WoW, War Thunder, Metin 2, Margonem, Tibia, Overwatch, Paladins, Unturned, Battlefield 1 i 3 i 4, RDR 2, Roblox, Apex Legends, Need For Speed: Payback, GTA San Andreas, 
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: 17
    • By g3nvis
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:
      2. UID:
      3. Nazwa twojego kanału VIP:
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz)
      Odpowiedzi udziel nastepująco:
      1. zohan
      2. M8z5GNvne5DEZxNA8NG41UTkh/c=
      3. Sahara Royale
      4. 9
      5. 666
      6. posiadamy kanał już od dwóch lat i przydał by się vip
      7. CS:GO, League of legends, minecraft, l4fd2, Fortnite, Just cause 2, Stronghold crusader HD, overwatch, PayDay2, Battlefield, Rocket league, Super Smash bros, 7days to die,
      8. mniej więcej +15

• By lalus
      Witam bardzo serdecznie miła administracje, a także kochaną. Chciałbym złożyć wniosek o kanał vip, ponieważ mam mam duże grono osób przebywających na team speak'u i razem wspólnie chcielibyśmy mieć swój własny kanał vip. Razem z moimi znajomymi będziemy przebywać na tym vipie, a także dbać o Atmosferę, Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i oczekuję na odpowiedż. Mam nadzieję, ze pozytywnie rozpatrzycie mój wniosek. Ps. Kochamy naszego wspaniałego admina Dżona Koparke <3<3<3<3 I uwielbiamy cała Administrację.

1.Lalus
      2.OrcFQRVZdf/qIT2jZaSjO4PXT9s=
      3.Geng Kochania Dżonego
      4. Przybliżona ilość 8
      5. Kanał: 255
      6.Opisane jest tam wyżej :3
      7. Lol, haxball, csgo,
      8. 12 Lat
      Pozdro dla Administracji :3
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...