Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Przyjęte] Podanie xXxMederixXx

xXxMederixXx
 Share

Recommended Posts

*Imię. Igor
*Wiek. 18 lat
*Czy możesz wykonywać zlecenia dla forum i stron sieci grywamtu.pl bez problemu? (Czas, ochota). Tak, oczywiscie. Dlatego przeciez skladam podanie. Godziny mojej dyspozycyjnosci to pn-pt: 16:00-23:00, sb-nd: 10:00-17:00.
*Przykładowe grafiki.
hwQwxjq.jpgAZV59Bx.pngZGuZnOG.png 
*Jakich programów używasz. Gimp 2.8, Corel x15, jak zajdzie potrzeba PhotoShop

Jezeli powyzsze prace was nie przekonaly to zaproponujcie cos od siebie, lubie wyzwania.

Edited by xXxMederixXx

Jezeli powyzsze prace was nie przekonaly to zaproponujcie cos od siebie

Ale moge dodac jeszcze propozycje loga forum, jakosc to tylko szczegol. Jezeli zaszla by taka potrzeba wykonalbym je wektorowo

yLbAbAh.png                                                                             WG50YCm.png

Coś od siebie powiadasz?

Najbardziej interesowałoby wszystkich (bynajmniej tak zakładam) logo forum.
To co dałeś powyżej jakoś mnie (osobista opinia) nie przekonuje :)

Prace minimalistyczne, więc jakoś nie mogę ocenić. Oczywiście poza sygnaturką(to chyba sygnaturka,nie wiem ;/) w podaniu.
Jest bardzo ciekawa.

Mam nadzieję,że @Dark_Side się ze mną zgodzi,że logo byłoby najlepszym pomysłem. :)

Tak, to sygnatura.

Jutro w szkole postaram sie cos zaprojektowac i wykonac jak wroce do domu

Edit: Jeszcze jedna moja propozycja.

OpiKBGX.png

Edited by xXxMederixXx

• Owner

Jako symbol forum przyjęło się raczej GWT, a nie GT dlatego najlepiej te literki byłoby wyeksponować GryWamTu. Logo bardziej podłużne niż prawie kwadratowe, czyli proporcje podobne do aktualnego.

Spróbował byś może niektóre literki upodobnić do jakichś elementów związanych z grami? Np pad, joystick, słuchawki czy coś innego związanego tematycznie.

Nie piszę dlatego, że jestem Twoją konkurencją ponieważ ja i tak mam swoje zlecenia. Ale z logiem wyżej jak pisał @Dark_Side nie może to być typ kwadratu. a z tym tutaj ostatnim to jak dla mnie kompletnie przesadziłeś. Za dużo niepotrzebnych rzeczy, które zresztą są z czegoś wycięte i wklejone po prostu.

Pozdrawiam forumowiczów.

Te kółka mają symbolizować guziki na padzie? Podobno piękno tkwi w prostocie więc może spróbuj zrobić jakieś takie logo proste, ale zarazem bardzo urzekające kolorystykę i pomysłem?

Tak, guziki mialy symbolizowac te z gamepada.

Mam podobne zdanie, ze proste sa najlepsze tylko koncza mi sie juz pomysly, jakbym mial projekt, moglbym wykonac wszystko.

• Owner

Słuchaj jest taka pilniejsza potrzeba na naszym serwerze teamspeak3. Możesz spróbować zrobić ładny napis "Administracja". Szerokość to max 400px wysokość 100-150px, mile widziane jakieś elementy kojarzące się z komunikacją głosową, cień, efekt. Kolorystyka i styl dowolny, napis byłby w takim miejscu:

z8dp7a.jpg

Jak chcesz możesz dodać jakiś drobny znak wodny pod tym napisem w stylu np: "ts.grywamtu.pl", aby komuś innemu się on również nie spodobał.

• Owner

Podobają mi się Twoje prace, a należę do osób raczej wybrednych. Tworzenie grafiki masz bardzo dobrze opanowane, także witamy w team, na posadce grafika :)

Miło jakbyś podzielił się z nami w dedykowanym dziale jeszcze jakimiś ciekawszymi swoimi pracami.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By skzcklz
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:
      2. UID: 
      3. Nazwa twojego kanału VIP:
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz)
      Odpowiedzi udziel nastepująco:
      1.skzcklz
      2.BQZKNftQxdl2lb2q6S5wZh3vbuA=
      3.epicFIVVE
      4.8-10 (dlaczego 8-10 ? juz tlumacze posiadam swoja druzyne cs go i narazie posiadamy 8 osob a chcemy dobic do 10 dlatego 8-10)
      5. Niestety dosc dlugo korzystam z waszego ts ale korzystalem do tej pory ze strefy tymczasowej
      6. Hmm jestesmy druzyna ktora chce sie rozwinac w cs a komunikacja na strefie tymczasowej tak jakby srednio wchodzi w gre i propuje cos wywalczyc podaniem
      7. CS:GO
      8.17-27
      SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CALEJ EKIPY GRYWAMTU.PL !!!!
    • By rozdupiacz4000
      1. Rozdupiacz4000
      2. TxY01IHUTLTzg9qr3g34OhUIz3Y=
      3. MackoIndustries
      4. średnio osób - 9
      5. 268
      6. Jesteśmy już dosyć długi czas na tym teamspeaku. Często się zdarza , że użytkownicy z naszego kanału zdobywają range użytkownik tygodnia/miesiąca. Jest nas średnio ponad około 9 i potrzebujemy dodatkowych podkanałów. Pozdrawiam.
      7. League of Legends , Among Us , Cs GO
      8. 16
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines