Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
damiansorg

[Przyjęte] Podanie

Recommended Posts

Imię: Kamil
Nick: Goha
Dyspozycyjność: 3-6h

Unique ID: l4BFtsCq0Qh+c6Oa4JVNlJooeOY=

Coś o sobie:  Cześć, jestem osobą pozytywną i lubię poznawać nowych ludzi. Na Waszym serwerze byłem na paru eventach także przyswoiłem wiele informacji na ten temat. Mam poczucie humoru oraz potrafię wykorzystać to w różnych sytuacjach. Jestem osobą kulturalną i potrafię się zachować odpowiednio do sytuacji. Często przebywam na waszym serwerze i chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Wspólne prowadzenie eventu może być dla mnie ciekawym wyzwaniem. Znam podstawy języka BB-Code, więc pomoc ze strony technicznej nie sprawi mi problemu. 

Jak prowadziłbyś event?

- Z poczuciem humoru

- Sprawiedliwie

- Z dystansem

- Zespołowo

- Kulturalnie

Jakie masz pomysły na eventy?

Pomysły na event mam różne np. Idol, Mam Talent, Karaoke, Turnieje w grach np. League of Legends, Cs:go, Familiada

Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie i wspólnie będziemy mogli poprowadzić event na poziomie, który zaskoczy wszystkich użytkowników :) 

Pozdrawiam,

Kamil

Jeśli o mnie chodzi, można dać ci szansę na 2 etap rekrutacji.

Edytuj jednak tytuł podania, podając nick.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Filip
      Hejka, z uwagi na to, iż poradnik napisany przez @Marcel jest już nieco przestarzały oraz przedstawia zawartość w języku angielskim, uznałem, że odświeżę owy poradnik korzystając z najnowszej wersji klienckiej TS3 (3.3.2). 
      A więc, aby zablokować osobę, należy najechać na jej nick, następnie kliknąć prawy przycisk myszy oraz wybrać opcję "Dodaj jako zablokowanego". Poniżej przedstawiam to w formie grafiki: 

Wykonując powyższe kroki, nie będziemy musieli martwić się o ewentualne wiadomości od osoby zablokowanej, nie będą one przychodziły. Poza tym, osoba ta będzie zawsze przez nas wyciszana, co sprawi, że nie będziemy jej słyszeć, reasumując - straci ona możliwość jakiegokolwiek kontaktu z nami poprzez TeamSpeak. 
    • By Filip
      Brytyjski środkowy obrońca dołącza do rzymskiej ekipy na zasadzie wypożyczenia, które będzie trwało rok. Koszt tego ruchu wyniósł włoską drużynę trzy miliony euro. Na razie nie mamy informacji, czy Roma zawarła w umowie możliwość wykupienia zawodnika. 

Smalling po raz pierwszy w karierze będzie grał poza Premier League. W Manchesterze United rozegrał 323 mecze, strzelił w nich 18 goli oraz zanotował 4 asysty. W zeszłym sezonie wybiegał na boisko jednak tylko 24 razy. Powodem wypożyczenia prawdopodobnie jest przybycie na Old Trafford Harry'ego Maguire'a, przez co pozycja środkowego obrońcy w angielskiej drużynie jest bardzo dobrze obsadzona. 
    • By Filip
      Witam witam, 
      w dniu dzisiejszym firma związana z Neymarem "Gaga Milano" opublikowała jego zdjęcie w stroju FC Barcelony, który został ogłoszony oficjalnym trykotem na sezon 19/20. Oznacza to mniej więcej tyle, że na dniach możemy spodziewać się oficjalnego ogłoszenia transferu ze strony PSG, bądź właśnie klubu z Katalonii. Gdyby transfer doszedł do skutku, brazylijski piłkarz wróciłby do owego zespołu po dwóch latach pobytu w paryskiej drużynie. Sam zawodnik w ostatnim czasie bardziej był gwiazdą skandali pozaboiskowych, aniżeli gwiazdą na boisku. Natomiast bez wątpienia możemy stwierdzić, że gdyby wykorzystał swój talent w 90% i zapanował nad głową, siadałby przy jednym stole z Cristiano Ronaldo oraz Leo Messim. Pozostaje nam jedynie poczekać na dalszy rozwój tej sprawy. 

• By Filip
      Cześć. Większość z Was zna mnie z tego, że jestem New Adminem na naszym serwerze TeamSpeak. Dlatego też myślę, że w swoim podaniu nie muszę rozpisywać się tak bardzo na temat mojej osoby, ponieważ wiecie o mnie już wystarczająco dużo, aby ocenić to, czy nadaję się na ową funkcję.

Od siebie chciałbym dodać tyle, że pomimo kilku wad, które mam, wyróżniam się przede wszystkim zaangażowaniem oraz tym, że jestem bardzo ambitny. Szybko się uczę. Jak wiecie - mam 17 lat. Przede wszystkim interesuję się piłką nożną oraz podróżami. Jeśli chodzi o dział, który mógłbym moderować, najbardziej jestem zainteresowany działem Counter Strike, ponieważ tę grę znam najlepiej i grałem w nią przez wiele lat, aktualnie coraz rzadziej, ale nadal czasami coś strzelę.

Co do 50 postów na forum - jestem świadomy, iż nie spełniam tego wymagania. Jednakże, wierzę w to, że nie jest to kluczowym/decydującym czynnikiem.

2 poradniki - jak wiecie, bardziej zajmuję się pisaniem tekstów aniżeli robieniem poradników, natomiast jak najbardziej byłbym w stanie spróbować ogarnąć coś z poradnikami. Jak już zaznaczyłem, moja wiedza na temat Counter Strike jest bardzo obszerna, więc możliwe, że byłbym w stanie pomóc kilku osobom swoimi poradnikami, które w przypadku pozytywnego rozpatrzenia, jak najbardziej miałbym ochotę pisać. Jeśli chodzi o przedsmak mojego "talentu" (), myślę, że najlepszym przykładem jest tekst "Kartka z pamiętnika", czy chociażby dwa fragmenty książki, którą piszę. Niestety fragmenty te, na moją prośbę zostały ukryte, więc ich nie wstawię. Poprosiłem o ukrycie ich z racji na to, że planuję zamknąć się przynajmniej na razie na posty podejmujące akurat tę tematykę. Chciałbym skupić się na postach dot. sportu czy właśnie gamingu. Jak najbardziej znam komendy bbcode, a co do moderacji forum IPB - jak najbardziej jestem w stanie się tego nauczyć, podobnie jak uczyłem się wszystkich poprzednich, przydatnych funkcji. 

Kończąc, byłbym zaszczycony mogąc objąć funkcję test moderatora, na forum serwera, na którym bardzo mi zależy, na forum serwera, którego administracja, jest dla mnie jak rodzina i jestem bardzo wdzięczny, że mogę z Wami być oraz że mam przyjemność poznawać tak sympatyczne grono ludzi.  Z góry bardzo dziękuję za jakiekolwiek rozpatrzenie podania, czy to negatywne, czy pozytywne oraz za poświęcony mi czas na przeczytanie podania. 
      Pozdrawiam, Ŧ ι l ι ρ 
    • By ROB1XON
      1. ROB1XON
      2. wiyOoukmIzkgXuSRsXM5ftUlgAc=
      3. EKIPA CS GO
      4. 7 lub 8
      5. 586
      6. Ponieważ gdy jesteśmy z ekipą na kanale prywatnym w 8 osób i każdy gra w cos innego to trochę przeszkadza a na kanale vip można tworzyć pod kanały i każdy by  wybrał inny pod kanał
      7. CS GO
      8. Niezbyt mogę to określić ponieważ jest dużo osób o różnym wieku
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines