Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
tarzan35

[Przyjęte] Podanie o kanał Vip

Recommended Posts

Posted (edited)

Wzór:

1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP: Tarzan35
2.unikalne ID: Hx5271j/07auptTlZ3gS7QOj3ZI=    kupiłem nowego kompa, stąd nowe id, ale masa osób potwierdzi że jestem stałym bywalcem od dłuższego czasu
3. Nazwa twojego kanału VIP: Biznesmeni
4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale: około 10 i ciągle rośnie.
5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer: nie mam
6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP: Jesteśmy biznesmenami więc potrzebne nam odpowiednie miejsce do obrad, oczywiście chodzi o to że stworzyliśmy niezłą małą społeczność i chcemy w dobrej atmosferze pogadać (czego nie można robić na publikach) chcemy też mieć własną grupę by wyróżniać się na tle innych ludzi na tsie+ mamy sekcje graczy Lola na poziomie D1, Cs:go na faceit na poziomie masterów, dodatkowo gramy też w metka i wowa więc potrzebne są nam dodatkowe kanały.
7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale: LOL, CS:GO, METIN2,Wow
8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz) 18

Pozdrawiam serdecznie całą administrację.

Edited by tarzan35

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By lalus
      Witam bardzo serdecznie miła administracje, a także kochaną. Chciałbym złożyć wniosek o kanał vip, ponieważ mam mam duże grono osób przebywających na team speak'u i razem wspólnie chcielibyśmy mieć swój własny kanał vip. Razem z moimi znajomymi będziemy przebywać na tym vipie, a także dbać o Atmosferę, Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku i oczekuję na odpowiedż. Mam nadzieję, ze pozytywnie rozpatrzycie mój wniosek. Ps. Kochamy naszego wspaniałego admina Dżona Koparke <3<3<3<3 I uwielbiamy cała Administrację.

1.Lalus
      2.OrcFQRVZdf/qIT2jZaSjO4PXT9s=
      3.Geng Kochania Dżonego
      4. Przybliżona ilość 8
      5. Kanał: 255
      6.Opisane jest tam wyżej :3
      7. Lol, haxball, csgo,
      8. 12 Lat
      Pozdro dla Administracji :3
    • By kukiel11
      1. marlboro
      2. eXWO6Zbq5HzI2eUnkIDon1zY0+Q=
      3. Damage
      4. 10
      5. Nie mam, nie potrzebny mi siedzialem na publikach i u kumpli.
      6. Ponieważ chcemy porozmawiać, zgromadzić dużo osób żeby była przyjemna atmosfera.
      7. Liga legend, gta i inne
      8. 18
    • By Drwal00
      1. Drwal00
      2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      3. chillwagon
      4. około 10
      5. niestety nie posiadam
      6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą
      7. gramy w gry które przypadną nam do gustu
      8. Od 17 do 30 

• By xXTravmon
      1. xXTravmon
      2. 4Op+JtH5hmE1eDjeg/di3Csw5SA=
      3. Nazwa twojego kanału VIP: RichBitches
      4. 8-11
      5.  532
      6. Chciałbym otrzymać u was kanał VIP, ze względu na wieksza ilość kanałow, a co za tym idzie wiecej ludzi bede mógł zaprosić.
      7. LoL , Fortnite, CS:GO
      8. 18,19

• By Kacus
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:
      2. UID:
      3. Nazwa twojego kanału VIP:
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz)

1. [Zbyt krótki]
      2. uqx4772Ir5FImMLRUU9jWEUrTiw=
      3. Xamowscy 
      4. 5-6 czasem bywa po 8 
      5. 775
      6. Chciał bym otrzymać kanał Vip ponieważ jestem użytkowinikiem tego ts ponad rok. 
      7. Gta V, Mta, LoL, Cs:Go, ETS2, Tibia, Heartsone, Mc, Szachy na kurniku i wiele innych gier xDD
      8. 16 
      Ogólnie to szanuje całą Administracje, sa oni bardzo mili i są godni pochwały. Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie podania o kanał Vip oraz przyjęcie go ;dd. Życzę Miłego dnia. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines