Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

[Przyjęte] Podanie na Redaktora


Kiri11
 Share

Recommended Posts

Imię: Karol

Wiek: 16

Coś o sobie: Pochodzę z małej wsi na Śląsku. Interesuję się komputerami i uwielbiam uprawiać sporty drużynowe co prowadzi do tego że gram i trenuję piłkę nożną w klubie sportowym. W wolnym czasie gram w CS i Lol-a.  Pisanie nie sprawia mi problemów, gdy posiadam temat to nieustannie staram się napisać o nim jak najwięcej.

Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: 3-4

Tematyka, o której chciałbyś pisać: Gry komputerowe, sport

Przykładowy artykuł:

 

 

 

 

Playerunkown’s Battlegrounds – nowy król shooterów?

 

Playerunkown’s Battlegrounds to gra, która reprezentuję dużą zmianę w shooterach. Niesamowite oraz wieloosobowe doznania doprowadziły do sprzedania ponad 4 milionów egzemplarzy! Czy nowy survival będzie ważną częścią dla przyszłych gier?

Kto nie gra w Battleground? Praktycznie wszyscy grają. Playerunkown’s Battlegrounds autorstwa Bluehole przyciąga ogromną liczbę graczy. Do tego z dnia na dzień sprzedaż się zwiększa. – “W przeciwieństwie do innych gier, utrzymujemy stałą stopę sprzedaży. W regionach takich jak Azja, zwłaszcza Chiny – obserwujemy bardzo szybki wzrost popularności” – powiedział dyrektor firmy Bluehole, Woonghee Cho.

“Wszyscy grają w Battlegrounds” – sformułowanie to odnosi się do tego, że i “wszyscy” grali w Halo lub Quake. Battlegrounds to najnowsza pozycja w ogromnej i długiej liście strzelanek, która zdobywa odbiorców wieloma smaczkami. 

 

 

Nowy styl, nowy król?

Po latach gier konkrecyjnych takich jak Halo i Battlefield, próbujących odzyskać utraconą markę nie dziwi mnie, że gra najbardziej podobna do Call of Duty jest całkowicie odmienna. Call of Duty również nie zmierzała w dobrym kierunku i prawdopodobnie najlepiej sprzedawać będzie się tylko w Stanach Zjednoczonych. Natomiast Playerunkown’s Battlegrounds to nowa gra do naśladowania. To właśnie Ubisoft, Electronic Arts i wszyscy inni będą naśladować produkcję Bluehole, która stała się nowym królem shooterów.

Edited by Kiri11
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Owner

Krótko, ale zwięźle. Wpada w oko bardzo ładna stylizacja tekstu, podzielenie na konkretne akapity, pogrubienia ważniejszych rzeczy, dobra interpunkcja, a co też często w oczy kłuje brak takich gaf jak spacje przed przecinkami czy kropkami. Jestem na tak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines