Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Filip

[Przyjęte] Podanie na redaktora - Ŧ ι l ι ρ

Recommended Posts

Imię: Filip
Coś o sobie: Jestem uczniem liceum. Interesuję się podróżami, piłką nożną, historią oraz motoryzacją. W wolnym czasie sporo czytam oraz oglądam filmy. 
Aktualnie jestem w trakcie pisania mojej pierwszej książki(erotyk). 
Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: Zależy od tygodnia, ale myślę że co najmniej dwa artykuły pojawiałyby się każdego tygodnia.
Tematyka, o której chciałbyś pisać: Counter Strike: Global Offensive, w przyszłości również inne sekcje (najchętniej piłka nożna).
Przykładowy artykuł: A więc, dotychczas nie miałem okazji pisać nic oficjalnie. 
Byłem przyjęty na próbę na portal Cybersport.pl, ale zrezygnowałem, ponieważ na tamten moment nie miałem wystarczającej ilości czasu.

Minęło już ponad półtora roku odkąd widzieliśmy Virtus.Pro na jakimkolwiek majorze. Ostatnią okazją do zobaczenia idoli wielu Polaków na turnieju najistotniejszej rangi był Major Eleague 2018, który odbywał się w dniach 12-28 stycznia 2018 roku. Swoją drogą, już tam polski skład osiągnął fatalny wynik, bo w końcu jak inaczej możemy interpretować 15-16 miejsce. Przez lata chłopaki byli zgraną ekipą, jednak od 2017 roku ewidentnie coś między nimi zaczęło się psuć. Sytuacja ta w smutny sposób pokazuje jak pieniądz zmienia ludzi, nie tak dawno dobrzy znajomi, nagle stają się wobec siebie toksyczni. Później było coraz gorzej, w końcu zespół rozpadł się kompletnie. Na dzień dzisiejszy pashaBiceps oraz byali nadal pozostają wolnymi agentami. Jednakże, co obaj często podkreślają (w szczególności Paweł) nie muszą pracować przez tak naprawdę dziesięć najbliższych lat z racji na wysoką, według wielu zbyt wysoką gażę otrzymywaną w rosyjskim zespole. TaZ, Neo oraz Snax nadal pozostają aktywnymi graczami, ale cele ich zespołów zdecydowanie się różnią. Drużyna Wiktora jak na razie celuje w bycie ekipą numer jeden w Polsce. Co do Virtus.Pro, do którego Snax wrócił po nieudanym epizodzie w mousesports, nadal pozostaje ekipą numer jeden w Polsce, ponieważ nie oszukujmy się - AGO to nie ta liga. Niestety w krótkim czasie straciliśmy praktycznie wszystkie dobre, polskie składy. Sytuacja ta uczy nas, że czasami warto spojrzeć w przeszłość, we wspólne przeżycia, a nie ślepo podążać za pieniędzmi. Sława oraz niewyobrażalna dla etatowego pracownika gotówka, zepsuła niegdyś kochaną na całym świecie drużynę. 

94d01ea0bb5c91b4099376246b282c1e.png

maxresdefault.jpg

• Like 3

Witaj,

Dla mnie podanie w porządku, artykuł też fajny. Z werdyktem poczekam na wypowiedz innych.

• Thanks 1

Kurde, przeczytałem całość i bardzo ładny artykuł.
Napewno przyda się nam redaktor, także jestem na Tak!

• Like 1
  • Thanks 1

Skoro @benek343 i @quikker, pozytywnie zareagowali na Twój post, to dostaniesz szanse.

Witaj w Ekipie.

• Thanks 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines