Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

*Morii

[Przyjęte] Podanie na pomocnika

Rekomendowane odpowiedzi

Imie : Morii

Nick z TS3 : *Morii

Unique ID :

Cos o sobie : Mila sympatyczna pomocna integruje sie z grupa :) Znajomosc ts znam wszystkich z administracji :)

Doswiadczenie na ts - Spore :D Sprawdz mnie :D

Edytowane przez *Morii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomosc ts znam wszystkich z administracji

Haha, no takich znajomości odnośnie TS to tu jeszcze nie mieliśmy :glupek:

// edit

Dobrze Cie już znam/y, jesteś często na TS integracja najważniejsza, a z resztą nie będzie problemów. Oczywiście jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak , Przyda nam się taka fajna , miła , sympatyczna osoba w gronie Administracji TS3 . <3:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE ! Ponieważ : 1. Miały być 5 zdań o sobie a są zaledwie 2... 2. 25 lat ? Coś mi się wierzyć nie chce. 3. Znajomość TS : Znam wszystkich z Administracji. I tylko tyle ? Nie tylko ty znasz Administracje, bo wiele osób zna... Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podanie nie przekonuje mnie co do twojej osoby i aplikacji mało się rozpisałaś :< , popraw je a zdanie innych jak i również moje będzie inne,

jak na razie jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy moderatorzy lokalni... Po 1 nie interesuje mnie wasze zdanie na temat tego kogo przyjmuje do grona administracji. Po 2 Morii ma 25 lat. Po 3 jeśli jeszcze raz zobaczę że wypowiadacie się w tematach rekrutacji odnośnie TS3 osobiście postaram się żebyście stracili swoje rangi tutaj. Nie mam ochoty wchodzić i czytać waszych wypocin jasne?

Edytowane przez Prεzεs

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem jak najbardziej na TAK. Podczas karaoke pokazałaś, że jesteś sympatyczna :D Myślę, że można dać Ci szansę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Drodzy moderatorzy lokalni... Po 1 nie interesuje mnie wasze zdanie na temat tego kogo przyjmuje do grona administracji. Po 2 Morii ma 25 lat. Po 3 jeśli jeszcze raz zobaczę że wypowiadacie się w tematach rekrutacji odnośnie TS3 osobiście postaram się żebyście stracili swoje rangi tutaj. Nie mam ochoty wchodzić i czytać waszych wypocin jasne?

:popcorn:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Flow
      Imię: Wojciech
      Nick z TS3: Flow
      Dyspozycyjność: 3-5h
      Unique ID:LDBK37V/B5QvUFDNpbKru0r9ay8=
      Coś o sobie: Jestem Wojtek i chciałbym dołączyć do ekipy eventowej gdyż przez prawie rok byłem super adminem 😉
      Jak prowadziłbyś event?: Normalnie rozśmieszał bym ludzi opowiadał dowcipy itd.
      Jakie masz pomysły na eventy?:1z10 karaoke jaka to melodia Idol itd.
      Pozdrawiam: Flowek 😄
    • Przez DoubleYouDomcia
      Imię: Wiktor
      Coś o sobie: Tak ,jak już napisałem mam na imie Wiktor mam 13 lat lubie grać w gry oraz je opisywać
      Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: 1-4 tyg.
      Tematyka, o której chciałbyś pisać: Gry oraz newsy z gier
      Przykładowy artykuł:
      Tryb Fabularny
      W grze Fifa18 Rozbudowano w dużym stopniu tryb fabularny – teraz historia jest ciekawsza niż poprzedniej części, jednak… Gracz nie ma na nią takiego wpływu, jakby sobie życzył. Opowieść z poprzedniej edycji jest kontynuowana. Występują największe gwiazdy piłki – Cristiano Ronaldo, Antoine Griezmann, Thomas Mueller,.  Wśród polskich zawodników są Robert Lewandowski, Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak i Artur Boruc. W porównaniu do siedemnastki w tej edycji jest dużo więcej przerywników filmowych i opowiadania historii, a mecze i serie są krótsze. Ciekawostką jest pierwsza rozgrywka – to zapowiedź trybu FIFA Street (mecz piłki ulicznej to świetna zabawa).
      Oprawa meczu i grafika
         Nawet w tak pozornie nieistotnej kwestii zrobiono zauważalny postęp. Filmowe rozpoczęcie meczu wprowadza atmosferę. Kamera pracuje świetnie i genialnie pokazuje mecz. Trybuny żyją! Koszulki klubowe i transparenty prezentują się świetnie. Wszystko jest na miejscu. Na końcu meczu – lekki niesmak. Na murawę wbiegają piłkarze z ławki rezerwowych i fotoreporterzy. Klimat został doskonale oddany!

Według mnie ta gra zasługuje na uwagę starszych i młodszych graczy. Gra oczywiście jest dostępna na ; PC,XBOX ONE,PlayStation 4

Znalazłem w sieci
      Wymagania 
      Systemowe
      A oto one.
      procesor Intel Core i3-2100 3,1 GHz lub AMD Phenom II X4 965 3,4 GHz pamięć RAM 8 GB karta grafiki o pamięci 1 GB GeForce GTX 460 lub Radeon R7 260 lub lepsza miejsce na dysku twardym 50 GB system operacyjny Windows 7/8.1/10 64-bitowy ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  Starałem się myśle że, docenicie moją prace.
    • Przez gangster333
      Imię: Michal
      Nik:gangster333

Witam
      Jestem zainteresowany posadą administratora ponieważ lubię pracować w grypie z innymi, i lubię pomagać innym. Bym był zaszczycony jak bym mógł z  wami pracować więc chciałbym zostać nowym administratora waszego ts, jeżeli to będzie możliwe to bardzo dziękuje, na pewno będzie się nam miło razem pracować, i dobrze bawić. w dni robocze jestem od 5-6 godzin dziennie, od soboty do niedzieli jestem nawet 7-9 godzin. Więc w tych godzinach godziny nogę pracować i także pomuc innym użytkownikom serwera. Więc będzie mi bardzo miło jak będę mógł wstąpić w wasze szeregi ts.
      na ostatnim serwerze byłem adminem I dobrze sobie radziłem. Więc będzie mi bardzo miło jak będę mógł wstąpić w wasze szeregi ts.

Czemu do was:
      wybrałem was dlatego że macie miłych adminów i także poleciłem was znajomym bo widzę że jesteście najlepszym serwerem na który byłem od wielu lat. Mam nadzieję że się spotkamy się spotkamy ponownie jak już u was będę.

Dziękuje.

Pozdrawiam gangster333

• Przez NewWen12
      1. NewWen12
      2. tUyc8CI655aN/xLIBptPsLNSjKQ=
      3. Urwisko
      4. 6-7
      5. 384
      6. Ponieważ wtedy łatwiej nas znaleźć na team speak'u oraz jesteśmy stałymi użytkownikami tego ts'a
      7. Liga Legend, CS:GO, Minecraft, Terraria
      8. 16-17
    • Przez Derious
      Imię:  Maciej
      Nick z TS3:   Derious
      Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora) : Obecnie mogę na tsie siedzieć cały czas nie sprawia mi to problemu, niedługo się przeprowadzam i będę pracować więc aktywnośc może być mniejsza ale poza pracą z chęcią mogę siedzieć (czyt. teraz okolo 20h potem jak praca pozwoli a dni wolne to całe  )

Unique ID: EUOtUCw1zVo3hIyAOtllg/dmRjk=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora) : nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts hehe ale napisze co kolwiek byście mniej więcej wiedzieli jak działam. Byłem administratorem na dwoch tsach, pierwszy GadamTu.pl staż okolo rok (potem serwer upadał) awansowałem z NewAdmin do rangi prawie CEO ( coś jak właściciel, praktycznie miałbym tą rangę tylko nie mialem wtedy kasy a trzeba bylo sie na tej randze dokladac do serwera xd) odeszłem ze wzgledu ze zaczeła sie tam robić "faworka" czyt. właściciel dał swojej dziewczynie odrazu awans na rangę CEO a ona nawet nie umiała banować i dawała rangi Admin innym osobą co doprowadziło pewnie do upadku tsa ( teraz tego tsa juz nie ma ale wiem ze jak odchodzilem odeszlo takze pare innych osob w tym takze inni Ceo ktorzy byli kilka lat) drugim tsem był PGC24.pl nie byłem tak długo adminem gdyż podobno stary własciciel robił jakieś przekręty (teraz jest inny) i nie podobało mi się to pozatym czasu jakoś też nie miałem więc jakoś znikłem. Tak więc jak widać doświadczenie w byciu adminem mam bardzo duże a co do charakteru: jestem osobą która jest bez stronna, w większosci sytuacji staram sie pomoc uzytkownikom na tak zwanym centrum pomocy i przede wszystkim kieruje się regulaminem, do kazdej sprawy podchodze osobno i nawet jak mam zly dzien nie widac tego po mnie. potrafilem ogarnac 15 osob na jednym kanale w ciagu kilku minut z czym nie radzilo sobie wtedy 4 adminow na raz xD co do bardziej szczegolowych informacji o mnie, uwielbiam grac we wszystkie gry wiec bardziej jestem graczem, wiekszosc wolnego czasu (poza praca) spedzam raczej przed komputerem  ( coś ala nerd ale nie jest dla mnie problemem zostawić kompa czy coś, bardziej robie to z pzyjemnosci i znajomosci niz uzaleznienia czy cos xd ) jestem osobą ktora potrafi byc i powazna i zabawna zalezy od sytuacjuwielbiam takze "neko" tzn dziewczyny z kocimi uszkami xd jestem bardzo otwarty na nowe znajomosci ale nie nawidze ludzi ktorzy kłamią i oszukują. nie wiem co moge jeszcze dopisac (mowilem, nie jestem dobry w pisaniu takich opowiadan xd) wiec jak ktos ma jakies dodatkowe pytania to bez problemu odpowiem.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin