Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

1. Dark_Side

Dark_Side

• Podobna zawartość

• Przez benek343
      Z góry mówię, powodzenia w czytaniu jakże tej wspaniałej lektury.

Witam serdecznie administrację forum oraz TeamSpeak'a Grywamtu (łącznie ze mną 😅)

1. Ale przejdźmy do rzeczy więc może parę słów o mnie:

Znaczne może od tego że mam na imię Piotr (dużo osób O tym wie ale odświeżę wam pamięć) i posiadam 18 jesieni (bo do wiosny trochę mi brakuje, aktualnie mając 17 lat, lecz już niedługo stanę się dorosłym człowiek oczywiście w kwestii prawnej). Pełnię aktualnie funkcję Administratora (jSA) na serwerze ts3 GryaWamTu potocznie mówiąc GWT oraz funkcję Redaktora na naszym wspaniałym forum. Bazując na tych na jakich jestem stanowiskach śmiem twierdzić że można mi zaufać 💪. Lubię pomagać użytkownikom w różnych sprawach dlatego właśnie złożyłem podanie na New Admina/Pomocnika na serwerze GWT oraz ORAZ składając podanie tutaj. Jeśli mogę to pomagam ale zdaża się też tak, że nie jestem w stanie pomóc, dlatego próbuje znaleźć inną drogę rozwiązania lub idę do osoby bardziej doświadczonej lub kogoś kto znałby się na danym temacie. Jak można było zauważyć posiadam nie lada poczucie humoru oraz dystans do siebie (chyba że ktoś przesadza) więc śmieszkowanie (oczywiście w pozytywny sposób np. Kogoś rozśmieszyć) to trochę moja specjalność. Można też zauważyć nutkę tej "śmieszności" nawet w tym podaniu.

2. Moje doświadczenie:
      Podstawy z BBCODE nie są jakimś problemem.. Dlaczego? Jestem na 3 roku technikum Informatycznego czyli powinienem potrafić stworzyć podstawową stronę HTML czy też CSS. A wiadomo, że BBCODE jest praktycznie ten sam jak HTML więc uważam że nie będzie to dla mnie problemem.
      Nie jestem niestety idealny czy też wiem wszystko, ponieważ muszę się przyznać iż zajmowałem się głównie pisaniem podań na różne stanowiska takich jak np. na to 😂 czy też pisaniem postów i odpowiadając na inne, dlatego przyznaje się iż nie moderowałem żadnego forum (bynajmniej nie przypominam sobie nic takiego, chyba że liczy się grupa na FB licząca ponad 800 osób 😅 lub forum serwerowej sieci FabelZone którą połączona jest teraz z FireHorizon nosząc aktualną nazwę FableHorizon). Takie moderowanie łączy się z nabyciem przeze mnie nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznanie nowych "twarzy" oraz osób. Powiem też inaczej na spokojnie (tak myślę) znajdę "mentora" lub "nauczyciela" funkcji Moderatora oraz sposób moderowania takim forum. Więc nie będzie trudno abym się tego nauczył.

3. Czy spełniam wymagania...? Sami sprawdźcie:
      Zostałem zarejestrowany na forum dnia 27 marca 2018 roku, a godziny nie pamiętam było to gdzieś po południu. Od tamtego czasu minęło już ponad pół roku spędzając wspaniały czas przyglądając forum i poznając nowych ludzi. Jeśli mowa tu o zawartości napisaną przeze mnie to aktualnie posiadam 62 (jak skończę to pisać będzie już 63) lecz niech nie zwiedzie was ta liczba bo ona wciąż rośnie z każdym dniem. 

4. Dlaczego ja? (...):
      To pytanie pada prawie zawsze, a odpowiedź na to pytanie wydaje się proste lecz w praktyce wygląda to inaczej.... to może tak:
      Chciałbym tak jak wyżej napisane nabyć nowe doświadczenie oraz umiejętności, a myślę że wyjdzie mi to ma dobre. Ostatnimi czasy zauważyłem wulgarne treści w niektórych z działów, aż prosiło się o zmianę komentarza, usunięcie go albo ostrzeżenie użytkownika (wraz usunięciem lub zmianą komentarza). Mogę powołać się na to iż, że jestem Administratorem na naszym TS3 to chciałbym też być członkiem ekipy ma forum by móc jeszcze bardziej pomagać użytkownikom co jest głównym celem składając te podanie.

5. Podsumowanie:
      Nie chciałbym zaczynać "z grubej rury" tak od razu więc chciałbym najpierw zacząć moderować dział zwany "Pogaduszki" aby pokazać wam że nadaje się na tę funkcję oraz nauczyć się paru "sztuczek", a z czasem jeśli się sprawdzę zajdę wyżej. Postaram się zajść jak najwyżej aby móc pomagać użytkowników zawsze i wszędzie i nie tylko. 
      Zaznaczam też, że podczas pisania tego podania korzystałem z telefonu więc za jakieś ewentualne błędy czy coś serdecznie przepraszam, ale jestem tylko Człowiekiem i nic nie poradzę że popełniam błędy, bo nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. A niżej moje z niektórych postów w tym dziale do którego się ubiegam

6. Moje posty w tym dziale:
      1.
      2. 

3.

4.

Pozdrawiam  ~BeneK 

• Przez Pozytywny Chłopak
      1. !Pozytywny Chłopak
      2. +03jnwqGol3UANpcazZxBJWuIy0=
      3. Głodni
      4.10 osób
      5. Jestem współwłaścicielem kanału 31 , właściciel już nie wbija na ten serwer ts.
      6. Ponieważ chcielibyśmy być łatwej znajdywalni , oraz znaczyło by to o nas , że jesteśmy stałymi klientami tego ts Zawsze przyda się lekki szpan 
      7. league of legends , CS:GO , Hurtword , Fortnite , GTA V
      8.15

• Przez realgs23
      Imię: Oskar
      Nick z TS3: bentley
      Dyspozycyjność: Jestem aktywny na teamspeaku codziennie dlatego chciałbym się właśnie dostać.
      Unique ID: nhGvpL9Vow5yKCipUGP6kaRZE7Q=
      Coś o sobie: Lubię pomagać, sprawia mi to przyjemność. Umiem sie zachować nie przeklinam
      jestem kulturalnym, dobrym i nadwyraz sympatycznym człowiekiem szanuję użytkowników
      grywamtu oraz administrację. Dotrzymuję słowa, zawsze mówię prawdę. Chciałbym 
      zacząć pomagać innym i dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam
    • Przez getv4K
      Imię: Cezary ( ale wolę jak mówi mi się Czarek )
      Nick z TS3: GETVAC!
      Dyspozycyjność: Ze względu na rok szklony za dnie myślę że 3 godzinki spokojnie, w dni wolne tzn. weekend jakieś ferie czy wakacje nawet do 12 godzin, choć wiadomo czasami wypadnie taka akcja że może nie być mnie cały dzień ale nie bedzie to częsty widok.
      Unique ID:   Li9X81hOTkJrYIIx8J2Dms+833U=
      Coś o sobie: A więc zacznę od mojego doświadczenia gdyż znam tylko podstawy, ale z czyjąś pomocą jestem w stanie szybko ogarnąć wszystkie potrzebne do tego stanowiska rzeczy. Teraz trochę o mnie: mam na imię Czarek mam 16 lat mieszkam w okolicach Częstochowy i właśnie zaczynam kształcić się do zawodu elektryka, jestem komunikatywnym wesołym człowiekiem moim zdaniem mam mocny charakter.Interesuję się motoryzacją, lubię sobie pośmigać  poza tym lubię noże jakieś pistolety i ogólnie wszystko czym można zrobić krzywdę ( ale spokojnie wszystko z moją głową w porządku  ) ogólnie lubię grać w gry komputerowe.Dlaczego powinniście wybrać własnie mnie? To proste, jestem na tyle aktywny że gdy w nocy ktoś będzie mieć jakiś problem to przeważnie do dyspozycji będę tylko ja. Do tego wszystkiego dochodzi również fakt iż jestem dość pomysłowym człowiekiem więc mogę stwierdzić że z mojej strony dość często mogą padać jakieś pomysły co do jakiś zmian,usprawnień,ulepszeń itp. Poza tym jeśli będzie taka okazja będę w stanie pomóc w rozwoju waszego tsa,pozwolę sobie również wspomnieć o tym iż nigdy nie miałem zadnych banów itp. A waszego tsa uzytkuje od przeszłych wakacji. Dzieki za przeczytanie pozdrawiam cieplutko i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. GETVAC

Za jakieś ewenutalne błędy najmocniej przepraszam
    • Przez ropuszkaaaa
      Imię: Gabrysia
      Nick z TS3: ropuszkaaaa
      Dyspozycyjność: W dni wolne mogę wbić do 12 godzin na dzień, przeważnie od około 10. Ze szkoły wracam około 15, więc pod wieczór bym siedziała z 4 lub 5 godzin.
      Unique ID: 6uTLnwWBJq02urBbI8URHMznm+U=
      Coś o sobie: Lubie skakać i pływać w jeziorku. Interesuję się muzyką, grywam sobie na gitarce oraz śpiewam (amatorsko, ale zawsze).
      Byłam administratorką na paru innych tsach kilka lat temu, więc wydaje mi się, iż coś potrafię (obecnie nie posiadam stanowiska nigdzie). Pomoc innym sprawia mi przyjemność a rozmowa z użytkownikami to nowe doświadczenia i wyzwania (w pewien sposób).
      Moje główne zalety: wyrozumiałość i komunikatywność.
      Moje główne wady: upartość oraz specyficzne poczucie humoru.

Myślę, że byłabym odpowiednia na to stanowisko i proszę o rozważenie mojego podania.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin