Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

1. Dark_Side

Dark_Side

• Podobna zawartość

• Przez Drwal00
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: Drwal00
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie siedzieć na waszym TS3 ile dam rade nie potrafię się określić bardziej ponieważ Pracuje wiem że weekend na pewno mogę całymi dniami a tak to z rana troszkę oraz wieczorem nocami bym mógł. 
      Unique ID: fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      Coś o sobie: Witam, mam na imię Kamil mam 30 Lat nie brzmi to fajnie ale nie ma się czego obawiać jestem spokojną osobą. Moje doświadczenie z TS3 nie jest zbyt duże, oczywiście znam podstawowe rzeczy ( przydzielenie rangi, przydzielenie Kanału oraz inne rzeczy ) szybko się uczę wiec nie widzę w niczym problemu. Z racji tego ze jestem spokojną osobą wiąże się też to ze nie będzie  problemu żebym pomagał innym ludziom siedzącym na waszym TS3 jeśli będzie trzeba będę pomagał oraz doradzał. Z względu na to ze chciałbym zobaczyć coś nowego To będzie dla mnie taki TEST Chciałbym się sprawdzić jak będę się czuł w roli Pomocnika dla mnie to może być nowe przeżycie a dla waszej Drużyny TS3 nowy Pomocnik. Pozdrawiam
    • Przez Drwal00
      1. Drwal00
      2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      3. chillwagon
      4. około 10
      5. niestety nie posiadam
      6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą
      7. gramy w gry które przypadną nam do gustu
      8. Od 17 do 30 

• Przez Keymil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^
      Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem.
       Pozdrawiam
    • Przez Keymil
      Nick z TS3: Kêymil 
      Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije
      Unique ID: Qduwr1RcJOAMCyrAuqj8sXibwDo=
      Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode i HTML). W swojej "karierze" miałem kilka prywantych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką i rapem. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a i lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę. Pozdrawiam
    • Przez benek343
      Z góry mówię, powodzenia w czytaniu jakże tej wspaniałej lektury.

Witam serdecznie administrację forum oraz TeamSpeak'a Grywamtu (łącznie ze mną 😅)

1. Ale przejdźmy do rzeczy więc może parę słów o mnie:

Znaczne może od tego że mam na imię Piotr (dużo osób O tym wie ale odświeżę wam pamięć) i posiadam 18 jesieni (bo do wiosny trochę mi brakuje, aktualnie mając 17 lat, lecz już niedługo stanę się dorosłym człowiek oczywiście w kwestii prawnej). Pełnię aktualnie funkcję Administratora (jSA) na serwerze ts3 GryaWamTu potocznie mówiąc GWT oraz funkcję Redaktora na naszym wspaniałym forum. Bazując na tych na jakich jestem stanowiskach śmiem twierdzić że można mi zaufać 💪. Lubię pomagać użytkownikom w różnych sprawach dlatego właśnie złożyłem podanie na New Admina/Pomocnika na serwerze GWT oraz ORAZ składając podanie tutaj. Jeśli mogę to pomagam ale zdaża się też tak, że nie jestem w stanie pomóc, dlatego próbuje znaleźć inną drogę rozwiązania lub idę do osoby bardziej doświadczonej lub kogoś kto znałby się na danym temacie. Jak można było zauważyć posiadam nie lada poczucie humoru oraz dystans do siebie (chyba że ktoś przesadza) więc śmieszkowanie (oczywiście w pozytywny sposób np. Kogoś rozśmieszyć) to trochę moja specjalność. Można też zauważyć nutkę tej "śmieszności" nawet w tym podaniu.

2. Moje doświadczenie:
      Podstawy z BBCODE nie są jakimś problemem.. Dlaczego? Jestem na 3 roku technikum Informatycznego czyli powinienem potrafić stworzyć podstawową stronę HTML czy też CSS. A wiadomo, że BBCODE jest praktycznie ten sam jak HTML więc uważam że nie będzie to dla mnie problemem.
      Nie jestem niestety idealny czy też wiem wszystko, ponieważ muszę się przyznać iż zajmowałem się głównie pisaniem podań na różne stanowiska takich jak np. na to 😂 czy też pisaniem postów i odpowiadając na inne, dlatego przyznaje się iż nie moderowałem żadnego forum (bynajmniej nie przypominam sobie nic takiego, chyba że liczy się grupa na FB licząca ponad 800 osób 😅 lub forum serwerowej sieci FabelZone którą połączona jest teraz z FireHorizon nosząc aktualną nazwę FableHorizon). Takie moderowanie łączy się z nabyciem przeze mnie nowych umiejętności i doświadczeń oraz poznanie nowych "twarzy" oraz osób. Powiem też inaczej na spokojnie (tak myślę) znajdę "mentora" lub "nauczyciela" funkcji Moderatora oraz sposób moderowania takim forum. Więc nie będzie trudno abym się tego nauczył.

3. Czy spełniam wymagania...? Sami sprawdźcie:
      Zostałem zarejestrowany na forum dnia 27 marca 2018 roku, a godziny nie pamiętam było to gdzieś po południu. Od tamtego czasu minęło już ponad pół roku spędzając wspaniały czas przyglądając forum i poznając nowych ludzi. Jeśli mowa tu o zawartości napisaną przeze mnie to aktualnie posiadam 62 (jak skończę to pisać będzie już 63) lecz niech nie zwiedzie was ta liczba bo ona wciąż rośnie z każdym dniem. 

4. Dlaczego ja? (...):
      To pytanie pada prawie zawsze, a odpowiedź na to pytanie wydaje się proste lecz w praktyce wygląda to inaczej.... to może tak:
      Chciałbym tak jak wyżej napisane nabyć nowe doświadczenie oraz umiejętności, a myślę że wyjdzie mi to ma dobre. Ostatnimi czasy zauważyłem wulgarne treści w niektórych z działów, aż prosiło się o zmianę komentarza, usunięcie go albo ostrzeżenie użytkownika (wraz usunięciem lub zmianą komentarza). Mogę powołać się na to iż, że jestem Administratorem na naszym TS3 to chciałbym też być członkiem ekipy ma forum by móc jeszcze bardziej pomagać użytkownikom co jest głównym celem składając te podanie.

5. Podsumowanie:
      Nie chciałbym zaczynać "z grubej rury" tak od razu więc chciałbym najpierw zacząć moderować dział zwany "Pogaduszki" aby pokazać wam że nadaje się na tę funkcję oraz nauczyć się paru "sztuczek", a z czasem jeśli się sprawdzę zajdę wyżej. Postaram się zajść jak najwyżej aby móc pomagać użytkowników zawsze i wszędzie i nie tylko. 
      Zaznaczam też, że podczas pisania tego podania korzystałem z telefonu więc za jakieś ewentualne błędy czy coś serdecznie przepraszam, ale jestem tylko Człowiekiem i nic nie poradzę że popełniam błędy, bo nie jestem w stanie dostrzec wszystkiego. A niżej moje z niektórych postów w tym dziale do którego się ubiegam

6. Moje posty w tym dziale:
      1.
      2. 

3.

4.

Pozdrawiam  ~BeneK 

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin