Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

1. Dark_Side

Dark_Side

• Podobna zawartość

• Przez damiansorg

Imię: Kamil
      Nick: Goha
      Dyspozycyjność: 3-6h
      Unique ID: l4BFtsCq0Qh+c6Oa4JVNlJooeOY=

Coś o sobie:  Cześć, jestem osobą pozytywną i lubię poznawać nowych ludzi. Na Waszym serwerze byłem na paru eventach także przyswoiłem wiele informacji na ten temat. Mam poczucie humoru oraz potrafię wykorzystać to w różnych sytuacjach. Jestem osobą kulturalną i potrafię się zachować odpowiednio do sytuacji. Często przebywam na waszym serwerze i chętnie spróbowałbym czegoś nowego. Wspólne prowadzenie eventu może być dla mnie ciekawym wyzwaniem. Znam podstawy języka BB-Code, więc pomoc ze strony technicznej nie sprawi mi problemu. 

Jak prowadziłbyś event?
      - Z poczuciem humoru
      - Sprawiedliwie
      - Z dystansem
      - Zespołowo
      - Kulturalnie

Jakie masz pomysły na eventy?
      Pomysły na event mam różne np. Idol, Mam Talent, Karaoke, Turnieje w grach np. League of Legends, Cs:go, Familiada

Mam nadzieje, że pozytywnie rozpatrzycie moje podanie i wspólnie będziemy mogli poprowadzić event na poziomie, który zaskoczy wszystkich użytkowników  

Pozdrawiam,
      Kamil
    • Przez pauliś

Rekrutacja do Ekipy Eventowej     Jak mogę złożyć podanie?
      Podanie możesz złożyć w tym dziale.
      Temat powinien zawierać wzór oraz ogólne zasady pojętej estetyki, ortografii oraz gramatyki.
      W tytule tematu wpisz swój nick.
      Pamiętaj o przedstawieniu nam swojej osoby.     Co dalej?
      Po pozytywnym rozpatrzeniu zostaniesz zaproszony na rozmowę. Czas na rozpatrzenie podania to 72h jeśli trwa rekrutacja (Informacja po wejściu na serwer) Poza rekrutacją podanie czeka na rozpatrzenie tak długo aż będziemy kogoś potrzebować.      Czego od Ciebie wymagamy? ➤ Wysokiej kultury osobistej ➤ Dyspozycyjności ➤ Chęć niesienia pomocy innym użytkownikom ➤ Komunikatywności ➤ Chęć niesienia pomocy w rozwoju serwera Grywamtu.pl ➤ Dobrze ustawionego mikrofonu ➤ Ukończenia 16-tego roku życia ➤ Poczucia humoru ➤ Umiejętności pracy w grupie ➤ Kilka pytań z regulaminu i opcji  TS-a (co jest zakazane, jak wyłączyć dźwięki itp?)   (PODANIA KRÓTKIE ORAZ W <CODE>  BĘDĄ OD RAZU ODRZUCANE. POSTARAJ SIĘ OPISAĆ SWOJĄ OSOBĘ TAK ABYŚMY TO WŁAŚNIE CIEBIE ZAPROSILI NA ROZMOWĘ) Czym więcej napiszesz, tym lepiej dla Ciebie, postaraj się pisać zgodnie z zasadami interpunkcji, składaj poprawnie zdania oraz stosuj poprawną gramatykę.     Wzór:

Imię: 
      Dyspozycyjność: 
      Unique ID:
      Coś o sobie:
      Jak prowadziłbyś event?: 
      Jakie masz pomysły na eventy?:
    • Przez MeiR
      Imię: Dominik
      Nick z TS3: MaciaR
      Dyspozycyjność: W tygodniu jestem w stanie poświęcić czas od godziny 16 do 22/23 dziennie oprócz weekendów.
      Unique ID: D13winJ7B2GvrbPU1SQy1GP0WCA=
      Coś o sobie: Jestem Dominik, Jestem ze Śląska. Mam dziewczynę, chodzę do szkoły mundurowej. Posiadałem własny serwer. Znajomość z TS3 i z komendami mam dobrą. Często mam wolny czas więc oglądam seriale lub gram w gry co bardzo lubię. Jestem bardzo miłą i koleżeńską osobą chętna w pomocy innym ludziom. Administracji mogę pomóc w uporządkowaniu i w konfliktach na TS. Pozdrawiam MaciaR.
    • Przez krolike
      Imię: Jakub
      Nick z TS3: krolik
      Dyspozycyjność: Godziny wieczorne 17-22, w weekendy często do 7h.
      Unique ID: lhuthhKMtum5Rx5I9kbQTRzbHws=
      Coś o sobie: Jestem Jakub Zawadzki. Mam 16 lat. Gram w gry takie jak League of Legends, CS:GO. Lubię rozmowy ze znajomymi, korzystam bardzo dużo z tsa, praktycznie cały czas, jaki jestem na komputerze. Ogarniam dość dobrze permisje, dużo się tym bawiłem, był moment, że prowadziłem swój własny serwer ts3. Oprócz własnego serwera, byłem head administratorem na innym, mniejszym serwerze. Chcę pomagać innym ludziom, nadawać rangi, tworzyć kanały i pomagać serwerowi się rozwijać. Znam dość dobrze język BBCode, jestem dyspozycyjny, gdy ktoś potrzebuje pomocy, od razu się pojawiam, można na mnie liczyć, mam dobry mikrofon. Lubię żartować, i mam do siebie dystans, postaram się funkcjonować jak najlepiej. Pozdrawiam
    • Przez Konic3KK
      Imię:  Krystian 
      Nick z TS3: KoNieCeK 
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie poświęcić od poniedziałku do środy po 4- 7 godziny od 16 i sobotę i niedzielę całe dni  
      Unique ID: GK1trEHwYzGFuyX+uWP+/YlfCu4=
      Coś o sobie: Posiadałem trzy serwery TS3 . Na nie swoich serwerach byłem 2 razy administratorem.Jestem dyspozycyjny miły i kulturalny.Jestem w stanie poświęcić dużo czasu na serwerze . Mam dobrze ustawiony mikrofon , nikt nigdy nie narzekał . Jestem na miarę możliwości rozwiązywać problemy użytkowników związane z TeamSpeak 3 . Pozdrawiam
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.