Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Michał

[Przyjęte] Podanie na New Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez ropuszkaaaa
      Imię: Gabrysia
      Nick z TS3: ropuszkaaaa
      Dyspozycyjność: W dni wolne mogę wbić do 12 godzin na dzień, przeważnie od około 10. Ze szkoły wracam około 15, więc pod wieczór bym siedziała z 4 lub 5 godzin.
      Unique ID: 6uTLnwWBJq02urBbI8URHMznm+U=
      Coś o sobie: Lubie skakać i pływać w jeziorku. Interesuję się muzyką, grywam sobie na gitarce oraz śpiewam (amatorsko, ale zawsze).
      Byłam administratorką na paru innych tsach kilka lat temu, więc wydaje mi się, iż coś potrafię (obecnie nie posiadam stanowiska nigdzie). Pomoc innym sprawia mi przyjemność a rozmowa z użytkownikami to nowe doświadczenia i wyzwania (w pewien sposób).
      Moje główne zalety: wyrozumiałość i komunikatywność.
      Moje główne wady: upartość oraz specyficzne poczucie humoru.

Myślę, że byłabym odpowiednia na to stanowisko i proszę o rozważenie mojego podania.
    • Przez Agatek
      Imię: Agata, znajomi mówią Aga

Nick z ts: Agatek

Dyspozycyjność: Na teamspeak'u spędzam bardzo dużo czasu,z tego względu, iż czasem sobie gram, lub po prostu rozmawiam z kumplami. Do końca wakacji, myślę, że na pewno mogę być codziennie po kilka godzin, ale jak zacznie się szkoła to dostępna będę tylko wieczorami.

Unique ID: OjWo/YSEJKTlFTnHAxkDBZWOsYY=

Coś o sobie: Mam na imię Agata, 160cm wzrostu, zielone oczy. Moja pasja to śpiew. Interesuje się również piłką nożną i piłką ręczną. W wolnych chwilach oczywiście siedzę przy komputerze, przy czym rysuje, lub po prostu śpiewam. Często gram w lola. Kiedyś w inne gry, ale skończyłam z tym bo resident sleeper. Lubię jeździć na bmx'e i longboardzie. Głównie robię triki, ale rekreacyjnie też pojeżdżę jak ktoś chce wyjść na dwór. Oglądam bardzo dużo filmów, mój ulubiony gatunek to HORRROOOOOORY, ale jestem fanką Marvela. Jestem osobą miłą i towarzyską, No i oczywiście pozytywną. Lubię rozmawiać z ludźmi, jak i również z nimi współpracować. Jestem mega dojrzałą osobą, przez co zachowuje powagę, kiedy jest ona wymagana. Jeśli byście chcieli wiedzieć coś więcej, to możecie się odezwać na teamspeak'u, lub napisać do mnie maila  Poza tym, z łatwością się ze wszystkimi dogadam. Miłego dnia!
      Pozdrawiam cieplutko. (Niżej moje zdjęcie :>)

• Przez Pozytywny Chłopak
      Imię: Dominik
      Nick z ts3: !Pozytywny Chłopak
      Dyspozycyjność: W wakacje mogę cały czas , jednak w okresie szkolnym tylko po szkole.
      Unique ID: +03jnwqGol3UANpcazZxBJWuIy0=
      Coś o sobie: Z wielką chęcią i zaangażowaniem pomagał bym użytkownikom serwera Grywamtu.pl. Posiadam wysoką kulturę osobistą . Lubię sobie pożartować, jednak musieli by mieć szacunek do mnie. Wiele czasu spędzam na TeamSpeku 3 , więc bez problemu  mógłbym nieść pomoc cały czas. Byłem na jakiś czas Adminem na serwerze : ts.mgsr.eu , jednak pokłuciłem się z założycielem serwera (Sprawy Osobiste) i został mi on odebrany. Umiem tworzyć kanały , nadawać rangi , Podstawy języka BBCode oraz Edytowanie Descriptionnie jest mi obce. Postaram się pełnić funkcję dobrego administratora . Mikro , oczywiście posiadam . Pozdrawiam ! 
    • Przez galuvader
      Poradnik wideo dotyczący DJBota na TS3.
      Liczę, że komuś się przyda .
    • Przez stokrotka1987
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: stokrotka1987
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany planów w mojej szkole. Jeżeli kończę o 13:15 to o godzinie 14 jestem już gotów do pomocy. Natomiast jak kończę o 14:40 to jestem już gotów do pomocy o 15:30. Oczywiście wtedy siedzę od tych godzin tak do 22. Jednakże w Piątek jak wrócę ze szkoły to siedzę przez cały dzień jak i noc. W weekend siedzę przez cały dzień jak i noc. Zazwyczaj siedzę ze znajomymi więc czy noc czy dzień gotów do pomocy jestem.
      Unique ID: byrAYRg+SPJAbhVpMA0gjTgq8HY=
      Coś o sobie:
      Jestem człowiekiem który bardzo lubi pomagać a co się z tym wiąże że jestem bardzo komunikatywny. Chciałbym stać się częścią tej grupy która pomaga a nie uprzykrza komuś życie . Mam nadzieję że reszta grupy da mi szansę i nie skreślą mnie od samego początku. Mogę dodać że bardzo lubię zawierać nowe znajomości. 

Ze swojej strony, nie mogę obiecać za dużego doświadczenia. Większość z Was ma wyższe doświadczenie i się z tym nie kryje. Jedyne moje doświadczenie to posiadanie serwera teamspeak'a przez około 2-3 miesiące gdzie musiałem wszystko sam ustawić. Teamspeak'a już nie prowadzę poprzez brak przychodzących osób na mój serwer. Przychodzę tutaj pomagać a nie się wywyższać. Mam nadzieje że w przyszłości uda mi się nadgonić do waszych umiejętności. Mogę otwarcie powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do mojej  znajomości odnośnie teamspeak'a oceniam je na 8/10.

Co do mnie to jestem 17 letnim (już w tym roku 18 letnim) chłopakiem, z poczuciem humoru, jak i pewnością co można do kogo powiedzieć. 
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin