Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

• Ogłoszenia

• Arewar

Wzór pochwały Admina   03.11.2017

Jak złożyć pochwałę?
      Aby złożyć pochwałę, napisz wniosek w tym dziale.
      Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki.
      W tytule tematu wpisz nick administratora, na którego składasz pochwałę.   Wzór:   Nick(TS3): 
      Nick administratora:
      Twoje Unique ID:
      Opis (za co pochwała) :
Siasiu

[Przyjęte] Pochwała na Xαnøxø

Polecane posty

Nick(TS3): Michał
Nick administratora: Xαnøxø
Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=

Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał ;).  Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię.

Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka! :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez elo gaming pro
      Imię: Kuba
      Nick z TS3: elo gaming pro
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom.
      unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY=
      Coś o sobie:
      Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu.

Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. 

• Przez Siasiu
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Michał
      Dyspozycyjność: Czas poświęcony na "siedzenie" na TeamSpeak'u, zależy od mojej szkoły oraz czynności wykonywanych poza nią. Tygodniowo będzie to czas w granicach 6 godzin, natomiast weekendowo może podnieść się nawet do 12 godzin.
      Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Coś o sobie: No to zacznijmy od tego, że mam na imię Michał i mieszkam w Niemczech w Konstanz (w Polsce pochodzę z Radomska). Dużą frajdę sprawia mi gra w gry komputerowe, ale nie zapominając o pływaniu, siłowni czy też jeżdzeniu na rowerze.  Moją osobę cechuje systematyczność oraz łatwo mi nawiązywać kontakty z nowymi osobami. Gdy podejdę się jakieś zadania to jest ono priorytetem co do moich obowiązków. Swoją przyszłość widzę w logistyce magazynej, w której uczę się, aby w przyszłości wykonywać ten zawód. Liczę się z zdaniem każdej osoby i zawsze jestem bezstronny. Siedzę na tym TeamSpeak'u od bardzo dawna, gdzie z resztą posiadam rangę "Przyjaciel". Mam bardzo dobry kontakt z administracją z którymi rozmawiam dzień w dzień i świetnie się dogadujemy. Moim jednym z celów jest pomóc oraz wsparcie dla GWT, ponieważ na tym TS'ie przesiedziałem najlepsze momenty w moim wolnym czasie. Niestety nigdy nie miałem okazji być administratorem na większych TeamSpeak'ach (Udało mi się kiedyś dorwać administratora na jednym z prywatnych serwerów, ale to nic wielkiego). Administratorzy znają moją osobę, więc nie ma co tutaj więcej dopisywać .

Co do moich "umiejętności" administratorskich oceniam siebie na 8/10.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam
      Michał
    • Przez Ryzu
      Nick z TS3: Ryzu
      Dyspozycyjność: (Jestem po szkole o godzinie 15-16 na ts gram potem wychodzę na dwór z kolegami wracam o 21-22 i gram na komputerze do 12 w nocy.W weekendy i dni wolne najczęściej jestem już od 11 do 16)
      Unique ID:GgGDVGmVCzj5i1CIA1RWGWZ9VNc=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)Mam na imię Michał mam 17 lat, mieszkam w Sosnowcu i uczę się w szkole gastronomicznej i aktualnie jestem w klasie l .Kiedyś byłem administratorem serwera ts3. Kiedyś trenowałem siatkówkę 2 lata przestałem z powodu kontuzji.Znam się trochę na ts3 ponieważ byłem adminem na innym serwerze,potrafię robić kanały,dawać rangi,edytować description i troszkę ogarniam język BBCode. I uważam że powinniście mnie dodać ponieważ spędzam trochę czasu na waszym ts3 i chciałbym dołożyć swoje 3 grosze do tego serwera.
    • Przez benek343
      Nick(TS3): BeneK
      Nick administratora: Arewar
      Twoje Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU=
      Opis (za co pochwała) : Na początku co natychmiastowe zjawienie się na CP oraz stworzenie dla mnie kanału ;). Chciałbym bardzo podziękować za przemiłą rozmowę na pogaduchach, który postanowił poświęcić czas aby pogadać z użytkownikiem (czyli ze mną ), gdy inni administratorzy nie mieli czasu (wiem ze pogaduchy na tym kanale nie są konieczne i wchodzą kiedy chcą). I jeszcze raz za udostępnienie mi kanału abym mógł pogadać kiedy chce (oczywiście kiedy szanowny Pan Arewar też chce i ma czas ). Z całą pewności uważam, że zasługuję on na "Admina Miesiąca", gdyż to nie jeden raz w którym się tak poświęca . W sumie muszę jeszcze pochwalić za ogarnianie forum jest co czytać xD
    • Przez NoXy

Nick z TS3: NoXy
      Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcic na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora)- spędzam po 5 lub 6 godzin na ts3 w tygodniu w weekendy dłużej po 7 lub 8h
      Unique ID: OPQTznNAZiT31ReycqzGvJPJO3Q=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora)
      Ponieważ lubię pomagać innym użytkownikom Ts pełniłem taką funkcje na innej serwerowni.Moimi głównymi cechami jest to że dążę do tego co postanowię i nie poddaję się. Mam na imię Michał pochodzę z Gdańska interesuje się sportem głownie jazdą rowerem po lasach itp. W wolnych chwilach piszę swoje piosenki. Jak wspomniałem na początku lubię pomagać innym osobom  nie umiem przejść obok kogoś gdzie dzieje się ludzka krzywda  Mam nadzieję iż moje podanie zostanie pomyślnie rozpatrzone,mam różne pomysły na w prowadzenie  nowości na oto serwerownię.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.