Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Stefano

[Przyjęte] Pochwała dla na Arewar

Recommended Posts

Nick(TS3):  Miroslawi
Nick administratora@Arewar
Twoje Unique ID:  Miroslawi
Opis (za co pochwała): Witam, jestem u was już stałym klientem od 5 lat i chciałbym tutaj napisać pochwałę na SSA Arewar. Moim zdaniem ten ADMIN zasługuje na coś więcej niż jest na aktualnej randze. Jest bardzo kulturalną i milą osóbką. Jego staż na tym serwerze jest imponujący  i jeszcze jednego innego kolegi @czaki18 ale to własnie na Arewar'a zdecydowałem się napisać pochwałe. Jest bardzo doświadczonym administratorem, wykazuje pełny profesjonalizm i  uważam i chciałbym tutaj z całego serca napisać iż zasługuje on na range MIN wyżej.

Dziękuje i Pozdrawiam.

Witaj,

Dziękuje za pochwałę naszej administracji. Administrator zostanie na pewno wynagrodzony. 

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że, tak dobrze odbieracie naszych administratorów!  :D 

Pozdrawiam ραυℓiś  

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Dovahkiin
      Nick: Dovahkiin
      Nick Admina: Benek
      Unique ID: f0MT0ufOclyfiXA2sI96zOeoiEs=
      Opis: Ogólnie to fajny ale tak nawet spoko
    • By Dovahkiin
      ogólnie to spoko admin z niego
    • By pauliś
      Jak złożyć pochwałę?
      Aby złożyć pochwałę, napisz wniosek w tym dziale.
      Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki.
      W tytule tematu wpisz nick administratora, na którego składasz pochwałę.

Wzór:

• By sharkikocur
      Nick(TS3): Sharki
      Nick administratora: czaki18
      Twoje Unique ID:   XV3EaAxVteC/TQub9q0U3NG5soM=
      Opis (za co pochwała) :  Polecam tego administratora bo codziennie zmienia mi rangi i jest szybszy od michała tego nowego i ogółem ma 200 iq  awansujcie go na admina to będzie porządek w końcu na tym teamspeaku  
    • By Siasiu
      Nick(TS3): Michał
      Nick administratora: Xαnøxø
      Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał .  Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię.

Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines