Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Zawał

[Przyjęte] Pochwała dla Arewar od Zawał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez pleygra
      Imię: Dominik
      Nick z TS3: pleygra 
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie spędzać większość dnia na TS. Jestem zazwyczaj od czasu powrotu ze szkoły (godzina 16-23) a w terminie weekendowym jestem w stanie siedzieć od rana do wieczora, plus jeszcze bardzo często siedzie ze znajomymi cala noc grając w gierki i tym samym będąc dostępnym do dyspozycji potrzebującym pomocy użytkownikom.
      Unique ID: ORr1TURU+Pg9M0kn8qBarDLcL0o=
      Coś o sobie: Jestem uczniem bardzo dobrego technikum w Danii gdzie uczę się w kierunku architekta. Moją największą pasją jest trening. Trenuje głównie na siłowni ale także kalistenikę. Gram oczywiście w gierki jak CS GO, Fortnite i wiele innych spędzając milo czas ze znajomymi na teamspeaku. Ogólnie jestem dość komunikatywnym użytkownikiem teamspeaka i na poprzednim teamspeaku byłem lubianym administratorem. Jeśli chcecie poznać opinię o mojej osobie można iść na dawnego teamspeaka. Głównym powodem przeniesiena się na wasz teamspeak jest brak szacunku przez właścicieli co do niższej administracji. Wraz z moją zmianą teamspeaka jestem w stanie przyciągnąć za sobą wiele innych użytkowników. Liczę na pozytywny odzew z waszej strony i nie mogę się doczekać możliwości ulepszania waszego teamspeaka.
    • Przez Michał
      Nick(TS3): Michał
      Nick administratora: Xαnøxø
      Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał .  Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię.

Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
    • Przez elo gaming pro
      Imię: Kuba
      Nick z TS3: elo gaming pro
      Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom.
      unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY=
      Coś o sobie:
      Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu.

Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. 

• Przez Michał
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Michał
      Dyspozycyjność: Czas poświęcony na "siedzenie" na TeamSpeak'u, zależy od mojej szkoły oraz czynności wykonywanych poza nią. Tygodniowo będzie to czas w granicach 6 godzin, natomiast weekendowo może podnieść się nawet do 12 godzin.
      Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Coś o sobie: No to zacznijmy od tego, że mam na imię Michał i mieszkam w Niemczech w Konstanz (w Polsce pochodzę z Radomska). Dużą frajdę sprawia mi gra w gry komputerowe, ale nie zapominając o pływaniu, siłowni czy też jeżdzeniu na rowerze.  Moją osobę cechuje systematyczność oraz łatwo mi nawiązywać kontakty z nowymi osobami. Gdy podejdę się jakieś zadania to jest ono priorytetem co do moich obowiązków. Swoją przyszłość widzę w logistyce magazynej, w której uczę się, aby w przyszłości wykonywać ten zawód. Liczę się z zdaniem każdej osoby i zawsze jestem bezstronny. Siedzę na tym TeamSpeak'u od bardzo dawna, gdzie z resztą posiadam rangę "Przyjaciel". Mam bardzo dobry kontakt z administracją z którymi rozmawiam dzień w dzień i świetnie się dogadujemy. Moim jednym z celów jest pomóc oraz wsparcie dla GWT, ponieważ na tym TS'ie przesiedziałem najlepsze momenty w moim wolnym czasie. Niestety nigdy nie miałem okazji być administratorem na większych TeamSpeak'ach (Udało mi się kiedyś dorwać administratora na jednym z prywatnych serwerów, ale to nic wielkiego). Administratorzy znają moją osobę, więc nie ma co tutaj więcej dopisywać .

Co do moich "umiejętności" administratorskich oceniam siebie na 8/10.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam
      Michał
    • Przez Ryzu
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Ryzu
      Dyspozycyjność: (Jestem po szkole o godzinie 15-16 na ts gram potem wychodzę na dwór z kolegami wracam o 21-22 i gram na komputerze do 12 w nocy.W weekendy i dni wolne najczęściej jestem już od 11 do 16)
      Unique ID:GgGDVGmVCzj5i1CIA1RWGWZ9VNc=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)Mam na imię Michał mam 17 lat, mieszkam w Sosnowcu i uczę się w szkole gastronomicznej i aktualnie jestem w klasie l .Kiedyś byłem administratorem serwera ts3. Kiedyś trenowałem siatkówkę 2 lata przestałem z powodu kontuzji.Znam się trochę na ts3 ponieważ byłem adminem na innym serwerze,potrafię robić kanały,dawać rangi,edytować description i troszkę ogarniam język BBCode. I uważam że powinniście mnie dodać ponieważ spędzam trochę czasu na waszym ts3 i chciałbym dołożyć swoje 3 grosze do tego serwera.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin