Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

• Ogłoszenia

• Arewar

Wzór pochwały Admina   03.11.2017

Jak złożyć pochwałę?
      Aby złożyć pochwałę, napisz wniosek w tym dziale.
      Zastosuj się do wzoru oraz ogólnie pojętych zasad estetyki, ortografii i gramatyki.
      W tytule tematu wpisz nick administratora, na którego składasz pochwałę.   Wzór:   Nick(TS3): 
      Nick administratora:
      Twoje Unique ID:
      Opis (za co pochwała) :
Zawał

[Przyjęte] Pochwała dla Arewar od Zawał

Polecane posty

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez robertos1232
      Imię: Marcin
      Nick z TS3: Niewiemcorobie
      Dyspozycyjność: Myśle że może to być przedział pon - pt 17-23 w weekend jestem u dziewuchy albo mam szkole wiec tez gdzieś 18 - 1
      Unique ID: dymRPFu4XQawXUjJfcYWullmH9Y= (Mogliscie napisac ze ctrl+i wystarczy)
      Coś o sobie: Miły rozmowny chłopak szukający doświadczeń jednym z tych może być administrator teamspeak. Chętnie nawiązuje nowe znajomości oraz umiem wysłuchać inne osoby. Cierpliwość to też cecha którą można mi przypisać. Co do zainteresowań lubię pograć w gry takie jakie mmorpg(Metin2), dishonored,  assasin. Szukam tez alternatyw na swoje hobby aby nie grac przez cale życie dla dlatego tez programuje sobie w Ruby. Od czasu do czasu dla sportu postawie ts3 lokalnie lub na vps jak i linuch przykuł moja uwagę wiec dziobie coś w bashu. Narazie nie ma wielkich projektów tylko male programiki. Co do ts będzie to mała odpowiedzialność wiec myślę ze dzięki temu będę mógł więcej skopić się na programowaniu oraz robieniu hobbystycznie rzeczy które lubię jednoczesnie przestając grac w gry komputerowe aż tak często jak teraz ma to miejsce. 
    • Gość bananix
      Przez Gość bananix
      jak dac sobie permissie jestem operatorem i nie mam permissi

• Przez Konic3KK
      Imię:  Krystian 
      Nick z TS3: KoNieCeK 
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie poświęcić od poniedziałku do środy po 4- 7 godziny od 16 i sobotę i niedzielę całe dni  
      Unique ID: GK1trEHwYzGFuyX+uWP+/YlfCu4=
      Coś o sobie: Posiadałem trzy serwery TS3 . Na nie swoich serwerach byłem 2 razy administratorem.Jestem dyspozycyjny miły i kulturalny.Jestem w stanie poświęcić dużo czasu na serwerze . Mam dobrze ustawiony mikrofon , nikt nigdy nie narzekał . Jestem na miarę możliwości rozwiązywać problemy użytkowników związane z TeamSpeak 3 . Pozdrawiam
    • Przez TuuuNi3k
      Witam , wraz z ekipą poszukujemy administratora na serwer MEDIUM-HC , startuje za tydzień max 2, tutaj ankieta proszę o wypełnienie nie po łebkach  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSctW8UnEC_cPWtPZ9kaVsO_XzmK163NxSJ7QfeFx356tozm0Q/viewform?usp=sf_link
    • Przez Grizli
      Witam,
      Imię: Łukasz
      Nick z TS3: Grizli
      Dyspozycyjność: (Jak dużo czasu w tygodniu jesteś w stanie poświęcić na pomaganie użytkownikom oraz prace administratora)
      Popołudniami mam bardzo dużo wolnego czasu wiec bez problemu dawał bym sobie radę jako admin i chętnie pomagał bym użytkownikom i angażował się w życie serwera.
      Unique ID: PBgyt5LqTKLv7cqo/lvNmHmraMk=
      oś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)(Opisz swoje doświadczenie z programem TS3, napisz coś o sobie i to dlaczego akurat Ciebie mamy wybrać na stanowisko administratora)
      Od pięciu miesięcy pełniłem funkcję admina na innym ts dużo się na uczyłem bez problemu radzę sobie z zakładaniem kanałów, edycją opisu itp, wiem również coś o permisjach. Posiadam swój własny serwer ts na którym uczę się permisji i jeżeli wpada mi pomysł to testuje nowe eventy wymyślone przez siebie. Myślę, że nadaje się na to stanowisko.
      Pozdrawiam, Grizli

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.