Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Sathian

[Przyjęte] Ostatnie posty oraz info u góry forum

Recommended Posts

Witam.

Proponuję usunąć tą aplikację, która odpowiada za tą tabelę z avatarami użytkowników, ostatnimi tematami (które mam po prawej stronie forum, również) itd. Uważam, iż wygląda to trochę nie fajnie, szpeci trochę wygląd forum. Osobiście wyłączyłem to w ustawieniach, ale i tak odstrasza nowych użytkowników.

Drugą propozycją jest usunięcie pola z ostatnimi postami. Niczemu to nie służy, a poza tym jest już taka opcja dostępna tutaj:

h2XYQBH.png

Pozdrawiam i proszę o pozytywne rozpatrzenie moich sugestii.

Guest Lord_Kicha

Ale też pokazuje, że jednak jacyś użytkownicy są na forum :) Ja jestem do tego neutralny, może niech Dark i Subek się wypowiedzą, zobaczymy co oni o tym myślą.

Trochę to ułatwia, gdyż nie trzeba klikać po zakładce "najnowsza zawartość" i przełączać filtrów tylko masz na wierzchu.

Można to dowolnie skonfigurować, albo wyłączyć.

Ostatnie posty i tematy to wg mnie najważniejsze informacje na forum.

No dobra, te posty mogą zostać, ale te 'coś' u góry jest jak najbardziej nie potrzebne.

To, że ktoś jest na forum, to widać u dołu, po ilości zarejestrowanych, ilości postów itd.

Kogo interesuje jakie kto ma avatary?

No dobra, te posty mogą zostać, ale te 'coś' u góry jest jak najbardziej nie potrzebne.

To, że ktoś jest na forum, to widać u dołu, po ilości zarejestrowanych, ilości postów itd.

Kogo interesuje jakie kto ma avatary?

Zgodzę się z twoją wypowiedzią.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Arewar
      W niniejszym wątku, będą pojawiały się zmiany Regulaminie forum.
      Obowiązują one od momentu publikacji.
    • By Radek1288
      Doskonałe skrzynie już, a może w końcu są dostępne !!!
      Oto zestawy jakie możecie zakupić:
      1 Doskonała Skrzynia i klucz — 225 RP
      5 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowa esencja! — 1125 RP
      10 Doskonałych Skrzyń i kluczy + dodatkowy zestaw! — 2250 RP

Z doskonałej skrzyni może nam wypaść:
      Odłamek skórki, 525 pomarańczowej esencji, trwała emotka, odłamek skórki totemu  + 150 dodatkowej pomarańczowej esencji

Więcej informacji jak zawsze na oficjalnej stronie LeagueofLegends

• By Radek1288
      Witajcie
      W Lolu znowu powróci sklep w którym będziemy mogli za niebieską esencje nabyć miedzy innymi: barwy, klejnoty, ikony i wiele innych ciekawych rzeczy...
      Sklep będzie dostępny od 19 kwietnia do 1 maja 2018 roku.

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziecie na oficjalnej stronie Riot Games
      https://eune.leagueoflegends.com/pl/news/store/sales/wkrotce-srodsezonowe-otwarcie-emporium-esencji Więcej informacji w linku powyżej
    • By LaLaNaBLaNaLaLa
      xxxx
    • By Xanoxo
      Imię: Marcin
      Coś o sobie: Tak jak już wyżej wspomniałem mam na imię Marcin i mam ukończone 16 lat. Interesuję się informatyką (ogólnie pojmowaną ) i sportem. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum informatycznego. Ponadto pragnę wspomnieć, że forum na którym składam podanie poznałem właśnie przez TeamSpeak'a na którym pełnie funkcję administratora. Jestem osobą konkretną, miłą co się wiąże z tym, że również spokojną. Zawsze dążę do wyznaczonego przeze mnie celu co oznacza iż jestem sumienny i pracowity. Gdy już podejmuję się jakieś pracy bądź stanowiska zawsze przykładam do tego duże skupienie i uwagę co pozwala mi na "oddanie" się pracy Moderatora Forum. Jak już wyżej wspomniałem interesuję się sportem, zaznaczyłbym tutaj głównie tenis stołowy, który trenuję już od najmłodszych lat, ale oczywiście o naszej piłce nożnej nie zapominając . Nigdy nie miałem przyjemności pełnienia funkcji moderatora jakiekolwiek forum, a więc będę mógł sięgnąć czegoś nowego, a co za tym idzie samorealizacji . Pragnąłbym również wspomnieć, że szybko się uczę i jeśli będą opcję, których dzisiaj nie rozumiem to na pewno sięgnę trochę nowej wiedzy. W wolnej chwili lubię sięgnąć po różnego rodzaju gry, aby odpocząć i zrelaksować się grą z znajomymi.
      Dlaczego staram się o posadę Moderatora?: Staram się głównie o to stanowisko, ponieważ chciałbym, aby forum ruszyło pełną parą i nadal się rozwijało. Dzięki temu stanowisku będę mógł zasięgnąć nowych rzeczy, co pomoże mi w dalszym rozwoju. Korzyści pójdą w dwie strony, a więc dlaczego nie spróbować? Tak jak już wcześniej wspomniałem pojawiłem się tutaj z TeamSpeak'a, gdzie pełnie rolę administratora, a więc posiadam takie ogólnie okrycie co do pomagania osobom .
      Moderacja IPBoard: Nie
      Proponowany dział: Działem, którym według mnie najlepiej bym się zajął jest właśnie dział z gry League of Legends, bo w nią najwięcej pogrywam ostatniego czasu i uważam, że mam dość szeroką wiedzę na temat tej właśnie gry.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania.
      Pozdrawiam Marcin
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines