Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Lele45

[Przyjęte] Dodanie nowych kanałów

Recommended Posts

Witam, także ostatnio często słyszę iż na serwerze jest za mało kanałów max 2, chciałbym też dodać że dobrze by było wprowadzić kanały max 4 i kanały, dobrze by było też gdyby pojawiły się kanały max 2 z botem muzycznym, gdzie osoba która tam się znajduje ma możliwość wyboru jaki będzie następny grany utwór. 

ts max 2 2.PNG

ts max 2.PNG

Wieczorami te wszystkie kanały są zapełnione.

Dużo nowych osób jeśli zobaczy, że nie ma wolnych kanałów max2/max3 to po prostu zmienia serwer na inny.

Sądzę, że przydały by się dodatkowe kanały w strefie publicznej, by ludzie chętniej się zatrzymywali na naszym teasmpeaku.

Co do tych botów muzycznych, to wydaje mi się, że to było by niepotrzebne.

Na youtubie jest bardzo dużo poradników jak stworzyć takowego bota, wystarczy trochę chęci.

Nie mówię oczywiście, że jestem przeciw takim botą, ale wydaje mi się, że na tą chwilę są niepotrzebne.

Pozdrawiam quikker.

• Like 2

Jak nie ma, to zróbcie max 4

A co do tych ilości kanałów, to zależy ile slotów jest i ile zapełnionych średnio w ciągu dnia sprawdzane przez tydzień.

Jak jeszcze dużo miejsca, to można dorobić. Jak nie ma, no to nie. Prosta piłka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines