Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

[Przyjęte] Ban

pniak
 Share

Recommended Posts

Nick(TS3): Pnakyyy
Unique ID:  -  TIROSQQSxHLYprbBbtj65r0jK7U=
Powód blokdy podszywanie się pod administrację serwera
Data otrzymania blokady13.10.2020 około godziny 20
OdwołanieOwe podszywanie było nie szkodliwe gdyż chodziłem ze znajomym po serwerze i dopytywałem o "opinie" o serwerze było to jedyne moje wykroczenie na owym serwerze bardzo proszę o unban owa sytuacja się więcej nie powtórzy po unbanie. 
Bardzo przepraszam cała administracje. 
Pozdrawiam Pniak
Jest to poprawa poprzedniego odwolania gdyz w poprzednim nie posiadalem unique ID oraz podalem zly nick 

Twój ban był na jedną godzinę. Dawno już minął. Pamiętaj, że banów poniżej jednego dnia nie odwołujemy. Ponadto Nie przebywaj na ts z nickiem zawierającym [Admin]. Nawiasy kwadratowe i przedrostki tego typu są zarezerwowane dla administracji. Używanie ich przez osoby spoza Administracji, jest zabronione i będzie karane.

4 godziny temu, Arewar napisał:

Twój ban był na jedną godzinę. Dawno już minął. Pamiętaj, że banów poniżej jednego dnia nie odwołujemy. Ponadto Nie przebywaj na ts z nickiem zawierającym [Admin]. Nawiasy kwadratowe i przedrostki tego typu są zarezerwowane dla administracji. Używanie ich przez osoby spoza Administracji, jest zabronione i będzie karane.

image.thumb.png.4b9a7dca34b38d2a5e4bd93050cedce0.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By pniak
      Witam.
      Chciałbym odwołać się od bana naniesionego na mnie 13.10.2020 około godziny 20 za podszywanie się pod administrację serwera. 
      Owe podszywanie było nie szkodliwe gdyż chodziłem ze znajomym po serwerze i dopytywałem o "opinie" o serwerze było to jedyne moje wykroczenie na owym serwerze bardzo proszę o unban owa sytuacja się więcej nie powtórzy po unbanie. 
      Pozdrawiam Pniak

Nick(TS3): Pniakyyy 
      Unique ID:  - 
      Powód blokdy:  podszywanie się pod administrację serwera
      Data otrzymania blokady: 13.10.2020 około godziny 20
      Odwołanie: Owe podszywanie było nie szkodliwe gdyż chodziłem ze znajomym po serwerze i dopytywałem o "opinie" o serwerze było to jedyne moje wykroczenie na owym serwerze bardzo proszę o unban owa sytuacja się więcej nie powtórzy po unbanie. 
      Pozdrawiam Pniak
    • By Smyracz 16cm
      Witam nie było mnie na tym ts 4 dni próbuję wejść dzisiaj i mam bana nick : Smyracz 16cm
    • By memezio
      Witam dostałem bana za to, że zgłosiłem łamanie regulaminu przez adminów  moje ip XXX mam nadzieje ze wyjaśnicie temat z osobami które prztyczynily się skutecznie do tego czynu i wezmiecie pod uwage ze majac 14 lat nie jest stosownym oznaczenie kogos adminem. Niestety nie wiem od kogo to był ban ale od czego są logi. A sory ale ban rzkomo brzmiał tak You are banned temporarily. Reason: "Pkt. 12 | Marnowanie czasu administracji."
      PS. zglosilem chyba prezesowi ze lamie regualmin i dostalem za to bana.
      Try again in 04:43:36
      PS. Do administracji, Zakończenie czasu tego bana nie jest równoznaczne z zakończeniem tej skargi.

• By FabiK
      Nick (z TS): Fabi
      Powód (wpisany w banie): You are banned temporarily. Reason: "http://grywamtu.pl/skargafabi-t24464/"
      Data otrzymania bana: 06.02.14
      Za co mogłeś dostać bana:Nieporozuminie . Wczoraj w godzinach 19 : 15 użytkowinik ts-3 napisał do mnie wiadomość pt ''elo'' , po kilku minutach odpisałem mu ponieważ grałem w Counter Strike 1.6 . Odrazu potem ten użytkownik opuścił serwer ts-3 grywamtu.pl . Około godziny 19:45 Admin Ts-3 Tutto Per Tutto zrzucił mnie na kanał po czym zaczął wypytywać o obraze na użytkowniku Orebusek . Po kilku sekundach screen mojego pulpitu został wysłany do administratora , który powiedział sprawa wyjaśniona wracaj do siebie myślałem że już po wszystkim lecz jednak widze zgranie ekipy grywamtu.pl . Proszę o szybką pomoc .Tutaj załączony screen pulpitu

Pozdrawiam Fabi
      http://zapodaj.net/c0c8d9bb2f6ec.png.html

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines