Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
Liliana

[Przyjęte] Ayagraf

Recommended Posts

idYJAi8.jpg

Pragnę złożyć podanie na grafika. Jestem nowa na forum, dlatego też myślę, że jeśli uda mi się pozyskać tą rangę szybciej się tutaj zaadaptuje, zyskam znajomości i doświadczenie. Grafiką komputerową zajmuje się już jakiś czas. Lubuje się głównie w projektach 2D pod gamedev ze względu na moje zainteresowania, ale bywają też inne tematyki. Zapraszam do lektury.

Imię. Ola
Wiek. Sporo ponad 18.
Czy możesz wykonywać zlecenia dla forum i stron sieci grywamtu.pl bez problemu? (Czas, ochota). Tak, po to składam podanie ;-) W granicach rozsądku oczywiście.
Jakich programów używasz.
Adobe PhotoshoprAutu73.png
Adobe Illustratoryfat1CN.png
Adobe After EffectsrC7F7D7.png
Adobe InDesignLkM5dft.png
PaintToolSairAutu73.png
3Dmaxvv3vQy4.png
Przykładowe grafiki.

Daje w formie odnośników bo niestety niektóre projekty są bardzo duże, a nie chce by ktoś był zmuszony się "zaskrolować" :):

6khaw3s.jpg

nIPUrRq.jpg

c4bSYNV.jpg

BcMMJBx.jpg

8HWBDCg.jpg

WrJfdTE.jpg

WtkUqH7.jpg

RCdX7yQ.jpg

2h3r9Gk.jpg

Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie podania.

Cześć Ola, mówił Tobie ktoś Ołi czy tylko ja mam takie skojarzenia z tym imieniem ;d? Do tematu. Bardzo ładnie wychodzą Tobie te loga. Aby sprawdzić Twoje umiejętności mogła byś spróbować zrobić baner naszej sieci wielkości 700x200px z napisem "grywamtu"? Ostatnio jeden grafik zrobił nam grafikę tła na naszego FanPage https://www.facebook.com/grywamtu mogłoby być coś na podobnej zasadzie. Kolorystyka dowolna.

Mi się pracę podobają.

Na pewno są o niebo lepsze od innych osób, które startowały na stanowisko grafika.

Ode mnie na tym moment Tak/Neutral, bo ocenie ostatecznie gdy wykonasz pracę, o którą prosił Darek ;)

@Dark_Side , @ proszę, przygotowałam taki banner w trzech różnych wersjach:

Statyczny v1:

7aKZbeP.png

v2 bez grafiki w lewym, górnym rogu:

IFral2D.png

Dynamiczny (animacja):

8x64hgz.gif

Od siebie jeszcze dodam, że pracuje w branży, jak i studiuje grafikę komputerową, więc chyba aż tak źle nie jest :) Bywa też, że rysuje cyfrowo, więc tego typu formy graficzne, gdyby były potrzebne również byłabym w stanie zaprojektować.

Edited by Ayagraf
  • Like 1

Hoho!

Mi się podoba! Miodzio <3

Napis idealny, kolorystyka dobrze dobrana, światło idealnie rzucone, C4D i świetliki dobrze zastosowana, a nie nawalone w X ilości jak niektórzy pseudo graficy robią.

Nie ma pikselozy i przykuwa oko.

Duże tak!

• Like 1

Grafika super, od razu widać, że ma się do czynienia z zawodowcem. Z tego co widzę projektujesz również całe layouty stron pod metina?

Co do baneru, to można by było spróbować dać logo i napis bardziej na środek grafiki?

Grafika super, od razu widać, że ma się do czynienia z zawodowcem. Z tego co widzę projektujesz również całe layouty stron pod metina?

Co do baneru, to można by było spróbować dać logo i napis bardziej na środek grafiki?

Projektuje website'y pod różne tematyki, nie tylko nawiązujących do gier.

Co do banneru, to został specjalnie tak zaprojektowany. Gdyby dać treść na środek przysłoniłoby to postacie, co automatycznie zwaliło całą kompozycję i efekt wizualny.

Estetyka to postawa.

Twoja praca jest bardzo dobra.

Napis na środku popsuł by całą kompozycję ;_;

Umiesz rysować zwierzęta na avatar?

Estetyka to postawa.

Twoja praca jest bardzo dobra.

Napis na środku popsuł by całą kompozycję ;_;

Umiesz rysować zwierzęta na avatar?

Zależy jakie. Koni np. nie umiem :P Nie mogę ogarnąć ich anatomii podczas rysowania.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines