Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

programuj24.pl

Nowy
  • Content Count

2
  • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About programuj24.pl

• Rank
    Gram w grę
  • Birthday 03/16/1995

Contact Methods

• Gadu-Gadu
    45480432

Profile Information

• Gram w
    The Settlers, Plemiona
  • Ulubiona gra
    The Settlers
  • Hobby
    Programowanie&webmastering
  1. Witajcie, czy ktoś z Was drodzy forumowicze gra w plemiona? Jeżeli tak to na jakim świecie?
  2. Java jest szybka, aplikacje stworzone w Javie nie są tak "upierdliwe" dla procesora jak w C++, jednakże Java jest dopiero bardzo młodym językiem, to nie ma aż tak dużych możliwości jak C++( w C++ powstają systemy Windows czy Linux). Co jest łatwiejsze do nauczenia? Zdecydowanie C++(bynajmniej dla mnie) aby poznać Javę trzeba poznać C++. Android-system oparty na Linuxie, pisane na niego aplikacje są połączeniem C++ i Java, w C++ jest całe zachowanie aplikacji a w Javie jest "emulator", w którym aplikacja jest odpalana.
  3. programuj24.pl

M&F Player

Witam, chciałbym się Wam pochwalić moim odtwarzaczem muzycznym o nazwie M&F Player. Odtwarzacz korzysta z biblioteki BASS. Pragnę podkreślić iż jest to wersja beta. Szczegółowy opis programu znajdziecie na http://www.programuj24.pl/showthread.php?tid=7 w załączniku umieszczam odtwarzacz.
  4. Siemka. Jestem Tomek, mam 18 lat. Interesuję się programowaniem, webmasteringiem, psychologią. W wolnych chwilach tworzę programy. Mój pierwszy odruch gdy trafiłem na to forum? Wow ale fajne. Więc postanowiłem się u Was zarejestrować, ocena forum to 10/10, Adminie odwaliłeś kawał dobrej roboty. Pewnie zapytacie czemu taki nick? Już odpowiadam, otóż prowadzę forum od stycznia br. i bardzo chcę aby się ono rozwinęło. W razie pytań piszcie śmiało. Pozdrowionka dla wszystkich:)
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines