Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Problem z wejściem na teamspeaka

FabiK
 Share

Recommended Posts

Mam problem z wejśćiem na grywamtu.pl nie miałem dotąd problemu z tym teamspeakiem lecz po pownemy czasie zaczął wyskakiwać mi błąd tego typu <19:50:21> Trying to resolve hostname grywamtu.pl
<19:50:21> Trying to connect to server on grywamtu.pl
<19:50:32> Failed to connect to server

Tak Mieszkam w Polsce Wojewódzctwo Śląskie wszyscy moi przyjaciele normalnie bez żadnych problemów przebywają na teamspeaku lecz ja od pewnego czasu mam ten błąd. Próbowałem go odnistalować i zainstalować lecz i tak ta próba nie powiodła się , zależy mi na tym teamspeaku spowodu miłej administaracji która zawsze pomoże .Proszę o pomoc .

Edited by FabiK

<18:20:06> Trying to connect to server on 94.23.214.54

<18:20:17> Failed to connect to server

A nie zostałeś tak przypadkiem zbanowany, bądź też zablokowany przez jakiegoś administratora? To również może być spowodowane ową niemocą, wejścia na TS.

A nie zostałeś tak przypadkiem zbanowany, bądź też zablokowany przez jakiegoś administratora? To również może być spowodowane ową niemocą, wejścia na TS.

To już inna sprawa.

On nie może połączyć się z hostem.

opisze wam sprawe po której nie mogłem ponownie wejść na wasz serwer teamspeak , dnia około 24 grudnia siedziałem 16 godzin bez przerwy (wiadomow wolne itd ) na waszym team. postanowiłem złożyć życzenia na inny team speak . Kiedy wróciłem ten błąd zaczął wskakiwać przy próbie wejśćia na serwer . Pomocy . , lub nie da sie tego naprawić  ?

• Owner

Widzę, że nie masz bana na IP. Podaj mi swoje Unikalne ID (Unique ID), a jak nie wiesz co to, to ostatecznie daj nick z TS.

Możesz też spróbować zmienić swój identyfikator, który masz przypisany do zakładki (w Manage Bookmarks) i spróbować połączyć się.

Spróbuj też z innego internetu (IP), może przez VPN?

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines