Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Problem z myszką

Daniel
 Share

Recommended Posts

Czeeeeść

Ostatnio miałem mały problem. Mianowicie chciałem skopiować kawałek tekstu z komputera na laptopa, więc normalnie skopiowałem do myszki (prawy przycisk myszy >> kopiuj), przepiąłem mysz z komputera do laptopa i mimo wielu prób, instalacji sterowników itd. nie mogłem wkleić.

Ma ktoś jakiś pomysł co mogło być przyczyną?

Edited by Daniel
  • Like 1

Witam. Myszka jest tylko narzędziem wejściowym i nie służy do przenoszenia pamięci. Kiedy skopiujesz jakiś tekst zapisuje się on w schowku w komputerze a nie w myszce. Nie chcę być wredny ale dzisiaj wie to każdy 9-latek. jak chcesz coś "przetransportować" do innego urządzenia użyj pendraiva lub płyty CD. Mam nadzieję że pomogłem.

1 hour ago, Subtelny said:

Naucz się być fajnym gdzie indziej. Albo wymyśl coś własnego ;)

Ostatnio czytałem poradnik "Jak być śmiesznym" autorstwa Fiodora Dostojewskiego (ten sam, co napisał powieść "Idiota"). Myślałem że czegoś się z tego nauczyłem :c

• 2 weeks later...

To jest okropne zachowanie. Nie zasługujesz na tytuł "Moderatora lokalnego". Chciałem pomóc bo naprawdę uwierzyłem, że miałeś taki problem. A zostałem wyśmiany i poniżony. Dlaczego? Bo chciałem pomóc. A ty po prostu zrobiłeś okrutny żart. Tracę wiarę w to forum. Nie jest już takie jak dawniej. I tak pewnie ciebie to gówno obchodzi a czytając tą odpowiedź pewnie myślisz sobie "Jaki idiota ten hubertusol". Gdybym mógł, na pewno nie poleciłbym tego forum.

Edited by hubertusol