Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

• 0
Gość Dracolla654

Problem z gra miscreated

Pytanie

Gość Dracolla654

Hej! Mam pewnien problem z grą miscreated dostępna na platformie steam.  Mianowicie chodzi o to  , że kiedy podbiega do mnie zombi gra w trybie pelnoekranowym  grazacina sie i slysze ostatni dzwiek z gry oczywiscie zaciety i nie moge  wyłączyc ani zminimalizowac nic, w trybie okienka gra sie zamyka ale pokazane jest , że gra jest wlączona. Jest to strasznie irytujace  ponieważ zawsze trace swoje przedmioty i respie sie w innym miejscu. Zauważyłem rowniez zbugowane chanki  np smietniki  buguja sie i sa czerwone  itp... Chcialbym to jak najszybciej naprawic bo nie da sie grac w to super gre. Mysle ze to jakis problem w plikach. Z góry mowie ze gre reinstalowalem 2 razy i naprawialem pliki lokalne. Dzieki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin