Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

 • Ogłoszenia

  • Arewar

   Rekrutacja na Redaktora Gazetki forumowej-Otwarta   04.09.2017

   Witajcie   Zapraszamy do aplikowania na stanowisko Redaktora. Podania prosimy składać w tym dziale KLIK. Nabór trwa do odwołania.   Wzór: Imię: Wiek: Coś o sobie: Ile mógłbyś tygodniowo napisać artykułów: Tematyka, o której chciałbyś pisać: Przykładowy artykuł:  
[[Template forums/front/topics/topic is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]
 • Podobna zawartość

  • Przez SateDoyate
   Siemka ponownie. 
   Zacznę może od tego, że DDOS to takie wprowadzanie przez ludzi botów, których celem jest zniszczenie serwera (lagują serwer, konsolę). Zaczniemy sposobami, które według mnie są łatwe.
    
   1) Wszyscy myślą, że takie boty to mają różne IP i Porty, rzeczywistość jest inna. Wystarczy, że zbanujemy IP jednego z botów. 
   Przykład:
    
   Na serwer wbija nam jakiś tam "Bot Numer Jeden":
   Sprawdzamy IP: 
   25.88.139.217:2025
   No to wpisujemy w konsolkę banip 25.88.138.217
   No i pozbywamy się botów.
   PAMIĘTAJCIE! NIE BANUJCIE Z PORTEM!
    
   2) Drugi sposób łatwiejszy od tamtego, to ściągnięcie pluginu pod nazwą "AntiBot" lub "Easy anty Join Bot Proxie"
   http://dev.bukkit.org/server-mods/antibot/ http://dev.bukkit.org/server-mods/easy-anti-join-bot-proxie/ Oczywiście zaawansowani zawsze znajdą sposób na ominięcie tych pluginów. 
   Jeśli zastosujcie się do tych porad, to możecie być w 90% bezpieczni przed atakiem DDOS'a 
    
  • Przez MOKRAczternastka
   Stacho, Server Query, z Elitets3.pl ddosuje inne teamspeaki w celu wybicia się na szczyt najlepszych tsów w Polsce. Nagranie zostało pobrane z jego kanału twitch. Autor nie był świadomy, że miał uruchomiony program do nagrywania stream.   Stacho, the main server admin EliteTS3.PL (TeamSpeak3), uses illegal DDOS attacks, in order to destroy the other servers, take off the top. Until now, used DDOS attacks on Teamspeak servers, websites and even disconnect the internet. He was not aware that during the attack he launched on Twitch.tv Stream.       Dowód: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qpqva7SqTqE
 • Kto przegląda   0 użytkowników

  Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×