Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Radek1288

Prezentacja Servera Team Speak 3 GryWamTu.pl

Rekomendowane odpowiedzi

11781616_1025532810804348_7708010967540017358_n.png.2b6858e15b6205330bea7a1f1a25b68b.png

b_560_95_1.png

W tym krótkim temacie postaram się przybliżyć wam nasz serwer: GryWamTu.pl

Nazwa Serwera: GryWamTu.pl

Ilość slotów: 1024

Typ Serwera: TeamSpeak3

IP Serwera:

ts.grywamtu.pl 

ts3.grywamtu.pl

grywamtu.pl 

178.217.188.146

Darmowe kanały bez aktualizacji daty: TAK

Kanały VIP i PREMIUM: TAK

Boty muzyczne 24/7: TAK

Pomocna Administracja: Oczywiście, że TAK

Kanały: publiczne, prywatne, tymczasowe: TAK

Strefa eventów: Jak najbardziej

 

Jeżeli szukasz przede wszystkim stabilnego,  dostępnego 24/7 TeamSpeak'a to lepiej trafić nie mogłeś. Wszystko, czego oczekujesz może Ci zapewnić.

Darmowe kanały prywatne oraz Vip. Boty muzyczne grające najlepsze, a zarazem najnowsze HITY. Ewenty co dwa tygodnie, niskie pingi. To wszystko znajdziesz na GryWamTu.pl Śmiało zbieraj ekipę znajomych i dołącz do naszej wspaniałej społeczności...

Męczy Cię aktualizacja daty w topicu u nas wszystko jest zautomatyzowane i to wszystko robi bot serwerowy, wystarczy, że wejdziecie na kanał i zostaje on zaktualizowany. Posiadamy również miłą, pomocną administrację. Ty również możesz stać się jednym z nas pisząc podanie. Więc jeśli Cię przekonaliśmy tą krótka prezentacją nie zwlekaj i łącz się z najlepszym serwerem. Więcej informacji możesz uzyskać przeglądając nasze forum.

 

Znajdziesz nas na:

Facebooku

https://www.facebook.com/grywamtu/

GameTracker

https://www.gametracker.com/server_info/ts.grywamtu.pl:9987/

Tutaj możecie zobaczyć multimedialną prezentację naszego komunikatora

Wspieramy również:

Serwery Hurtworld

http://hw69.pl/

Metin2

https://forum.zamoria.pl/

Jeżeli chcesz jeszcze więcej o nas wiedzieć szybko łącz się z naszym serwerem i pytaj śmiało administracji, która na pewno Ci pomoże ;)

Pozdrawiamy zespół Administracji GWT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez Dark_Side
   IP serwera: ts.grywamtu.pl
    
   Nazwa Serwera: TeamSpeak3 dla graczy
   Eventy: Karaoke, Idol, Jaka to Melodia
   Typ serwera: TeamSpeak3
   Rekrutacja: DJ, Pomocnik
   Oficjalna strona: www.grywamtu.pl
   Oficjalny fanpage: fb.com/grywamtu
   Godziny up-time: 24/7/365
   Lokalizacja: Polska
   Darmowe Kanały: Tak
   Ilość slotów: 1024
    
   Prezentacja multimedialna:
    
    
   Publiczny Serwer TeamSpeak 3 jeden z największych na świecie, który trzyma dobre ponad 3 lata!
   Administracja Online 24/7!
   Kanały darmowe również vipy i premium!
   Wszelkie trolle zbanowane!
   Nie trzeba już aktualizować daty! Kanały same się aktualizują za każdym razem, gdy wchodzisz na kanał!
    

   IP serwera: ts.grywamtu.pl
    
    
    
   TeamSpeak3 & Serwery gier online: http://grywamtu.pl/
  • Przez Radek1288
   Kai'Sa

   córka pustki
   Opis bohatera:
    
   Żeby przetrwać pośród drapieżników, Kai’Sa stała się jednym z nich. Została porzucona na lata bez żadnej nadziei na ratunek, ale udało jej się przetrwać dzięki sile woli i symbiotycznej drugiej skórze, przybranej od żywej istoty z Pustki. Teraz Córa Pustki jest idealną drapieżniczką rozdartą między dwoma światami — tym, który ją zrodził, i tym, który ją ukształtował.
    
   Umiejętności:
   UMIEJĘTNOŚĆ BIERNA: DRUGA SKÓRA
   Żrące Rany:
   Podstawowe ataki Kai’Sy oznaczają wrogów Plazmą, zadając zwiększające się dodatkowe obrażenia magiczne. Po kilku atakach z rzędu Plazma rozrywa cel, zadając obrażenia eksplozywne zależne od jego brakującego zdrowia.
   Efekty unieruchamiające rzucane przez pobliskich sojuszników nakładają ładunki Plazmy.
   Żywa Broń:
   Symbiotyczny strój KaOKi’Sy przystosowuje się do wybranego przez nią stylu atakowania, w wyniku czego jej umiejętności ewoluują w zależności od stałych statystyk, pochodzących z przedmiotów ze sklepu i poziomu doświadczenia.
    
   Q: ICATHIAŃSKI DESZCZ
   Kai’Sa wystrzeliwuje chmarę pocisków, które po równo trafiają pobliskich wrogów, a każde dodatkowe trafienie tego samego celu zadaje trochę mniejsze obrażenia.
   Żywa Broń:
   Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowych obrażeń od ataku, Icathiański Deszcz wystrzeliwuje znacznie więcej pocisków.
    
   W: SZPERACZ PUSTKI
   Kai’Sa wystrzeliwuje promień energii z Pustki, który ujawnia pierwszego trafionego wroga, zadaje obrażenia magiczne i nakłada ładunki Plazmy.
   Żywa Broń:
   Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowej mocy umiejętności, Szperacz Pustki zadaje więcej obrażeń, a jego czas odnowienia jest częściowo skracany przy trafieniu bohate
    
   E: SUPERDOŁADOWANIE
   Kai’Sa się doładowuje, co chwilowo zwiększa jej prędkość ruchu, ale odbiera możliwość atakowania. Po doładowaniu się Kai’Sa wyciąga większą broń, zwiększając swoją prędkość ataku na kilka sekund.
   Ataki podstawowe skracają czas odnowienia Superdoładowania.
   Żywa Broń:
   Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowej prędkości ataku, Superdoładowanie zapewnia jej chwilową prawdziwą niewidzialność, kiedy się doładowuje.
    
   R: INSTYNKT ZABÓJCY
   Kai’Sa doskakuje z ogromną prędkością, pokonując daleki dystans do miejsca obok wrogiego bohatera oznaczonego Plazmą oraz otrzymuje chwilową tarczę pochłaniającą obrażenia.
    
   PORADY
   Wypatrujcie wrogów poruszających się samotnie, ale miejcie również oczy szeroko otwarte na sojuszników, którzy są już w walce — jeżeli mogą unieruchomić wroga i oznaczyć go Plazmą, Instynkt Zabójcy jest darmową przepustką do szybkiego zabójstwa.
   Żywa Broń zmienia zakupione przedmioty kluczowe w poważne skoki mocy, więc nie wahajcie się walczyć. Przystosowania Kai’Sy sprawdzają się najlepiej, gdy powrócicie do bazy, a tuż po tym udacie się na wypad — w końcu wyewoluowaliście te nowe zabójcze usprawnienia z Pustki, by farmić bohaterów, a nie stwory.
   Choć Icathiański Deszcz może zniszczyć wroga, który jest dostatecznie odizolowany, by otrzymać pełne obrażenia od salwy pocisków, Kai’Sa jest najbardziej zabójcza, kiedy robi dobry użytek ze swoich ataków podstawowych. Jej umiejętność bierna sprawia, że każdy z nich uderza z dodatkową siłą, a bezustanne nacieranie drastycznie skróci czas odnowienia Superdoładowania, żebyście cały czas mogli zmieniać pozycję.
    
   https://eune.leagueoflegends.com/pl/featured/champion-reveal-kaisa Więcej informacji na oficjalnej stronie League of Legends.
    
  • Przez Motoparuwek
   Hellbreak.pl Podstawowe Informacje: IP serwera:80.72.41.158:25007 Nazwa serwera:[PL] FREAK FORTRESS 2 | HELLBREAK.PL | Ilość slotów:20 Tryb rozgrywki:Freak Fortress Opiekun: Fors Na Czym Polega Ten Tryb? Słyszałeś kiedyś o trybie "vs Saxtonhale"? jak tak to idealnie trafiłeś, bo to jest właśnie "Vs Saxtonhale" Tylko że ROZBUDOWANY. Rozbudowany?  Tak rozbudowany czyli zostały w nim dodane nowe bossy jak np. Gaben, Vader, One Punch Man, Itp. Nigdy nie słyszałeś o "saxtonhale"? Ten tryb polega na tym że jest jeden gracz (wybierany losowo) zostaje bossem który ma sam walczyć przeciwko całemu serwerowi. Oczywiście jest to trudne, ale co jeżeli dostajesz pięści co zabijają na jedne uderzenie? albo jak dostaniesz super prędkość i 10000HP? Dlaczego Hellbreak? - Miła, ogarnięta i gruba administracja - Ciągłe aktualizacje serwera (nowe bossy itp.) - Możliwość zakupu rangi VIP - Wspaniała atmosfera wśród szanujących się graczy - Autorskie pluginy oraz Bossy - Najlepszy balans bossów - Fajne powerUP'y A Co Daje Vip? Daje dostęp do komend: - !drwiny - !boss (daje możliwość wyboru boss'a) - !rozmiar (zmienia rozmiar postaci) - !robot (zamienia w robot'a) Też dostajesz bonusy: Regeneracja metalu dla engineer'a co 5 sek 10 metalu wspinanie się po ścianach jako sniper (tylko z meele) Jeżeli chcesz dołączyć do najlepszego serwer Freak Fortress 2 W Polsce To Wbijaj do nas! IP: 80.72.41.158:25007
  • Gość Motoparuwek
   Przez Gość Motoparuwek
   [align=center][img=https://i.imgur.com/Ur098Ul.jpg] [b][img=600x74]https://i.imgur.com/CWOPras.png[/img] [size=medium][color=#0000FF]IP serwera:[/color][color=#4dffa6] [/color][color=#FFA500][u]80.72.41.158:25007[/u][/color] [color=#0000FF]Nazwa serwera:[/color][color=#4dff4d] [/color][color=#FFA500][PL] FREAK FORTRESS 2 | HELLBREAK.PL |[/color] [color=#0000FF]Ilość slotów:[/color][color=#a6ff4d] [/color]20 [color=#0000FF]Tryb rozgrywki:[/color] [color=#FFA500]Freak Fortress[/color] [u][url=http://hellbreak.pl/forum/showthread.php?tid=887][color=#FFA07A]REGULAMIN[/color][/url][/u] [color=#ff0000]Opiekun: [/color][color=#800080]Fors[/color][/size][/b] [img=600x67]https://i.imgur.com/1oSTC2i.png[/img] [color=#DAA520]Słyszałeś kiedyś o trybie "vs Saxtonhale"? jak tak to idealnie trafiłeś, bo to jest właśnie "Vs Saxtonhale" Tylko że ROZBUDOWANY. Rozbudowany?  Tak rozbudowany czyli zostały w nim dodane nowe bossy jak np. Gaben, Vader, One Punch Man, Itp.[/color] [b][u][color=#FF0000]Nigdy nie słyszałeś o "saxtonhale"?[/color][/u][/b] [color=#DAA520]Ten tryb polega na tym że jest jeden gracz (wybierany losowo) zostaje bossem który ma sam walczyć przeciwko całemu serwerowi. Oczywiście jest to trudne, ale co jeżeli dostajesz pięści co zabijają na jedne uderzenie? albo jak dostaniesz super prędkość i 10000HP?[/color] [img=600x89]https://i.imgur.com/7S5l5JQ.png[/img] [size=medium][color=#FF8C00]- Miła, ogarnięta i gruba administracja[/color] [color=#FF8C00]- Ciągłe aktualizacje serwera (nowe bossy itp.)[/color] [color=#FF8C00]- Możliwość zakupu rangi VIP[/color] [color=#FF8C00]- Wspaniała atmosfera wśród szanujących się graczy - Autorskie pluginy oraz Bossy -Najlepszy balans bossów -Fajne powerUP'y[/color][/size] [size=x-large][color=#99ff99][u][img=600x78]https://i.imgur.com/deSbgmp.png[/img][/u][/color][/size] [color=#DAA520][size=medium][b]Daje dostęp do komend:[/b] - !drwiny - !boss (daje możliwość wyboru boss'a) - !rozmiar (zmienia rozmiar postaci) - !robot (zamienia w robot'a) [b]Też dostajesz bonusy:[/b] Regeneracja metalu dla engineer'a co 5 sek 10 metalu wspinanie się po ścianach jako sniper (tylko z meele)[/size][/color] [color=#0000FF][u][b][size=x-large]Jeżeli chcesz dołączyć do najlepszego serwer Freak Fortress 2 W Polsce To Wbijaj do nas[/size][/b][/u][/color] [color=#FF0000][size=x-large][b]↓[/b][/size][/color][color=#FF0000][size=x-large][b]↓[/b][/size][/color][color=#0000FF][u][b][size=x-large]Tutaj[/size][/b][/u][/color][color=#FF0000][size=x-large][b]↓↓[/b][/size][/color] [img=700x75]https://i.imgur.com/Wv7dD8W.png[/img]
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin