Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Precraft

Nowy
 • Posts

  2
 • Joined

 • Last visited

About Precraft

Precraft's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. @aktualizacje Na projekcie pojawiła się nowa oprawa graficzna (logo) ✨ Discord serwera: https://discord.gg/7WBWYdrbEu ✨ Strona główna: https://www.precraft.pl/ ✨Facebook serwera: https://www.facebook.com/PreeCraft/ Ruszył trailer:
 2. https://i.imgur.com/gIU8ixw.png Cześć! Chciałbym przedstawić CI nowo powstający serwer na znanej survivalowo eksploracyjną grze o nazwie Minecraft. Serwer jest tworzony od gracza dla gracza pod wersje 1.18.1, jego tryb będzie Survival Działki Wpadł pomysł na zrobienie czegoś fajnego, nowego z podejściem do gracza, z wieloma fajnymi konkursami, z wieloma możliwościami a jakimi dokładnie? Sprawdź SAM! Co możemy Ci zaoferować? - Stabilny dedykowany hosting - Ciekawe konkursy *do wygrania minimum konta spotify, kwoty pieniężne, nagrody na serwerze, koszulki z naszym logo i wiele więcej! - Pomocną dłoń - Odpowiednie podejście do każdej osoby - Ciągłe aktualizacje - Autorskie pluginy w pełni spolszczone *nie zamykamy się tylko na jedną edycję ale powoli zaczynamy prace nad drugą, która będzie o wiele lepsza od pierwszej! Z samej rozgrywki pokażemy Ci takie zasoby jak: - Różne nagrody do odebrania tygodniowe, miesięczne - Urozmaicone Topki - Ciekawa waluta na serwerze - Bezpieczny system wymian - Różne fajne kity na serwerze - Zautomatyzowany sklep - Coinsy za zabicie gracza bądź moba i wydanie je - System skrzyń i ich kluczy I wiele innych! START SERWERA PRZEWIDYWANA NA 05.05.2022 Niedługo ruszy rekrutacja w nasze szeregi! Niedługo projekt ujrzy nową szate graficzną i pojawi się strona na FB! Bądź na bieżąco wpadnij na naszego discorda! https://discord.gg/7WBWYdrbEu Obecnie trwa konkurs na zdobycie jak największej ilości zaproszeń discorda a do wygrania są ciekawe nagrody! Do zobaczenia !
×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines