Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Prεzεs

ROOT TeamSpeak 3
  • Zawartość

395
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

7

Ostatnia wygrana Prεzεs w dniu 2 Lipiec

Użytkownicy przyznają Prεzεs punkty reputacji!

11 obserwujących

O Prεzεs

• Tytuł
    TeamSpeak3 Admin
  • Urodziny 02.01.1994

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    ROOT

Ostatnie wizyty

10748 wyświetleń profilu
  1. Prεzεs

Kosz: [Przyjęte] Podanie o kanał VIP

Wiadomość automatyczna Temat przeniesiono z forum: Wnioski > TeamSpeak3 > GryWamTu.pl > Podania na kanał VIP do forum: INNE > Kosz
  2. Prεzεs

Kosz: [Przyjęte] Podanie o kanał VIP

Temat został zamknięty! Możliwe powody zamknięcia tematu: Temat został zakończony. Temat został napisany podwójnie. Temat naruszał regulamin forum. Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni. Odpowiedź w temacie została udzielona. Zamknięto na prośbę autora.. Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie. Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.
  3. Prεzεs

Kanał VIP

Cześć, proszę o weryfikacje @pauliś. Wkrótce się odezwiemy z informacją zwrotną. Pozdrawiam, Prezes
  4. Prεzεs

[Odrzucone] Ruschova Pantera

Temat przedawniony. Damian19 gdybyś miał jeszcze jakiś problem napisz to w nowym poście.
  5. Prεzεs

[Odrzucone] Petrus XX ban???

Temat nierozwiązany. Użytkownik nie odpowiedział na post.
  6. Prεzεs

[Odrzucone] Propozycja Warta Uwagi

Cześć, każdy może wyrazić swoje zdanie, ale Radek ma obecnie najwyższą range jaką można na ten moment dostać. A takie prośby z racji sympatii między wami raczej nic nie dadzą. Jednak gdybyś miał jeszcze jakieś ciekawe pomysły chętnie o tym przeczytam. Tak czy siak dziękuje za propozycje usprawnienia serwera. Pozdrawiam, Prezes
  7. Prεzεs

[Odrzucone] Zaproponowanie Rangi

Cześć, zgadzam się z Radkiem. Ranga nie ma żadnego pokrycia. Od tego jest administracja. Pozdrawiam, Prezes
  8. Cześć, zgodnie z tym co napisał Arewar po przyjaciela należy napisać do Pauli, aczkolwiek za śmieszkową wiadomość od razu blokuje Ci możliwość otrzymania takiej rangi. Pozdrawiam, Prezes
  9. Prεzεs

[Przyjęte] menda

Witam serdecznie, temat wyjaśniony przez Radka. Rozwiązanie w wiadomości powyżej. Pozdrawiam, Prezes
  10. Prεzεs

[Przyjęte] POCHWAAŁA NA CZAKI18

Witam serdecznie, dziękuje za pochwałę dla naszego admina. Dołożyłeś swoją symboliczną cegiełkę, dzięki której być może otrzyma szybciej awans. Pozdrawiam, Prezes
  11. Prεzεs

[Przyjęte] Pochwała czaki18

Witam serdecznie, dziękuje za pochwałę dla Czakiego. "Porządek" to pojęcie względne i każdy odbiera go inaczej. Nie da się dogodzić każdemu a my od lat jednak działamy z bardzo dobrym skutkiem. Być może za niedługo dostanie awans na wyższą rangę za jego zasługi. Pochwałą dołożyłeś do tego swoją cegiełkę. Pozdrawiam, Prezes
  12. Prεzεs

[Przyjęte] Pochwała na HA

Witam serdecznie, dziękuje za pochwale dla Radka natomiast na ten moment ma już najwyższą range na jaką można awansować. Pozdrawiam, Prezes
  13. Prεzεs

[Odrzucone] Podanie na administratora

Witam serdecznie, Maćku w kwestii twojego podania niestety nie mogę przychylić się ku pozytywnej decyzji przyjęcia Cię na stanowisko Administratora. Z tego co widzę zamierzasz w swoim życiu wprowadzić sporo zmian co bardzo negatywnie wpłynie na twoją aktywność. Natomiast pomimo tego, że bardzo zachęcająco wyglądają deklarowane przez Ciebie możliwe godziny dyspozycyjności nie jestem za przesiadywaniem dosłownie całe dnie na serwerze. Wypalisz się w ten sposób bardzo szybko i nici z dobrego Admina. Kolejnym argumentem, którego użyje do poparcia swojej decyzji jest to, że niestety ale posiadasz swój serwer. Doświadczenie pozwala mi stwierdzić, że będziesz się skupiał na dwóch serwer jednocześnie co przełoży się na twoją prace. Pomimo, że serwer jest mały zdarzało się jak nowi Administratorzy nagabywali w nieprzyjemny sposób użytkowników do zawitania na swoim serwerze. W podaniu uwzględniłeś również cyt. "nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts" . Moim zdaniem jeżeli potrafisz rozmawiać w sposób jaki przystało dla Administratora potrafisz również pisać. Nie są do tego potrzebne specjalne szkolenia. Takie zdania zniechęcają do czytania dalej podania. Niemniej jednak zapoznałem się z całością i moja decyzja pozostaje na ten moment niezmienna. Jednak jeśli w przyszłości zamierzasz zamknąć swój serwer napisz podanie ponownie. Wtedy postaram się spojrzeć na to jeszcze raz "świeżym okiem" i pomyślimy. Mam nadzieję, że zrozumiesz moją decyzje. Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do napisania wiadomości na pocztę. Pozdrawiam, Prezes
  14. Prεzεs

[Odrzucone] Nowa Ikonka dla graczy

Witam, ranga była już na naszym serwerze i ze względów na bardzo małe zainteresowanie została usunięta. Jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe propozycje pisz śmiało. Na pewno je rozpatrzymy Pozdrawiam
  15. Prεzεs

[Odrzucone] Podanie Oliwka

Podanie odrzucone po głębszym rozpatrzeniu podanie.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin