Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Prεzεs

ROOT TeamSpeak 3
  • Zawartość

374
  • Ostatnio

• Wygrane dni

39

Prεzεs wygrał w ostatnim dniu 20 Październik 2017

Prεzεs ma najbardziej lubianą zawartość!

8 obserwujących

O Prεzεs

• Ranga
    TeamSpeak3 Admin
  • Urodziny 02.01.1994

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    ROOT

Ostatnio na profilu byli

10108 wyświetleń profilu
  1. [Odrzucone] Rekrutacja o new admina.

Podanie oczekuje na poprawie ze strony użytkownika. Kontakt PW.
  2. Ikona nie ma nic wspólnego z temat gier czy technologii więc się z pewnością nie przyjmie.
  3. [Przyjęte] Ikonka

W takim razie nie mogę się nie zgodzić Ranga dostępna jest już na naszym serwerze
  4. Witam, Ranga nie sądzę żeby się u nas przyjęła a już mamy baaardzo dużą ilość ikon. Ale jeśli masz coś ciekawszego zrób post. Pozdrawiam
  5. Podoba mi się W takim razie na dniach pojawi się u nas nowa ranga
  6. Witam, Propozycja jak najbardziej na miejscu. Widzę sporą ilość wyświetleń na YT u większych YT'berów więc możemy ją dodać. Jest tylko jeden problem mianowicie ikona. Masz może jakąś propozycje ikony, która jest bardziej wyraźna niż ta którą wrzuciłeś w post? Pozdrawiam, Root
  7. Witam, Myślę że jest to zbędne. Wątpię żeby ktoś chciał mieć takie ikonki. Pozdrawiam
  8. [Przyjęte] propozycja ikonki

Witam, Taka ranga była już dostępna w przeszłości na naszym serwerze i nie cieszyła się dużym zainteresowaniem dlatego została usunięta. Pozdrawiam
  9. [Przyjęte] Pochwała

Dziękujemy za pochwale administratora. Zostanie on z pewnością nagrodzony. Moja mała prośba następnym razem zwracaj większa uwagę na ortografie.
  10. Witam, Nie podoba mi się to jak napisałeś podanie. Piszesz, że z ortografią jest u Ciebie ciężko ale w podaniu widzę niestety masakrę. Pisząc podanie masz czasu tyle ile tylko chcesz, nikt Cię nie pogania więc gdyby Ci zależało i byłbyś sumienny to podanie postarałbyś się napisać w miarę możliwości bezbłędnie. Kolejna sprawa to to zdanie: "Ja jestem kultularnym człowiekmie myślę że moge tak powiedzieć lecz jak toś mnie wyzywam albo moich bliskich to nie dam sb chyba jak każdy normalny człowiek." Jako administrator musisz być kulturalny zawsze niezależnie od sytuacji musisz się dostosować tak aby w miarę możliwości ze stoickim spokojem rozwiązać zaistniały konflikt. To cecha która wyróżnia dobrego administratora. Podanie odrzucam
  11. Lulu przyjęta na okres próbny.
  12. [Odrzucone] Podanie na NA

Podczas krótkiej rozmowy z Paula zadawałaś za dużo pytań niezwiązanych z rekrutacja. Informacje o które pytałaś nie są Ci do niczego potrzebne to raz a dwa rzeczy o które pytałaś mogłaś sama bez większego problemu sprawdzić. Ale że nie lubię wścibskich osób bo z reguły po chwili przekraczają swoje uprawniania i obowiązki jestem zmuszony do odrzucenia twojego podania. Życzę miłego dnia
  13. Petrus XX ban???

Cześć, Krótki poradnik z naszej strony. Wchodząc na TS'a wchodzisz w zakładkę "Tools"/"Narzędzia" następnie "Identities"/"Tożsamość". Wyświetla Ci się okno w którym masz zapewne jedno unikatowe ID które jest wyświetlone po prawej stronie w zakładce "Unique ID". Wygląda ono mniej więcej tak: "0Nyv/JRjhnbKiyhF+FvjYHbHK4s="
  14. jak złożyć podanie na admina