Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Prεzεs

ROOT TeamSpeak 3
  • Zawartość

385
  • Ostatnia wizyta

• Wygrane w rankingu

5

Ostatnia wygrana Prεzεs w dniu 19 Kwiecień

Użytkownicy przyznają Prεzεs punkty reputacji!

9 obserwujących

O Prεzεs

• Tytuł
    TeamSpeak3 Admin
  • Urodziny 02.01.1994

Informacje

Funkcja TS3

• Funkcja na TS
    ROOT

Ostatnie wizyty

10564 wyświetleń profilu
  1. Prεzεs

[Odrzucone] Podanie na administratora

Witam serdecznie, Maćku w kwestii twojego podania niestety nie mogę przychylić się ku pozytywnej decyzji przyjęcia Cię na stanowisko Administratora. Z tego co widzę zamierzasz w swoim życiu wprowadzić sporo zmian co bardzo negatywnie wpłynie na twoją aktywność. Natomiast pomimo tego, że bardzo zachęcająco wyglądają deklarowane przez Ciebie możliwe godziny dyspozycyjności nie jestem za przesiadywaniem dosłownie całe dnie na serwerze. Wypalisz się w ten sposób bardzo szybko i nici z dobrego Admina. Kolejnym argumentem, którego użyje do poparcia swojej decyzji jest to, że niestety ale posiadasz swój serwer. Doświadczenie pozwala mi stwierdzić, że będziesz się skupiał na dwóch serwer jednocześnie co przełoży się na twoją prace. Pomimo, że serwer jest mały zdarzało się jak nowi Administratorzy nagabywali w nieprzyjemny sposób użytkowników do zawitania na swoim serwerze. W podaniu uwzględniłeś również cyt. "nie jestem dobry w pisaniu podań gdyż lepiej wole takie sprawy załatwiać poprzez rozmowe na ts" . Moim zdaniem jeżeli potrafisz rozmawiać w sposób jaki przystało dla Administratora potrafisz również pisać. Nie są do tego potrzebne specjalne szkolenia. Takie zdania zniechęcają do czytania dalej podania. Niemniej jednak zapoznałem się z całością i moja decyzja pozostaje na ten moment niezmienna. Jednak jeśli w przyszłości zamierzasz zamknąć swój serwer napisz podanie ponownie. Wtedy postaram się spojrzeć na to jeszcze raz "świeżym okiem" i pomyślimy. Mam nadzieję, że zrozumiesz moją decyzje. Jeżeli jednak masz jeszcze jakieś pytania zapraszam do napisania wiadomości na pocztę. Pozdrawiam, Prezes
  2. Prεzεs

[Odrzucone] Nowa Ikonka dla graczy

Witam, ranga była już na naszym serwerze i ze względów na bardzo małe zainteresowanie została usunięta. Jeżeli masz jeszcze jakieś ciekawe propozycje pisz śmiało. Na pewno je rozpatrzymy Pozdrawiam
  3. Prεzεs

[Odrzucone] Podanie Oliwka

Podanie odrzucone po głębszym rozpatrzeniu podanie.
  4. Prεzεs

[Przyjęte] Pochwała dla Flow'a i Cebuli

Cześć, dziękuje za pochwałę naszej administracji. Zawsze miło czyta się takie wiadomości! Pozdrawiam, Prezes
  5. Prεzεs

[Przyjęte] Zmiana ikonek

Cześć, Tak jak napisał Paweł ikony zostały zmienione. Opóźnienie było spowodowane małymi problemami technicznymi. W przyszłym roku postaramy się aby podobna sytuacja nie miała miejsca. W razie dodatkowych pytań proszę pisać do mnie na skrzynkę. Pozdrawiam, Prezes
  6. Prεzεs

[Odrzucone] Rekrutacja o new admina.

Podanie oczekuje na poprawie ze strony użytkownika. Kontakt PW.
  7. Prεzεs

[Odrzucone] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl

Ikona nie ma nic wspólnego z temat gier czy technologii więc się z pewnością nie przyjmie.
  8. Prεzεs

[Przyjęte] Ikonka

W takim razie nie mogę się nie zgodzić Ranga dostępna jest już na naszym serwerze
  9. Prεzεs

Witam, Ranga nie sądzę żeby się u nas przyjęła a już mamy baaardzo dużą ilość ikon. Ale jeśli masz coś ciekawszego zrób post. Pozdrawiam
  10. Prεzεs

[Przyjęte] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl

Podoba mi się W takim razie na dniach pojawi się u nas nowa ranga
  11. Prεzεs

[Przyjęte] Propozycja nowej rangi dla Ts.grywamtu.pl

Witam, Propozycja jak najbardziej na miejscu. Widzę sporą ilość wyświetleń na YT u większych YT'berów więc możemy ją dodać. Jest tylko jeden problem mianowicie ikona. Masz może jakąś propozycje ikony, która jest bardziej wyraźna niż ta którą wrzuciłeś w post? Pozdrawiam, Root
  12. Prεzεs

Witam, Myślę że jest to zbędne. Wątpię żeby ktoś chciał mieć takie ikonki. Pozdrawiam
  13. Prεzεs

[Przyjęte] propozycja ikonki

Witam, Taka ranga była już dostępna w przeszłości na naszym serwerze i nie cieszyła się dużym zainteresowaniem dlatego została usunięta. Pozdrawiam
  14. Prεzεs

[Przyjęte] Pochwała

Dziękujemy za pochwale administratora. Zostanie on z pewnością nagrodzony. Moja mała prośba następnym razem zwracaj większa uwagę na ortografie.
  15. Prεzεs

[Odrzucone] Podanie na Admina Ts3 GrywamTu.pl

Witam, Nie podoba mi się to jak napisałeś podanie. Piszesz, że z ortografią jest u Ciebie ciężko ale w podaniu widzę niestety masakrę. Pisząc podanie masz czasu tyle ile tylko chcesz, nikt Cię nie pogania więc gdyby Ci zależało i byłbyś sumienny to podanie postarałbyś się napisać w miarę możliwości bezbłędnie. Kolejna sprawa to to zdanie: "Ja jestem kultularnym człowiekmie myślę że moge tak powiedzieć lecz jak toś mnie wyzywam albo moich bliskich to nie dam sb chyba jak każdy normalny człowiek." Jako administrator musisz być kulturalny zawsze niezależnie od sytuacji musisz się dostosować tak aby w miarę możliwości ze stoickim spokojem rozwiązać zaistniały konflikt. To cecha która wyróżnia dobrego administratora. Podanie odrzucam

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin