Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Polecane posty

Pomysł dobry, stronka fajnie zrobiona. Życzę powodzenia w rozwijaniu ;)

PS. Przenieście na hosting fwl.pl wtedy nie będzie tej reklamy na górze ;)

Edytowano przez Adiczek

Twoja zawartość musi zostać zatwierdzona przez moderatora

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Wczytywanie...

• Podobna zawartość

• Przez Xanoxo
      Cześć,

W tym poradniku przedstawię Wam pokrótce jak zagrać prawidłowo i przyzwoicie swój mecz Warwickiem w jungli.
      Poradnik jest pisany podczas patcha 7.24 i jest "czysto teoretyczny", a więc może tutaj czegoś zabraknąć .
      Przypominam również iż jest to moje prywatne zestawienie z którym gram. Nie musicie się do tego stosować, ja tutaj tylko chcę pomóc początkującym osobą z tą właśnie postacią.

A więc tak:

Proponowane Summoner Spelle:

Proponowany build (opcjonalnie, kolejność kupowania od lewej do prawej):

Proponowana kolejność dodawania umiejętności:

Proponowane runy:

Gdy już jesteśmy gotowi, możemy zaczynać grę

Startujemy z tymi oto przedmiotami:

Najlepiej jest zacząć od strony botlane'u, ponieważ zawsze jest lepszy pool (pomoc przy buffie) i mamy więcej HP po zrobieniu tego campa.

Jak rozpocząć? Gdzie iść? Co robić?
      Tak jak wyżej opisałem startujemy od buffa ze strony botlane'u i wtedy mamy dwie opcje.

Opcja 1
      Jedną z nich jest od razu udanie się na smoka i szybkie pokonanie go (bardzo korzystne dla drużyny), ale jest to dość ryzykowna opcja, ponieważ gdy przeciwny leśnik nad przyłapie na robieniu smoka możemy mieć poważne tarapaty. (Patrz obrazek poniżej)

Opcja 2
      Drugą opcją jest zdobycie 3 poziomu i udzielenie pomocy jednej z linii (górnej bądź środkowej alei), pomoże nam w tym podwójny buff. (Patrz obrazek poniżej)

Przebieg tak zwanego "ganku" (czyli pomóc junglera na wybranej linii, w tym przypadku jest to top albo mid)
      Najlepiej wchodzić na linię, gdy nasz przeciwnik spycha naszego sojusznika pod naszą wieżę. Wtedy przeciwnik jest na otwartym polu i możemy tutaj zainicjować walkę 2 vs 1.
      Plan, który możesz wykorzystać na każdym ganku:
      1. Odpalasz umiejętność E
      2. Przytrzymujesz umiejętność Q na przeciwniku
      3. Gdy już przeskoczysz za plecami przeciwnika klikamy drugi raz E i wtedy przeciwnik otrzymuje efekt "Przerażenie" I jest bezwładny
      4. Udana pomoc na linii, w tym momencie możemy cofnąć się do bazy i kupić przedmioty.

Mam nadzieję, że po tym bardzo uproszczonym poradniku będziesz miał ogólne pojęcie jak zacząć grę Warwickiem.

Good Luck & Have Fun Przywoływaczu!

Poradnik by Xanoxo

• Przez Xanoxo
      Cześć,

W tym poradniku pokażę Wam jak ustawić wiadomość pożegnalną przy wyjściu z serwera.

Krok 1

Klikamy "Narzędzia" a następnie "Opcje" (domyślny skrót klawiszowy Alt + P)

Krok 2

Gdy już jesteśmy w Opcjach wchodzimy w zakładkę "Wiadomości".

Krok 3

Kolejnie w polu "Komunikat o rozłączeniu:" wpisujemy komunikat, który będzie widoczny przy wyjściu z serwera.

Krok 4

Następnie klikamy "Zatwierdź" w prawym dolnym rogu i wszystko gotowe.

Teraz za każdym razem, gdy opuścimy serwer będzie pojawiać się następująca wiadomość, którą tam wpiszemy.

Dziękuję za przeczytanie poradnika, mam nadzieję, że pomogłem rozwiązać Twój kłopot.

Poradnik by Xanoxo
    • Przez lujowy
      R E K L A M A ! X D D D D D   Witajcie!, chciałbym was zaprosić na serwer Shakes & Fidget
      na starej wersji gry. W prezentacji jest tylko kilka rzeczy, które serwer posiada.

http://sfplay.ml/

100 - 
      100 - 
      Oraz paczkę (W ItemShop zakładka plecak), którą zawartość zobaczycie jak wbijecie na serwer

Tutaj macie kilka screenów z gry

A tutaj Screen ItemShopu i czatu
      ItemShop

Chat

Wszystkie zakładki is itd.. zobaczycie w grze !

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.