Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
keleyen

[Poradnik]Błędy w grze ? Mamy na to sposób.

Recommended Posts

Cześć witam was bardzo serdecznie dzisiaj przedstawię wam taki może krótszy poradnik od tamtych ale się przyda.

Jeżeli masz błędy w grze tzn przy uruchomieniu skorzystaj z tego poradnika .

Sprawdzamy spójność plików - Jak to zrobić ?

Klikamy prawym przyciskiem myszki na ikonę Counter Strike ( Na Steamie ) i klikamy właściwości o tak jak na zdjęciu.

YOA5gYZ.png

Następnie jak na zdjęciu.

79Udnpa.png

U mnie werdykt wygląda tak :

euv9D57.png

Przy okazji naprawiło mi pliki :).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By daniofordon
      Witam mam propozycje żeby dodać dział o grze Smite jest to gra z gatunku Moba w 3d bardzo popularna gra + nie dawno wszedł język Polski więc taki dział się przyda i przyciągnie nowych użytkowników jestem też wstanie dodawać jakieś newsy o grze co jakiś czas

Pozdrawiam Daniel
    • By mnich11
      Witam Was!

Niedawno widziałem w internecie bardzo interesującą grę online i nie mam z kim sobie w nią zagrać w wolnej chwili

Może ktoś z Was (forumowiczów) pragnąłby sobie zagrać online ze mną w państwa, miasta - przez internet?  Myślę, że większość z Was ją zna i wielokrotnie graliście w nią tradycyjnie ze znajomymi gdy byliście mali, zasady są zatem  wszystkim znane, ale jakby co mogę przypomnieć zainteresowanym

Miłośników zapraszam do napisania odpowiedzi w tym wątku, albo kontaktując się ze mną na PW jednak preferuję odpowiedź w wątku poniżej

W tą grę możecie sobie takżę pograć ze znajomymi tutaj: https://panstwamiasta.pl

Czekam na odpowiedzi!
      Adam
    • By keleyen
      Witam ! Chciałbym na wstępie napisać , chciałbym ten dział rozkręcić na tyle ile się da aby on funkcjonował na tyle żeby każdy był zadowolony ja i użytkownicy oraz administratorzy .
      Pierwszy rzut oka tej gry jest po prostu niesamowity !
      Podziwiamy ta grę z kilkunastu rodzai 
      =>Gra jest całkowicie za darmo 
      =>Duża aktywność graczy
      =>Gra ma już swoje lata a stoi dalej na poziomie weterana.
      =>Co raz nowości 
      =>Dużo serwerów prywatnych PvP / hard 
      Moje minusy to 
      =>Słaba aktywność polaków bardziej spotkana większa liczba na hard serwer.
      Dobrze idziemy dalej kolejny krok w przód .
      Mamy tyle możliwości rozwijania naszej postaci że nam się nie znudzi przez kilka godzin jak inne gry.
      Grając z kimś rozgrywka jest jeszcze o niebo lepsza bo możemy się z kimś dogadać np : na pvp z kimś.
      Zakładając klan i zaproszenie ludzi i potem podbijanie zamków , wojny klanów to jest po prostu cudo 
      ile musimy włożyć pracy w naszą postać i godzin poświecenia to jest po prostu niesamowite ! 
      Sam przeżyłem 120 godzin z tą grą i chciałem więcej i co raz więcej 
      do póki nie zdobyłem celu . 
      Jeżeli zaczynasz grę wiedz że warto zacząć tak fascynująca grę jaka jest Lineage 2 . 
      Dobra idziemy dalej kolejny kroczek tej gry jaki jest to 
      Questy prze cholerę długie Questy co warto robić z znajomymi trwają nawet po 1,5h 
      i zajmują sporo czasu zwłaszcza jak chcemy jakiegoś noblessa zrobić czy sub class do danej postaci . 
      Tutaj cenie to i po prostu jestem zaszczycony tym .
      PvP kolejna rzecz o której warto pisać jeżeli by w tej grze było zabronione pvp to bym nawet nie grał.
      Tam PvP robimy wszędzie oprócz .... Miast za miastem owszem !
      Myślę że taki rzut oka gracza jaki ja miałem był niesamowity!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines