Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
konradowski02

[pomocy] System referencyjny (plugin)

Recommended Posts

Witam! jeżeli ktoś z was ma chwile, to mógłby mi wykonać plugin na system poleceniowy?

o co w nim chodzi? już tłumacze..

Na przykład jest taki sobie gracz Jacek, zaprosił na serwer gracza Kacpra, i gdy nasz gracz Kacper wpisze komende /poleca Jacek

to dla gracza Jacek zaliczy się 1 polecony.

Trzeba zrobić komendy:

- /poleca [nazwa polecającego]

-/poleceni

Komenda /poleceni pokazuje listę osób i ilu polecili, od najwięcej poleconych do najmniej

przykład:

============Poleceni============

1. Jacek [12]

2. Jarek [8]

3. Wiesław [5]

4. Kuba [2]

5. Piotrek [1]

Po co mi jest ten plugin? wpisuje komende /poleceni , sprawdzam i daje vipa / epickie itemki dla osób które poleciły najwięcej graczy.

Proszę o pomoc! wierzę że ktoś ma czas i poświęci na to chwile, myślę, że taki plugin da się zrobić w 20 - 30 minut ;/

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• Guest bananix
      By Guest bananix
      jak dac sobie permissie jestem operatorem i nie mam permissi

• By AthareQ
      No siema, nie działa mi plugin na komendę  taka testowa potem i tak ja zmienię jak zadziała. Nie pokazuje żadnych błędów zresztą screen:  http://screenshot.sh/m7AvbCteUYyex

Proszę o szybką odpowiedź
    • By HeroseQ
      Cześć, jestem HeroseQ. W minecrafta gram od około sześciu lat, a trzy lata temu zacząłem grać w SA:MP na serwerach RolePlay. Wpadłem na dosyć ciekawy pomysł połączenia tych dwóch gier i stworzenia czegoś nowego, tak o to powstał projekt Cube RP. Wiem, że niektórzy gracze minecraft nie wiedzą nawet co to jest ten roleplay. Mam zamiar im to przybliżyć w moich poradnikach, które będę zamieszczał na forum serwera. Ale wróćmy do rzeczy. Pomysł może wydawać się absurdalny, bo przecież to jest tylko minecraft, otóż nie ! Minecraft wbrew pozorom jest w stanie zaoferować więcej niż się wam wydaje. Na pierwszy obiekt wezmę to że bez problemu można stworzyć zaawansowany system chatu, taki jak niektórzy mogli zobaczyć na serwerach RP w SA:MP. Drugą sprawą są banalne do wykonania komendy /me i /do, bez których granie roleplay nie miało by sensu. Myślę że tym wstępem zachęciłem was do zapoznania się z dalszą częścią prezentacji i do wyczekiwania na wielki start !

Rozgrywka będzie scentralizowana, oznacza to że cała akcja będzie toczyła się w małym mieście tak, aby nawet przy małej ilości graczy moglibyście się poczuć jakby otaczało was normalne środowisko. Cała idea gry roleplay opiera się na wcieleniu samego siebie w inną osobę i kreowanie jej wedle własnego uznania i na własny, orginalny sposób. Będziecie mogli zobaczyć system biznesów i frakcji. Biznesy takie jak, siłownia, restauracja, sklep elektroniczny będą własnością jednego, lub kilku graczy. Cały ten system będzie wyposażony w rzeczy które pozornie mogą sprawiać wrażenie nie wykonalnych, ale jest to możliwe. Przykładowo weźmy system wypłat - Gracz po przepracowaniu trzydziestu minut otrzymuje na swoje konto bankowe ustaloną przez swojego szefa stawkę. Teraz pora na objaśnienie systemu frakcji. Frakcje, to nic innego jak organizacje porządkowe i publiczne, które powinny utrzymywać spokuj w mieście. Wyróżniać będziemy cztery typy frakcji: Policja, Straż Pożarna, Pogotowie ratunkowe, Radio. Zasady działania każdej frakcji będą objaśniane z czasem, w ramach tzw. refreshowania tematu.

Zostanie stworzony specjalny system tworzenia i zarządzania swoimi postaciami. Już teraz jestem w stanie powiedzieć, że przy jej tworzeniu będziecie musieli wybrać jej imię, nazwisko, wiek, a nawet pochodzenie. To wy będziecie mogli wybierać, czy wasza postać będzie biznesmenem, policjantem, czy nawet gangsterem. Każdy gracz będzie dostawał oczywiście zestaw startowy, który umożliwi jego postaci odpowiednie przygotowanie i wyposażenie się do dalszej gry na Cube RP. W porównaniu do innych serwerów roleplay, u nas każda postać będzie inna i unikalna ! Chyba na żadnym serwerze nie było tak, że postać mogła mieć własne imię, bo za zwyczaj korzystało się z nicków.

Tak, jak wcześniej napisałem, akcja gry będzie toczyła się w małym miasteczku o nazwie Paradise City, jak sama nazwa wskazuje, miejsce to ma być rajem, ale tak nie do końca. Będzie bowiem ono podzielone na dzielnice, jedną z nich będzie również dzielnica gangów, w której królować będzie przestępczość i bieda. Natomiast w dzielnicy  handlowej będą drogie mieszkania i to właśnie tutaj będzie zlokalizowane większość biznesów. W miasteczku zobaczycie takie budynki jak: sklepy, szpital, komisariat policji, restauracje itp. Puki co nie rozpoczęliśmy budowy, ale powoli układamy sobie plan, z którego będziemy korzystać. Na dniach pojawi się on w prezentacji.

Ciągle nad nią pracuje, chcę aby wpasowała się w klimat projektu i była estetyczna. Oprócz strony zostanie oddane wam do dyspozycji forum, na którym będziecie mogli aplikować o biznesy, tworzyć aukcje internetowe, szukać pracy, oraz kontaktować się z innymi graczami i administracją. Grafikę robię sam i szczerze mówiąc, przyznaje się że jest to amatorska robota, bo na miano profesjonalisty nie zasługuję. Ale mogę wam udostępnić jeden zrzut ekranu z strony głównej, będę starał się go aktualizować w miarę potrzeby. Myślę jednak że strona na razie prezentuje się dobrze, ale opinie na jej temat pozostawiam wam.

-------------------------------------------------
      | Przekierowanie na stronę WWW |
      -------------------------------------------------

HeroseQ - Główny administrator, webmaster i grafik.

Spektra - Administrator

Sindzi - Moderator

Artysta - Moderator

HeroseQ

E-Mail:
      heroseqgame@gmail.com facebook: klik !

• By StackHC
      Witam Serdecznie Wszystkich Graczy Minecraft . Dziś Chciałbym was zaprosić na serwer o 
      Nazwie StackHC 
      Serwer Posiada 60 Slotów 
      Więcej Opcji: 
      PVP: Jest 
      MOBY: Tak 
      White-List: Nie 
      Ogar Administracja: Jest 
      Autorski Spawn: Jest 
      Serwer także Posiada Survival,Mega Drop,Frakcje,Gildie 
      Autorskie EQ,Bronie,Łuki 
      Nas Serwer Posiada,Skrzynki Jak W CS GO Dużo Do Wygrania 
      Na Otwarciu Serwera Każdy Gracz Dostaje VIPA Na 7 Dni