Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Polska Społeczność Desolation Redux


 Share

Recommended Posts

rcalts7.png

Witamy Serdecznie!
 
Zapraszamy wszystkich polskich graczy Arma 3 do rejestracji na naszej stronie Desolation Redux Polska.
DesolationRedux jest portalem poświęconym modyfikacji "Desolation Redux" do gry Arma 3, w którym znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne nowemu jak i zaawansowanemu graczowi tego moda, newsy, poradniki, crafting pomoc i dyskusja na forum, to jest to, czego możesz oczekiwać od naszego portalu!
 
Dlaczego stworzyliśmy Community?
 
Gdy dowiedzieliśmy się o powrocie Desolation Moda w nowej odsłonie, stało się jasne że trzeba stworzyć Polskie Community z prawdziwego zdarzenia i ogarnąć stronę dot. tej modyfikacji na Arme 3.
Tak więc mam nadzieję że szybko się rozwiniemy jako forum i portal oraz stworzymy tutaj silne Polskie Community "Desolation Redux" co pozwoli nam w przyszłości na zabawe na naszym własnym polskim serwerze tej modyfikacji czego sobie oraz i wam z całego serca życzę :) Strona istnieje od paru dni wczoraj została skończona, ale cały czas ciężko pracujemy nad tym by wszystko dobrze działało a także rozwijamy ją dodając cały czas nowe treści i funkcjonalności.
 
Co to jest Desolation?
 
Desolation Redux jest następcą Desolation Mod, od użytkownika OPTiX - samego twórcy moda. Kod jest w pełni orginalny, ale został napisany od nowa by wykluczyć różne błędy i poprawić całą strukturę. Celem projektu jest stworzenie grywalnego oraz płynnego zombie survival moda, tak aby każdy poczuł klimat DayZ Moda lecz na silniku Army 3. Usunięte będą także różne ograniczenia dotyczące serwerów i każdy administrator serwera będzie miał swój panel oraz zostaną zrobione różne poradniki jak dostosować modyfikacje do danej mapy. Wszystkie pliki Desolation będą publiczne i będziemy mogli je uzyskać za pomocą np. Githuba czy Steama - dzięki temu uzyskamy możliwość korzystania z takich rzeczy jak: A3Launcher albo Play With Six.
 
 
Forum i Portal : http://desolationredux.pl
Strona Facebook : https://www.facebook.com/DesolationReduxPolska
Grupa Steam : http://steamcommunity.com/groups/DesolationReduxPolska
Serwer Discord : https://discordapp.com/invite/pgbGahy?utm_source=Discord Widget&utm_medium=Connect
Oficjalne Forum Modyfikacji : http://desolationredux.com/

Edited by DesolationPolska
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Witajcie
 
Pewnie dobrze wiecie że nasze forum było zawieszone przez jakiś czas. Aczkolwiek miało to swoją przyczynę, poprostu przenosiliśmy całą stronę na nowy serwer dlatego to tyle czasu trwało i strona była cały czas offline. Forum w tej chwili nie działa do końca dobrze występują błędy/lagi ale wszystko w ciągu najbliższego czasu będzie poprawiane tak żeby działało w 100% dobrze 1f609.png Jak wiecie niedawno ruszyła zamknięta Pre-Alpha Desolation Redux, niestety mimo otrzymania zaproszenia, nie jestem w stanie brać w niej udziału ze względu na przeprowadzkę, ale jak zwykle wszystkie ważniejsze informacje na temat Reduxa będę starał się na bieżąco wrzucać na naszym Facebooku.
 

Do usłyszenia i zapraszamy na nasze forum 1f609.png


 

Link to comment
Share on other sites

rcalts7.png


 


Witajcie ;)


 


Z przyjemnością możemy oświadczyć, iż dnia (tj. 26.02.2017) zostało przebudowane forum, mieliśmy drobne problemy, ale już wszystko powinno działać, niestety gdy przenosiliśmy pliki uszkodziliśmy bazę danych i wszystkie konta, tematy uległy uszkodzeniu, każdy użytkownik musi zarejestrować się od nowa, dodatkowo zalogowanie jest wymogiem by przeglądać forum.


 


DevBLOGI - wszystkie zaległe devblogi trafiły na forum, wraz z nimi temat zgłoszeniowy, w którym dowiecie się jak zgłosić się do zamkniętych testów REDUX.


 


Warto wspomnieć jeszcze o rekrutacji do ekipy DRP,


obecnie poszukujemy Redaktora, Moderatora oraz Grafika, jeśli ktoś czuje się na siłach i chce pomóc to zapraszamy. 


 


Serwer TeamSpeak - niebawem także ruszy nasz oficjalny serwer głosowy.


 


Więcej informacji na forum


 


Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

rcalts7.png

 

Wracamy po przerwie!

 

Niestety ostatni devblog pojawił się miesiąc temu, a to z tego względu, że obecnie modyfikacja jest w zamkniętych testach i nie było okazji ani czasu, by wypuścić jakieś informacje.

 

DEVBLOG #28

 

Warto dodać, że przez ten czas nasze forum się zmieniało, otrzymaliśmy oficjalne partnerstwo z modyfikacją, a nasz Technik Dawid został oficjalnym Community Managerem modyfikacji.

 

Zapraszamy!

Edited by DesolationPolska
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines