Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

____________________

Twoi Administratorzy :)

Sign in to follow this  
haccier

poke-evo.com

Recommended Posts

PACC/DACC JEST DARMOWY ! Czego możecie się spodziewać ? Tutaj mały spis reszta na zdjęciach. Serwer będzie działać na naszym autorskim silniku PokeEvo 3.13 w spolszczonej kompletnie wersji (silnik jest na podstawie tfs 0.3.6pl1) - Pokemony Kanto oraz Johto - Wiele pokemonów shiny z ich własnymi nazwami np Jadeite Golem - System wydobywania różnorodnych pokeorbów dzieki którym będziecie mogli zmienić swojego pokemona w shiny jeżeli posiadacie odpowiednia ilość - Pływanie statkami do rożnych miast - Podstawowe Systemy jak Latanie, Plywanie , Nurkowanie, Teleportacja, Order - System Ditto : Pokemon Ditto moze zmienic sie w dowolnego pokemona na okreslana ilosc czasu - System Smeargle działa tak samo jak ditto lecz nie zmienia wygladu (uczy sie ataków przeciwnika) - Wiele rozbudowanych questów w wieloma misjami efektami rożnymi drogami do wyboru od czego zależeć będą dalsze misje. - Liderzy sal którzy po każdej walce staja się silniejsi - Wiele trenerów czeka na mapie aby wyzwać was na pojedynek - Gra w 100 % po polsku jednak dla osób przyzwyczajonych do gry po angielsku nie bedzie to zaden problem ponieważ npc bedzie odpowiadał na hi, trade,yes,no oraz na polskie odpowiedniki czesc,handel,tak,nie. Client: Mocno zmodyfikowany otclient w wieloma ciekawymi opcjami - Dzwęki podczas wykonywania różnorodnych akcji : otwieranie balla, scinanie drzew itp. - Dzwieki w poszczególnych lokacjach czy questach - Efekty graficzne mgła, woda, deszcz itp - Panel pokemon w którym wyświetlone sa aktualnie posiadane pokemony ich % życia oraz po kliknięci wybrany pokemon wyjdzie automatycznie. - Pokedex dzięki któremu szybciej znajdziecie wybranego pokemona chociażby po wyglądzie. - TV system wraz z panelem sterowania , liczba widzów itp. - Duel system zintegrowany z klientem - 2 wersje klienta pod OpenGl oraz DirectX9 lub jeżeli nie posiadasz nic client renderować będzie wszystko za pomaca twojego CPU I wiele wiele więcej ale już nie chce mi sie pisać. SCREENY: http://screenshu.com/static/uploads/temporary/8r/4j/te/timn1m.jpg http://screenshu.com/static/uploads/temporary/nc/gi/9x/b95x8h.jpg http://screenshu.com/static/uploads/temporary/1q/e2/sr/wmyvm2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Deather_
   IP: 213.189.55.25:28040


   WWW: infinitycore.pl


   Ilość slotów: 24


   Mod: Poke:GO MOD
   Zapraszam wszystkich na pierwszy w CS:GO serwer Pokemod!

   OPIS:

   Mod pozwala na łapanie pokemonów które dają nam specjalne umiejętności. Każdy pokemon może być złapany na dwa sposoby: po zabiciu(gdy mamy zakupionego balla(/pokeshop)) lub zbierając pokeballa na respie przeciwników.
   Pokemon ewoluuje w kolejne formy i uczy się nowych umiejętności po osiągnięciu danego poziomu(więcej info: /pokedex).
   Każdy pokemon ma maksymalnie dwie umiejętności: jedną pasywną i drugą aktywną.
   Gdy pokemon posiada już umiejętność aktywną i uczy się kolejnej, występuje możliwość zamiany lub anulowania(pozostawienia starej umiejętności).

   Doświadczenie zdobywamy przez: zabijanie przeciwników, podkładanie paki, rozbrajanie i wygrywanie rundy (nawet jak jesteśmy martwi).

   Zapraszamy!

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines