Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil
Nick z TS3: Kêymil 
Dyspozycyjność: W tygodniu szkolnym, oprócz poniedziałków i śród ( po godzinie 19) mogę być dostępny w godzinach 16-01, natomiast w weekendy all day (czasami all night). Ale czakiego i tak raczej nie przebije ^^
Unique ID: tbGBhzvV4vmA0rGEMaKqmgif0ho=
Coś o sobie: Mam na imię Kamil, chodzę do technikum informatycznego. Z programu TeamSpeak3 korzystam od roku 2012 (znam podstawowe komendy języka BBCode, HTML oraz CSS). W swojej "karierze" miałem kilka prywatnych serwerów TeamSpeak, na których tworzyłem rangi i zajmowałem się kanałami, lubię to robić. W wolnym czasie gram w koszykówkę, gierki komputerowe(tj. najczesciej LoL), rozmawiam z ludźmi na teamspeaku. Interesuje się informatyką ,grafiką (coś tam robie w photoshopie),rapem oraz koszykówką - głównie NBA. Uważam się za osobę komunikatywną, jestem wygadany i pozytywny. Uważam, że nadaję się na objęcie roli Pomocnika na serwerze, ponieważ znam TeamSpeak'a , lubię pomagać ludziom, sprawia mi to frajdę i szukam nowych wyzwań, tj. chciałbym byc kimś więcej niż standardowym użytkownikiem. Kiedyś już przechodziłem rekrtutację ale nie stawiłem się na drugi etap, czego żałuję. Mam nadzieję, że podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone.
 Pozdrawiam

Edytowane przez Keymil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Kamil,

Zgłoś się do mnie bądź Rαdєк1288 na wstępną rozmowę w dniach  13.03-23.03.2019

Proszę najlepiej napisać wiadomość prywatną na forum lub znaleźć mnie bądź Rαdєк1288 na TeamSpeaku i umówić się na konkretny dzień i godzinę.

Pozdrawiam ραυℓiś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Drwal00
      Imię: Kamil
      Nick z TS3: Drwal00
      Dyspozycyjność: Jestem w stanie siedzieć na waszym TS3 ile dam rade nie potrafię się określić bardziej ponieważ Pracuje wiem że weekend na pewno mogę całymi dniami a tak to z rana troszkę oraz wieczorem nocami bym mógł. 
      Unique ID: fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      Coś o sobie: Witam, mam na imię Kamil mam 30 Lat nie brzmi to fajnie ale nie ma się czego obawiać jestem spokojną osobą. Moje doświadczenie z TS3 nie jest zbyt duże, oczywiście znam podstawowe rzeczy ( przydzielenie rangi, przydzielenie Kanału oraz inne rzeczy ) szybko się uczę wiec nie widzę w niczym problemu. Z racji tego ze jestem spokojną osobą wiąże się też to ze nie będzie  problemu żebym pomagał innym ludziom siedzącym na waszym TS3 jeśli będzie trzeba będę pomagał oraz doradzał. Z względu na to ze chciałbym zobaczyć coś nowego To będzie dla mnie taki TEST Chciałbym się sprawdzić jak będę się czuł w roli Pomocnika dla mnie to może być nowe przeżycie a dla waszej Drużyny TS3 nowy Pomocnik. Pozdrawiam
    • Przez Drwal00
      1. Drwal00
      2. fgyRw+qkgDc814UmQs4YY9vA1WI=
      3. chillwagon
      4. około 10
      5. niestety nie posiadam
      6. Ponieważ jest nas już sporo i chcielibyśmy mieć swój  kącik w którym mogli byśmy  sobie robić wszystko  jak chcemy bez ciągłych nieproszonych gości grać oraz spędzać czas w spokoju i razem ze swoja ekipą
      7. gramy w gry które przypadną nam do gustu
      8. Od 17 do 30 

• Przez AgBi
      Jako właściciel serwera CuriousCraft prowadzę rekrutację na stanowiska:
      -ChatMode:
      Osoba, która zajmuje się głównie czatem i pilnuje graczy aby nie łamali oni regulaminu.
      -GameMode
      Osoba, która pilnuje, rozgrywki (aby gracze nie bugowali mapy, nie wykorzystywali glitchów i nie korzystali z chetów) i graczy aby nie łamali regulaminu.

Coś o nas: 
      Jesteśmy powstającym serwerem, który ma łączyć w sobie Skyblock z Gildiamii. Jest to oryginalny pomysł, który chcemy wcielić w życie. Posiadamy dobrego budowniczego, programistę oraz sponsora, dlatego nasz projekt rozwija się w dobrym tępię, lecz jedyne czego nam brakuje to osób, które pomogłyby nam w tym projekcie.

Oczekujemy:
      - Znajomości podstawowych komend Pomocnika (oraz umiejętności sprawdzania)
      - Chęci współpracy
      - Pilnowania serwera (pomaganie i kontrolowanie graczy oraz serwera)
      - Sprawnego mikrofonu
      - Discord
      - Rekrutacja 16+
      - Wielu kreatywnych pomysłów
      - Umiejętności pracy w grupie
      - Poświęcania jak najwięcej czasu na serwerze

Oferujemy:
      - Miłą atmosferę
      - Rangę
      - Serwer Discord
      - Możliwość rozwoju
      - Przyjemną grę
      - Zgrany zespół
      - Profesjonalizm

KONTAKT:
      Discord: AgBi#3704
      Discord: GemeseQ#4399
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Regulamin