Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

elo gaming pro

podanie o dodanie do adminitracji.

Polecane posty

Imię: Kuba
Nick z TS3: elo gaming pro
Dyspozycyjność: W zależności od zmiany którą aktualnie posiadam w pracy. Jeżeli pracuje na rano (6:00-12.00) to w takiej sytuacji mam prawie cały dzień na pomoc użytkownikom. wtedy mam czas to lubię pomagać ludziom.
unikatowe id:7tgaN1ntS4yDzFHqWl7HC+lgIVY=
Coś o sobie:

Pomoc ma dawać mi przyjemność z najmniejszych rzeczy, jak gra aktorowi scen jak w teatrze.Na tym serwerze jestem już pół roku ZATEM CHCIAŁBYM BARZO POMAGAĆ LUDZIOM.Lubię bardzo ten serwer, ponieważ ten serwer polecił mój kolega i sam sprawdziłem ten serwer i z takiego powodu.

Mogę dodać jeszcze że swoją osobą dodam do załogi dodatkowy kawałek cegiełki. i stanę się fundamentem dla pozostałych osób na stanowisku jak i przykładu dla użytkowników, co pozwoli nam na dobre wykonywanych obowiązków na odpowiednim poziomie. Ze swojej strony, nie mogę obiecać doświadczenia, które zapewne większość z Was ma wyższe i otwarcie się do tego przyznaję. Przychodzę się tutaj pomóc a nie wywyższać się w przyszłości może i uczyć kolejne osoby, zachowując odpowiedni poziom oraz standardy mogę bez problemu powiedzieć że nikogo nie zawiodę.

Co do osoby o mnie to jestem 19 letni chłopakiem, z dobrym poczuciem humoru, jak i wyczuciem co można do kogo powiedzieć. 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Siasiu
      Nick(TS3): Michał
      Nick administratora: Xαnøxø
      Twoje Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Opis (za co pochwała) : Xαnøxø jest bardzo przyjacielski dla swojego otoczenia, przez co bardzo znaleźć z nim wspólny język. Znam go kilka dobrych lat i z czystym sumieniem mogę przyznać, że znajduje się na odpowiednim miejscu. Czasami na prawdę siedzi na tym TeamSpeak'u, jakby jakieś etaty wyrabiał .  Często również odmawia mi grania, bo robi coś na TeamSpeak'u. Od tygodnia poświęca 1-2 godzinki na przygotowanie mnie do testu na New Admina, za co jestem mu mega wdzięczny, bo sam pewnie nie uczyłbym się w takim tempie jak z nim to robię.

Dziękuję za czytanie moich wypocin! Miłego dzionka!
    • Przez Siasiu
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Michał
      Dyspozycyjność: Czas poświęcony na "siedzenie" na TeamSpeak'u, zależy od mojej szkoły oraz czynności wykonywanych poza nią. Tygodniowo będzie to czas w granicach 6 godzin, natomiast weekendowo może podnieść się nawet do 12 godzin.
      Unique ID: vwLcyAxfddFJpt2QH8r9c/wUkKQ=
      Coś o sobie: No to zacznijmy od tego, że mam na imię Michał i mieszkam w Niemczech w Konstanz (w Polsce pochodzę z Radomska). Dużą frajdę sprawia mi gra w gry komputerowe, ale nie zapominając o pływaniu, siłowni czy też jeżdzeniu na rowerze.  Moją osobę cechuje systematyczność oraz łatwo mi nawiązywać kontakty z nowymi osobami. Gdy podejdę się jakieś zadania to jest ono priorytetem co do moich obowiązków. Swoją przyszłość widzę w logistyce magazynej, w której uczę się, aby w przyszłości wykonywać ten zawód. Liczę się z zdaniem każdej osoby i zawsze jestem bezstronny. Siedzę na tym TeamSpeak'u od bardzo dawna, gdzie z resztą posiadam rangę "Przyjaciel". Mam bardzo dobry kontakt z administracją z którymi rozmawiam dzień w dzień i świetnie się dogadujemy. Moim jednym z celów jest pomóc oraz wsparcie dla GWT, ponieważ na tym TS'ie przesiedziałem najlepsze momenty w moim wolnym czasie. Niestety nigdy nie miałem okazji być administratorem na większych TeamSpeak'ach (Udało mi się kiedyś dorwać administratora na jednym z prywatnych serwerów, ale to nic wielkiego). Administratorzy znają moją osobę, więc nie ma co tutaj więcej dopisywać .

Co do moich "umiejętności" administratorskich oceniam siebie na 8/10.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania

Pozdrawiam
      Michał
    • Przez Ryzu
      Imię: Michał
      Nick z TS3: Ryzu
      Dyspozycyjność: (Jestem po szkole o godzinie 15-16 na ts gram potem wychodzę na dwór z kolegami wracam o 21-22 i gram na komputerze do 12 w nocy.W weekendy i dni wolne najczęściej jestem już od 11 do 16)
      Unique ID:GgGDVGmVCzj5i1CIA1RWGWZ9VNc=
      Coś o sobie: (Minimum 5 pełnych zdań)Mam na imię Michał mam 17 lat, mieszkam w Sosnowcu i uczę się w szkole gastronomicznej i aktualnie jestem w klasie l .Kiedyś byłem administratorem serwera ts3. Kiedyś trenowałem siatkówkę 2 lata przestałem z powodu kontuzji.Znam się trochę na ts3 ponieważ byłem adminem na innym serwerze,potrafię robić kanały,dawać rangi,edytować description i troszkę ogarniam język BBCode. I uważam że powinniście mnie dodać ponieważ spędzam trochę czasu na waszym ts3 i chciałbym dołożyć swoje 3 grosze do tego serwera.
    • Przez benek343
      Imię: Piotr
      Nick z TS3: BeneK
      Dyspozycyjność:  Jak wskazuje wiek chodzę jeszcze do szkoły i tak jak inni mam życie prywatne ;). Na teamspeak'u siedzę codziennie  3-4 godziny czasem dłużej oczywiście w weekendy dłużej nawet do 8 godzin. W niektóre soboty robię tzw "nocki" i przez ten czas siedzę na ts3 aż do upadłego (aż będę padnięty). 
      Unique ID: YQej7C2ZX+OvE+A9SkIBzum7LWU=
      Coś o sobie:
      Jestem Piotr lat 17 (rocznikowo 18) i mieszkam w województwie Mazowieckim interesuję się komputerem ogólnie informatyką, lubię grać w piłkę, lecz zima nie dawała mi na to warunków. Moją wadą ( tak w sumie to nie wiem czy można to nazwać wadą ale raczej chyba zaletą) jest to, że nie oczekuje od nikogo pomocy wolę wszystko robić sam bez niczyjej pomocy oczywiście przy mniej trudnych zadaniach, bo w trudnych takowa pomoc była by niezbędna. Jestem miły oraz otwarty na nowe znajomości, chętnie pomagam każdemu nie tylko na ts też i w życiu prywatnym. Mam fajne poczucie humoru lubię pocieszać ludzi kiedy tego najbardziej potrzebują . Jeśli chodzi o doświadczenie w programie ( myślę, że będzie to gdzieś 8/10 ) to posiadam i to nie małe, stanowisko administratora nie jest mi obce, ponieważ kilka razy posiadałem takie stanowisko: 
      Admina na serwerze kolegi (który niestety upadł) JuniorAdmina na dużym serwerze który także upadł  Współzałożycielem serwera wraz ze znajomym który potrzebował mojej wiedzy na ten temat (nie mam pojęcia co się stało z tym serwerem pewnie też upadł. W sprawie mikrofonu to mam od nie dawna zakupiony nowy więc nie będzie z tym problemu. BBcode jest dla mnie chlebem powszedni tak jak HTML czy CSS, lubię tworzyć strony a BBcode jest podobny do tych języków, nadawanie rang oraz edycje kanałów wraz z opisami nie jest dla mnie problemu. Chciałbym zosatać członkiem tak wspaniałej ekipy dodać coś od siebie w rozwój serwera i nie tylko. Będę się trzymał regulaminu, postaram się należycie wypełniać swoje obowiązki oraz nie zawiodę wyżej ;postawionych rang.

Liczę na jak najszybsze rozpatrzenie mojego podania oraz kontakt
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.