Skocz do zawartości

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Recommended Posts

Imię: Mateusz 
Nick z TS3: BOTTCARRY    
Dyspozycyjność: 8:00 - 14.00    
Unique ID: ylVDewPm2W2JL3RAZJ11nm4B3QY=    
Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Cześć jestem Mateusz mam 19 lat pochodzę z wojwództwa Małopolskiego. Jestem osobą otwartą, sympatyczną skromną ale też potrafię ukarać jak ktoś na to zasługuje. Bywam dość często na waszym Ts i żyję w zgodzię z każdym. Mam dobry mikrofon jak i głos. Mam wiele pomysłów na rozwinięcie wasze Ts :)
Twoje doświadczenie na TS3: Tak szczerze mało rzeczy wiem alę, chciałbym się doszkalać w tym zakresie „Nie wystarczy dużo wiedzieć, a żeby być mądrym.” Heraklit z Efezu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Temat został zamknięty!

Możliwe powody zamknięcia tematu:

• Temat został zakończony.
  • Temat został napisany podwójnie.
  • Temat naruszał regulamin forum.
  • Temat bez odpowiedzi dłużej niż 30 dni.
  • Odpowiedź w temacie została udzielona.
  • Zamknięto na prośbę autora..
  • Chcesz się wypowiedzieć w temacie ? Poproś moderatora o jego otwarcie.

Jeśli nie zgadzasz się z tą wiadomością skontaktuj się z jej autorem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• Przez luterovsky
      Imię: Szymon Wiek: 16 Nick z TS3: luter Dyspozycyjność: Od godziny 15 do 20 , w weekendy oraz dni wolne prawie cały dzień Unique ID: QWwgBpYV2A8rWxRoI0U9psylngk= Coś o sobie (Minimum 5 zdań): Witam , jestem Szymon. Lubię spędzać czas ze znajomymi oraz rozmawiać. Chętnie pomagam innym graczom oraz z nimi rozmawiam. Interesuje się grami i spędzam przy nich dużo czasu. Gdy mam dużo czasu najczęściej przeglądam TeamSpeaka3. Twoje doświadczenie na TS3: z TeamSpeaka korzystam od 2 do 3 lat , byłem administratorem na innych serwerach oraz potrafię przydzielać kanały , ustawiać rangi graczom , ustawiać description oraz inne rzeczy związane z TeamSpeakiem :)
    • Przez Lemons
      Imię: Tomasz  Wiek: 16,5 Nick z TS3: ℓємσиѕ ツ Dyspozyjność: oczywiście że jest  Przesiaduję 6-10 h  Unique ID: El5Vl51E8iJSq49S7RGKpAfYaq8 Coś o sobie: Jestem Tomasz  mam 16,5lat. Interesuje sie sportem w szczegolnosci Pilka nozna oraz lekkoatletyka ale takze lubie esport cs 1.6 
      7.Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? : Ponieważ Przesiaduję bardzo często na ts, chciałbym być pomocny zarówno jak i dla administracji jak i dla graczy. Pilnować żeby gracze nie łamali żadnego punktu z regulaminu. 
      8. Bardzo potrafię bbcode oraz cspacery i php
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.