Jump to content

Witaj gościu! Zarejestruj się tutaj, aby móc w pełni korzystać z funkcji forum. Zachęcamy Cię również do pisania postów i uczestniczenia w forumowym życiu!

Jeżeli jesteś już użytkownikiem naszego forum, zaloguj się klikając tutaj.

Twoi Administratorzy :)

Połączenie z serwerem nie powiodło się

Rudy1
 Share

Recommended Posts

Od 2 dni nie mogę wejść na serwer ts "Połączenie z serwerem nie powiodło się" na innych serwerach jest wszystko ok.

Odinstalowałem ts już z 5 razy jak nie więcej (godzina jest ustawiona dobrze) ale i tak nie mogę sie połączyć. 😥

biblethump:(

Spróbuj połączyć się tekstowo:

● ts.grywamtu.pl  
● ts3.grywamtu.pl      
● Grywamtu.pl            

Jak się nie uda, daj znać.

TAK ... grałem z kumplami i nagle wszystkich wywaliło po czym wszyscy wbili oprócz mnie

(nie moge wejść od jakiś 3/4 dni)

Edited by Rudy1

hAC0+CBnNVrRioXsivPOBz33Ev4=

a nick to był jeśli się nie mylę  .Łudy

ale wtedy miałem inne konto bo zapomniałem hasła nie wiem czy to ma znaczenie

dziś próbowałem sie połączyć na starym laptopie i też nie mogłem.

wsm o każdej godzinie..

ile połączeń jesli chodzi o to ile razy próbowałem to przez 3 dni sie tego trochę nazbierało

a inne tożsamości.. to zmieniałem 3 razy konta 

18 minut temu, Rudy1 napisał:

ile połączeń jesli chodzi o to ile razy próbowałem to przez 3 dni sie tego trochę nazbierało

Nie, chodzi ile połączeń miałeś w sumie jak mogłeś się łączyć?

Ja mam np ponad 2k połączeń, to widać na wiadomości od bota Dorotki, po wejściu na serwer. Czy pamiętasz ile połączeń ty miałeś w ostatnim dniu kiedy mogłeś się łączyć z GWT?

Niestety nie pamiętam :(

szczerze mówiąc nigdy na to nie patrzyłem 

15 godzin temu, Arewar napisał:

Czy zostałeś odłączony z serwera podczas przebywania na nim, czy np wczoraj normalnie byłeś wyszedłeś i dziś już nie mogłeś wejść?

A to dostałem jakiegoś bana czy coś?

wolę spytać bo się kompletnie nie znam 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By Adrian5063
      Psst! Witam serdecznie, chcielibyśmy przedstawić wam serwer PlayNoPay na którym panuje tryb rozgrywki PvP z brakiem mikrotransakcji umożliwiającym uzyskanie przewagi w grze przez jakiekolwiek wpłaty na rzecz utrzymania naszego serwera. Postanowiliśmy stworzyć swój serwer Minecraft, ponieważ bardzo fascynujemy się grą Minecraft oraz podczas rozgrywki na innych serwerach zawsze irytował nas fakt uzyskania przewagi w grze przez mikrotransakcję wspierające dany serwer... Wychodzimy z naszym serwerem naprzeciw oczekiwaniom i prezentujemy wam taki serwer na którym na pewno będziecie się dobrze bawić. Dokładamy wszelkich starań, aby serwer był w pełni zoptymalizowany i umożliwił wam płynną rozgrywkę.

Informacje o serwerze:
      (Dane z dnia 25.09.2021)

- Nazwa » PlayNoPay
      - Adres » PlayNoPay.pl
      - Strona internetowa » https://playnopay.pl/
      - Discord » https://playnopay.pl/discord
      - Tryb » PvP
      - Ilość dostępnych aren PvP » 5
      - Dostępne sloty » 50
      - Wspierane wersje » 1.9-1.17.1
      - Zalecana wersja » 1.17.1

Jakie dalsze plany na serwer?
      Zamierzamy dalej rozbudowywać dostępny tryb PvP, natomiast w przyszłości może zajmiemy się otwarciem sieci serwerów na której będzie można znaleźć popularne tryby SkyWars, SkyBlock, BedWars oraz wiele więcej. Na ten moment puszczamy do was serwer z jedynym trybem PvP, natomiast w przyszłości pomyślimy... Głównie chodzi o to, że wszystko kosztuję i utrzymanie takiej ilości serwerów przerosłoby nas finansowo. Moglibyśmy niby postawić na jednej maszynie parę serwerów, ale nie do końca nas to przekonuję. Dlaczego? Obciążenie powodowane przez jeden z takich serwerów wpływałoby negatywnie na inne serwery postawione na tej maszynie. Pff! Nie ma sensu wprowadzać czegoś tak niestabilnego! Jeśli już to postawilibyśmy każdy serwer na osobnej maszynie tym samym zapewniając pełną stabilność

Spawn

Areny PvP

Mapa Bikini Dolne

Mapa Czarny Klimat

Zapraszamy bardzo serdecznie i życzymy miłej rozgrywki 😼
      Adres serwera: PlayNoPay.pl
    • By skzcklz
      1. Nick użytkownika ubiegającego się o kanał VIP:
      2. UID: 
      3. Nazwa twojego kanału VIP:
      4. Podaj przybliżoną średnią ilość użytkowników na twoim kanale:
      5. Jeśli masz już u nas kanał prywatny podaj jego numer:
      6. Opisz w skórcie dlaczego chciałbyś otrzymać u nas kanał VIP:
      7. Wypisz gry w które najcześciej gracie razem na kanale:
      8. Podaj średnią wieku na swoim kanale: (Opcjonalnie jeśli to wiesz)
      Odpowiedzi udziel nastepująco:
      1.skzcklz
      2.BQZKNftQxdl2lb2q6S5wZh3vbuA=
      3.epicFIVVE
      4.8-10 (dlaczego 8-10 ? juz tlumacze posiadam swoja druzyne cs go i narazie posiadamy 8 osob a chcemy dobic do 10 dlatego 8-10)
      5. Niestety dosc dlugo korzystam z waszego ts ale korzystalem do tej pory ze strefy tymczasowej
      6. Hmm jestesmy druzyna ktora chce sie rozwinac w cs a komunikacja na strefie tymczasowej tak jakby srednio wchodzi w gre i propuje cos wywalczyc podaniem
      7. CS:GO
      8.17-27
      SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CALEJ EKIPY GRYWAMTU.PL !!!!
    • By adachu4
      Nowy konkurs! Zapraszamy!
      Pula nagród to aż 170PLN!
      5 graczy z top time serwerów wygrywa skiny!
      Więcej na forum - www.e-Ranczo.pl

• By Neo
      Witam, mam taki problem, że jak utworze rangę to nie mogę jej nadać odpowiednich permisji np. Żeby ignorowała max liczbę klientów, ignorowała hasła kanału itp. Przed aktualizacja ts3 było wszystko w normie, lecz teraz już nie(nie sprawdzałem  tego odrazu ponieważ potrzebne mi to nie było do tej chwili). Gdy włączam pozwolenia, czy to grup serwera, czy kanału to nie wyświetla mi się nawet ta opcja (zaznaczona strzałką, zdjęcie nie moje tylko z internetu, żeby pokazać o co chodzi): https://imgur.com/a/TZOl2Cr
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Prosimy o akceptacje Regulaminu Forum Guidelines